Teraz jest 28 lis 2020, 22:04

Napisz wątekOdpowiedz Strona 212 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 16 mar 2012, 20:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Skyrim, Wiedźmin
a moja ma tego kiteczka z kosmykami z przodu twarzy.
btw - Vinghen, jak odblokowałaś ten makijaż i te brwi? bo one są od tej domyślnej Shep, normalnie ich nie ma.

Graciella Feriel ○ Constantin Reynold ○ Felinne Velanne
Jesfis Raisa ○ Rayla Blades
Lillith

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:40 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
http://masseffect.eu/download/Mass-Effe ... j-Shepard/ Wersja z dema działa z pełna wersją - sama używam ;)

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:48 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1, ME2, ME3, DA, DA2, DeusEx, NVN, BG...
@Dila, stąd: http://masseffect.eu/download/Mass-Effe ... j-Shepard/ :) Trochę się bałam tym bawić, ale nie taki diabeł straszny :D Tylko za każdym razem muszę uruchamiać grę za pomocą texmoda i łądować teksturkę (nic wielkiego, skrót na pulpit i reszta odruchowo). Nauczyłam się po tym, jak uruchomiłam raz normalnie i mi Shep w cutscence akurat hełm zdejmowała - byłam w szoku, jak zabrakło jej brwi itp itd :D

@Lu - od jedynki moja Shep miała włosy, takie jak na avku (zresztą to moja original Shep ;) właśnie z 1 i 2), w trójce musiałam to zmienić, bo ni cholery nie podobało mi się zastępstwo starej nową :/ Z tego też względu grałam domyślną Shepard (pierwszy raz w życiu nie korzystałam z dostepnego w grze kreatora O_o). Przy drugim podejściu Vingha Shepard ma spięte włosy do tyłu ;)

Oh, a ta scenka z ME1 :)) Przeklęty Joker... (jak mógł tam przerwać - on musiał podsłuchiwać!)

Kaidan tym bardziej zdecydowanie jest zmartwiony.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

BW&EA:*troll face*

-----
Obrazek

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:50 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
@Vinghen - moja Shep też musiała zmienić tą samą klasyczną fryzurę (bo ją zepsuli w ME3... :( ) na związane włosy.

Obrazek

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

okej, dzięki teraz i tak nic nie zmienię bo jestem w połowie gry, ale za 2 przejściem się pobawię :)
- dokładnie, też miałam zawsze tą fryzurę co ma Vinghen na avku, ale teraz jest okropna. szczerze to w me3 najlepiej wypadły te spięte fryzury, mi osobiście się najbardziej podoba ta co mają wasze Shapardki i moja, kitek z kilkoma kosmykami z przodu, jak trafię wrzucę jakiegoś shota.
tak sobie postanowiłam, że w wakacje jak będę miała więcej czasu przejdę wszystkie 3 części na raz :D

Lillith

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:57 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Vinghen - twoja Shep bardzo fajnie ci wyszła. Ja po zaimportowaniu swojej femshep nie mogłam na nią patrzec i byłam zmuszona ją zmienić. Tworzyłam ją wiele razy ale wciąż żaden z moich tworów mi do końca nie odpowiada.
Spijrzałam na twoją - ideał ! idealnie tak jak sobie wyobrazałam ^^
Dzięki wam wiem teraz co trzeba użyc dla takiego efekty. Niestety nie grałam w demo i nie mam możliwości zrobienia tego co napisała roelka.
(Swoją drogą; roelka - wybacz za mój nielegalny temat. Strasznie głupio mi się zrobiło :( )
A żeby nie było,że tworze off-top, to co do tych dwóch filmików, to ja również nie widziałam tego gdzie Kaidan mówi o Człowieku Iluzji. A chodziłam do niego praktycznie po każdej misji. Za każdym razem łaskawie obdarowywał mnie krótkimi zdaniami..)
EDIT:
Ja sobie taki maraton zrobiłam przed premierą ME3, nawet dwa razy i jak na razie to nie mam ochoty robić to wszystko od początku w większości przez te zakończenie. Ehh gdzie to tam było te Eden Prime....^^

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

Ostatnio edytowano 16 mar 2012, 20:59 przez paulasaf, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 16 mar 2012, 20:59 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
No właśnie... chciałem już Wam zarzucić, że od 1,5 strony to ciągle spamicie ;D

Co do scenek - jedna z nich pojawia się od razu po rozmowie z nim w Prezydium. Także nawet na misję nie trzeba czekać, a po prostu wejść na Normandię i z nim pogadać. Druga za to pojawia się od razu po wykonaniu jakieś misji.

PostNapisane: 16 mar 2012, 21:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1, ME2, ME3, DA, DA2, DeusEx, NVN, BG...
@Dila -> nu, podzielam Twoją opinię, te spięte najładniej im wyszły. No, nie liczę domyslnej, bo akurat domyślna Shep ma śliczne włosy i te kosmyki nachodzące na oczy. Szkoda, że nie można normalnie ich ustawić :(

@Paula, ale nie tylko na demie działa :D Normalnie też. Wygląd mojej Shep z ME1&ME2 w ogóle się nie załadował :( Nie mam pojęcia dlaczego, więc robiłam ją od nowa (tj przy drugim podejściu, bo przy pierwszym - jak wspominałam - wybrałam domyślną Shep). Moja Shep zawsze lubiła mocniejszy makijaż oczu, więc z nudów podczas 'aresztu' na Ziemi nauczyła się robić smokey eye :D Btw, jeśli chcesz kod twarzy, to mogę Ci podesłać na PW, tyle, że musiałabyś się zaopatrzyć w teksturkę domyslnej z linka powyżej.

EDIT2: O matko, faktycznie spamuję offtopem :D Praszam!

<ma zaciesza jak małe dziecko> Ależ radochy mam z przeglądaniem tej masy shotów, jakie zdążyłam zrobić, a ledwo co grę na nowo zaczęłam. Posklejam tylko na szybko parę shotów i pokażę, jak moim zdaniem powinna wyglądać pierwsza rozmowa (a przynajmniej jej początek) między Kaidanem a Shepką.

Cholera, tyle, że jak patrzę na te moje screeny, to coraz bardziej powątpiewam w swoją silną wolę nieromansowania z Alenko. Damn it!

EDIT: Ej, ja wrzucałam screeny z Kaidanem! :D To się nie liczy jako spam! :P :D

BW&EA:*troll face*

-----
Obrazek

PostNapisane: 16 mar 2012, 21:13 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Vinghen - ok, poproszę ^^ a teksturę domyślnej to..skąd ? (coś dzisiaj źle trybię...) :huh:

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 16 mar 2012, 21:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

haha, no ale co to jest NASZ dział KAIDANOWY dział, więc możemy tu robić co nam się żywnie podoba, ot co! :D
ja moją Shepard zrobiłam taką samą jak w ME1 i ME2 tą pierwszą, którą grałam, najbardziej się z nią zżyłam to ta co wrzuciłam gifa z Kaidanem tyle, że zmieniłam te cholerne włosy.
dziś popchnę dalej me3 więc pstryknę trochę screenów i wam pokażę ;)
paula - teksturkę podała Roelka i Vinghen wyżej :)

PS. ściągnęłam właśnie tą teksturkę i texmod. gdzie mam teraz ją wsadzić? :P

Lillith

Napisz wątekOdpowiedz Strona 212 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 365  Następna strona