Teraz jest 29 lis 2020, 15:40

Napisz wątekOdpowiedz Strona 195 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 12 mar 2012, 15:52 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1, ME2, ME3, DA, DA2, DeusEx, NVN, BG...
Ok.
Wszechobecny nerw mnie ogarnął (aye, aye, skończyłam ME3, także nietrudno się domyślić, co mnie zirytowało... łagodnie mówiąc).
Skupię się jednak na Kaidanie (of coz ;) )
Ogólnie - strasznie fajnie było móc "mieć" go z powrotem. To oczywiste. Sceny z nim także pamiętne, bez dwóch zdań.
Tyle, że..
... noż kurna. Po oczekiwaniu przez całe ME2, po reklamowaniu, nagłaśnianiu powrotu (a także romansu)... sama nie wiem. Poczułam sie trochę oszukana. To, co było - było fajne. Tyle, że cholernie mało.

Spoiler:

Ah.
Po skończeniu ME3 poszukałam sobie save'a z bitch_mode, bo tak mnie znerwili zakończeniem.
Biedny Kaidan, bo się na niego spadła cała moja frustracja i w dialogach z nim uparcie wybierałam opcję renegate. Przynajmniej tutaj mi się Shep trochę wyżyła jak pokrzyczała na Alenko,
Spoiler:

I tak zacznę raz jeszcze, znów będę do znudzenia naiwnie dobra. Tyle, że tym razem wybiorę Garrusa, zobaczymy czy będą jakieś dodatkowe opcje dialogowe czy coś.

Mini offtop z Thanem
Spoiler:

Niesmak pozostaje.

Spoiler:

BW&EA:*troll face*

-----
Obrazek

PostNapisane: 12 mar 2012, 16:43 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
Zawsze można zrobić forumową grę RPG w uniwersum ME i potoczyć wszystko jakbyśmy chcieli ;D

Co do Kaidana - nie tylko go tak olali. Tak naprawdę w ME3 faworyzuje się Garrusa i Liarę. Z nimi jest najwięcej treści, najwięcej mięska. Czy to w samych rozmowach, czy też w romansach - jest tego z dwa razy więcej niż u innych postaci. Z jednej strony fajnie, z drugiej jestem niepocieszony.

PostNapisane: 12 mar 2012, 17:40 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Przecież mamy już na forum sesje w uniwersum ME :P

Taak, najwięcej dialogów dostała Liara i Garrus. Praktycznie za każdym razem jak do nich wchodziłam to mieli coś do powiedzenia (albo mi, albo z kimś gadali przez interkom). A Kaidan miał bardzo mało dialogów... :(

@Vinghen - czekamy na twoją wersję zakończenia... Teraz w ogóle to ja chyba przerzucę się tylko i wyłącznie na fanficki - przynajmniej dodadzą mi otuchy...

Obrazek

PostNapisane: 12 mar 2012, 17:59 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Luelle - to nie to samo. Projekt sprowadza się do zbudowania całego świata ME. Własne postacie (kanoniczne i te mniej), wszystkie lokacje, wiele tematów, cała masa rzeczy do robienia... :)

Co do Kaidana - fakt... nijak to się miało do reszty. Choć w sumie z Tali, z postaciami ME2, etc. - było podobnie.

PostNapisane: 12 mar 2012, 19:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect 1, 2 i 3, Dragon Age 1 i 2
Sev4e napisał(a):
Zawsze można zrobić forumową grę RPG w uniwersum ME i potoczyć wszystko jakbyśmy chcieli ;D

Co do Kaidana - nie tylko go tak olali. Tak naprawdę w ME3 faworyzuje się Garrusa i Liarę. Z nimi jest najwięcej treści, najwięcej mięska. Czy to w samych rozmowach, czy też w romansach - jest tego z dwa razy więcej niż u innych postaci. Z jednej strony fajnie, z drugiej jestem niepocieszony.

Yey, zagrałbym w PBF w uniwersum ME : ) Własna postać, niekoniecznie żołnierz N7, gdzie czasami spotykam głównych bohaterów. Jak będziesz coś takiego organizował daj znać :D

Dokładnie. Ogólnie wszystkie postacie są olane. BW skupiło się na Garrusie i Ashley ( którzy imo są twarzami ME, jak się dzisiaj dowiedział z jednego z przeczytanych wywiadów z kimś tam z BW ), a do tego doszła Liara. Osobiście nie mam nic do tej ostatniej, ale chciałbym zobaczyć więcej scenek z Kaidanem, Samarą, Jack ... : <

Cytuj:
@Vinghen - czekamy na twoją wersję zakończenia... Teraz w ogóle to ja chyba przerzucę się tylko i wyłącznie na fanficki - przynajmniej dodadzą mi otuchy...

Kiedyś napisałem własne zakończenie, ale usunąłem, a raczej format mi usunął. W moim zakończeniu było podobnie jak w grze, tyle, że Shepard poświęcał się, by ocalić Ziemię, niszczył Żniwiarzy, a jego LI krzyczała z pokładu Normandii, bo jego ostatni rozkaz brzmiał " Joker, EDI, zabierzcie ich stąd. Wszystkich". No potem był skok w przód o kilka lat, grób Shaprda na ziemi w miejscu, w którym zginął, a nad nim stała Samara.

PostNapisane: 12 mar 2012, 19:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Chmurek - ja cię błagam idź pracować do BioWare ! ^^ Masz świetne pomysły (działają na wyobraźnię), jakbyś dodał jeszcze jakieś "optymistyczniejsze: to już w ogóle mogę twoją pracę finansować ! :)
Co do Kaidana...Więcej !!!!!! Sceny były przeurocze i w ogóle ale zdaje się, że BW obiecało więcej...ekhm..romansowych scen a tu.. tylko jedna i jakieś spotkania "randkowe"...Wrr !

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 12 mar 2012, 19:27 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Chmurek napisał(a):
Yey, zagrałbym w PBF w uniwersum ME : ) Własna postać, niekoniecznie żołnierz N7, gdzie czasami spotykam głównych bohaterów. Jak będziesz coś takiego organizował daj znać :D

Nie ma sprawy... już się tworzy :)

Co do zakończenia... ja się ponownie nie zamierzam wypowiadać, bo w sumie nie ma o czym ;|

PostNapisane: 12 mar 2012, 19:32 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

paulasaf napisał(a):
Chmurek - ja cię błagam idź pracować do BioWare ! ^^ Masz świetne pomysły (działają na wyobraźnię), jakbyś dodał jeszcze jakieś "optymistyczniejsze: to już w ogóle mogę twoją pracę finansować ! :)
Co do Kaidana...Więcej !!!!!! Sceny były przeurocze i w ogóle ale zdaje się, że BW obiecało więcej...ekhm..romansowych scen a tu.. tylko jedna i jakieś spotkania "randkowe"...Wrr !

Hehe, ja już proponowałem im współpracę, że zrobię im taką dramę, że ludzie będą przed grą zaopatrzyć się w chusteczki. Nawet bym lekko w kwestii dobitniejszej muzyki zasugerował, ale ta, która jest i tak jest cudowna. A co do optymistycznego to ciężko będzie, może coś wymyślę kiedyś, jak mnie natchnienie najdzie. Ogólnie od zawsze lubiłem dramę - im więcej czujesz, tym lepiej. W życiu nie ma happy endów xD I bohaterowie się poświęcają :P Zabiłem moją strażniczkę w DA:O. Odeszła z hukiem.
Teraz jak to napisałaś, to żałuje, że nie zachowałem tych moich wypocin. Mam jednak na stanie dwa fragmenty innego opowiadania, jakbyś byłą chętna, niestety osadzone w DA.
Tak, sceny Kaidana, choć w ograniczonej ilości są świetne. Uwielbiam scenę, w której mówi mojemu Shepowi, że skłamał i wcale nie wpadł na chwilę. Wgl. świetnie tę postać poprowadzili w ME3. Muszę zagrać jeszcze na jakimś zapisie, gdzie Ash żyje, choć mam tylko jeden taki, by przekonać się, czy na prawdę zniszczyli tego niesamowitego żołnierza.

Cytuj:
Nie ma sprawy... już się tworzy

Czekam na linka lub PW : )

PostNapisane: 12 mar 2012, 20:21 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
W obawie przed spoilerami nie zaglądam na forum, ale wpadłam pochwalić się, że właśnie wracam z nocy z Kaidanem. Było warto czekać. <3

Spoiler:

W spoilerze nic strasznego - tylko buziaki. ;)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 12 mar 2012, 20:27 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Tak, romans z Kaidanem jest ciekawy i warto czekać połowę gry, by go wreszcie zabrać na Normandię i drugie tyle, by spotkać go w kajucie : D
PS. Twoja Shep ma fajny kolor włosów ^.^

Napisz wątekOdpowiedz Strona 195 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 365  Następna strona