Teraz jest 30 lis 2020, 02:18

Napisz wątekOdpowiedz Strona 171 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 04 mar 2012, 22:33 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Taaa, ciekawe jak... Jakoś nie mogę uwierzyć, że Bioware zrobi nam takie świństwo...

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Może te zakończenia to Trolling.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:36 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Wiem jak jest skonstruowany ten fragment gry, który pokazuje co pokazuje i wiem, że można to zamienić na coś innego bo jest to tylko plik .bik z prerenderowanym filmikiem, nie scena na enginie gry.

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:37 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
O widzę, że nie tylko ja się od tego forum uzależniłam ^^
Cóż, Luelle, też się (niestety) dowiedziałam o tych zakończeniach i teraz aż w brzuchu mi się przewraca w jakim to stanie mogę ujrzeć swoją Shep... ;( Aż się nasuwa pytanie : PO CO było to wszystko, to staranie się o tworzenie jak najlepszej postaci, o dobrze i mądrze prowadzone decyzje, dbanie o towarzyszy skoro teraz ma spotkać Shepard taki los..?
W sumie wszyscy są świadomi, że zły koniec w ME3 może dotknąć każdego bez wyjątku, także panią komandor, więc samo to że Shepard może umrzec czy skończyc w taki czy inny sposób nie jest czymś zabronionym. Ale nie powinno być tak, że moja femshep skończy w sposób NARZUCONY -_- Jej koniec w tym uniwersum powinien wynikać z tego co JA będę robić. To ma być MOJA postać od momentu stworzenia do..końca. I rzyczyłabym sobie aby taka osobowość skończyła w sposób bardziej...normalny by nie powiedzieć pochwalny <_<
Paranormal - fajnie by było.
Może jak BioWare zobaczy reakcję graczy na zakończenie ME3 to wypuszczą jakie DLC na pociechę ?

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

A ja nie wiem jakie są zakończenia i nie chcę.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:41 
Status Widmo

Ja mam nadzieję, że to tylko fałszywe zakończenie, które pojawia się u piratów bądź ogólnie w wersjach gry przedpremierowych. Mam nadzieję, że premiera gry odblokuje nam możliwość jakiegokolwiek pozytywnego zakończenia...

Cytuj:
Może jak BioWare zobaczy reakcję graczy na zakończenie ME3 to wypuszczą jakie DLC na pociechę ?

Ale to już nie będzie to samo. Będę żyła ze świadomością co na początku stało się mojej ulubionej postaci w historii gier komputerowych...
To co się stanie jest wręcz gorsze od samej śmierci, serio. Zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie lepiej wszystkich pozabijać - przynajmniej Shepard umarłaby z Kaidanem i byliby razem forever :P

Cytuj:
Wiem jak jest skonstruowany ten fragment gry, który pokazuje co pokazuje i wiem, że można to zamienić na coś innego bo jest to tylko plik .bik z prerenderowanym filmikiem, nie scena na enginie gry.

To, o czym wczoraj rozmawialiśmy dałoby się zmienić? Ale chyba TA scena zostanie pokazana? Czy po prostu zrobią to w stylu końcówki DA: O, gdzie pojawił się tylko plansze wyjaśniające co się stało z daną postacią?

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Paranormal - Ja się dowiedziałam czytając jeden z tematów na forum gdzie pewna osoba jak gdyby już było co najmniej miesiąc po premierze gry walneła nam spoilera. Ogólny wnerw był tam niezły, jak tak czytałam. Absolutnie podzielam oburzenia.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dobra, idę z tego tematu, nie chcę wiedzieć o czym piszecie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:49 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Cytuj:
To, o czym wczoraj rozmawialiśmy dałoby się zmienić? Ale chyba TA scena zostanie pokazana? Czy po prostu zrobią to w stylu końcówki DA: O, gdzie pojawił się tylko plansze wyjaśniające co się stało z daną postacią?

Jest pokazana i właśnie to problem bo nic więcej, nie dostajemy nawet żadnych plansz co się stało potem... i dlatego zamierzam sobie to scenę wymodować i zamienić na własnoręcznie zrobione plansze w stylu DA:O/Falloutów :P

Ale najpierw sam zakończenie zobaczę. Ocenię ostatecznie jak będę miał pełny kontekst.

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:51 
Status Widmo

Nie martw się, nie zaspoilerujemy ci. Po prostu muszę się wyszlochać:
Obrazek
Obrazek - o, nawet pojawił się idealny dla mojego humoru gif z Doctora Who...
Obrazek
Obrazek

Cytuj:
Jest pokazana i właśnie to problem bo nic więcej, nie dostajemy nawet żadnych plansz co się stało potem... i dlatego zamierzam sobie to scenę wymodować i zamienić na własnoręcznie zrobione plansze w stylu DA:O/Falloutów :P

Ale najpierw sam zakończenie zobaczę. Ocenię ostatecznie jak będę miał pełny kontekst.

A jak wymodujesz, to prześlesz mi to, bym sama mogla to sobie wkleić :P

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 171 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174 ... 365  Następna strona