Teraz jest 28 lis 2020, 11:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 242 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 23 mar 2012, 20:37 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Niestety, plik Coalesced nie otwiera się tak łatwo jak w ME2 (wtedy był przez notatnik), tylko musiałam pobrać specjalny program stąd http://wenchy.net/me3-coalesced-utility/
Zanim zaczniesz edytować, najpierw zrób sobie kopię tego pliku. Znajduje się on tam, gdzie zapisałaś w Originie Mass Effect 3\BIOGame\CookedPCConsole
Otwierasz plik tym programem, który podałam i wchodzisz po kolei biogame.ini > sfxgame > sfxplayercustomization > casualappearances = (multiple) Następnie we wszystkich strojach (tylko zrób to z ubraniami żeńskimi, nie męskimi ;) ) zmień liczbę we PlotFlag na -1
Co zabawne, w plikach gry znajduje się bluza N7, więc właściwie każdy może ją sobie odblokować zmieniając tylko jedną liczbę...
Teraz szukam sposobu na flycam, by móc zrobić ciekawsze ujęcia Kaidanowi ]:-> ]:-> ]:->

A strój naukowca jest cudowny! :D Moja Shepard zawsze go nosi :P

Obrazek

PostNapisane: 23 mar 2012, 20:50 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Dzięki wielkie, Lue. Jak na razie muszę to ogarnąć więc zobaczymy co z tego mi wyjdzie (pewnie zepsuję sobie grę :P)
Co do bluzy to chciała bym ją mieć, więc skoro wystarczy zmienić jedna liczbę...powiesz jak to zrobic ?
A ten flycam to co to jest dokładnie ? ^^
Wiem off-top okropny ale po co na jedno zdanie przenosić się gdzie indziej..
Wracając do Kaidana...coś bym dodala ale jak na razie nic nie znalazłam. W każdym razie cokolwiek ktokolwiek ma zamiar zrobic artystycznego (fanfic, fanart, whatever) o Kaidanie to wiernie i niecierpliwie czekam. <3
Muszę też przyznać, że jak tak czytam o tych waszych artystycznych działalnościach, to aż moja pani WENA dostaje porządny zastrzyk energii i aż się prosi żeby coś stworzyć. Też rysuje i piszę ale na razie zabrać się za nic nie potrafię :D

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 23 mar 2012, 20:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1, ME2, ME3, DA, DA2, DeusEx, NVN, BG...
Ohh, masz bardzo ładną Shep, Lu :)
W stroju naukowca szwendałam się przez całe ME2 :D Dzięki za podpowiedzi, może też skorzystam.

Paulasaf

Wreszcie się zaktualizowało. Plus taki, że na ten najniższy HD można zmienić, także sobie przełączcie.

http://www.youtube.com/watch?v=CgeQJYKo ... AAAAAAAAAA

EDIT: Hmm.. dziwne, filtr mi się włącza właśnie tylko przy HD.

EDIT2:
Cytuj:
W każdym razie cokolwiek ktokolwiek ma zamiar zrobic artystycznego (fanfic, fanart, whatever) o Kaidanie to wiernie i niecierpliwie czekam.
Muszę też przyznać, że jak tak czytam o tych waszych artystycznych działalnościach, to aż moja pani WENA dostaje porządny zastrzyk energii i aż się prosi żeby coś stworzyć. Też rysuje i piszę ale na razie zabrać się za nic nie potrafię

"Działaj, działaj i się rozkładaj!" (jak to u mnie na studiach mówiono :D )
A samo tutejsze forum daje niezłego kopniaka Wenowi (tak, ja mam męskiego odpowiednika, bo z Weną się nie dogaduję :D), szczególnie po Waszych cudownych komentarzach. Puchnie i puchnie i płodzi (niby facet, ale może - jak u asari, płeć nieistotna :P ) Zaraz zabieram się za pisanie fika, i to wszystko "przez Was" (za co bardzo Wam dziękuję, skoro juz tak prywatą lecę ;) - ostatnimi czasy mój Wen siedział gdzieś schowany zupełnie)!
Także czekam na pracę Reolki, kontynuację od Chmurka i teraz Ciebie będę ścigać :D :p2:
B)

BW&EA:*troll face*

-----
Obrazek

PostNapisane: 23 mar 2012, 21:15 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Vinghen napisał(a):

Paulasaf

Wreszcie się zaktualizowało. Plus taki, że na ten najniższy HD można zmienić, także sobie przełączcie.

http://www.youtube.com/watch?v=CgeQJYKo ... AAAAAAAAAA

Fuck... ale się wzruszyłam, coś we mnie pękło ;(
Piękne serio i ta piosenka pasuje idealnie

Lue, właśnie jak to zrobić z ta bluzą?

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 23 mar 2012, 21:18 
Status Widmo

Cytuj:
Co do bluzy to chciała bym ją mieć, więc skoro wystarczy zmienić jedna liczbę...powiesz jak to zrobic ?
A ten flycam to co to jest dokładnie ? ^^

Bluza jest w tym samym miejscu co te inne stroje ;) Możesz ją odblokować tak samo jak tamte ubrania. Sposób podałam w swoim poprzednim poście :)
A flycam to "ruchoma kamera" - można ją włączać normalnie podczas gry i cutscenek, dzięki czemu można zobaczyć wiele rzeczy z innego punktu widzenia (nawet i ciekawszego :) ) :)

@Vinghen - dziękuję :)
Ja również przebiegałam całe ME2 w stroju naukowca :P

A teraz wszystko ładnie się załadowało. Co zrobiłaś?

Z radością dostarczymy ci pana Wena! :P

Obrazek

PostNapisane: 23 mar 2012, 21:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA,ME,LiS,TWD,OW,CS
O strojach, to niech panie porozmawiają gdzie indziej :)

PostNapisane: 23 mar 2012, 21:44 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Vinghen - ten filmik...dziewczyno to jest...brak mi słów jak to określić. Żadne słowa moich odczuć nie oddadzą ! Zrobiłaś cudny filmik, te efekty, sposób w jaki to złożyłaś.. wiesz, szczerze to mogę powiedzieć, że jestem dumna, że kogoś takiego znam (forumowo) :) Wiem, może za bardzo się emocjonuję ale tak właśnie "wyglądał" mój umysł gdy oglądałam twoje dzieło. Świetne ! I czekam na więcej (jeśli oczywiście kiedyś będziesz miała czas i ochotę. I Wena) ;)
Cóż, co do moich tworów to zobaczę jak jutro będę się czuć (i moja pani WENA) ale aż wstyd mi cokolwiek tu dawać bo w porównaniu z wami to nie mam - tak mi się wydaje - takich umiejętności jak wy, a co ważniejsze nie mam takiego sprzętu jak wy :P No i zawsze byłam nogą w rysowaniu ludzi. (inna sprawa, że nigdy nie próbowałam rysować ludzi ze wzoru więc zobaczę jak mi wyjdzie).
Doszłam do jednego stwierdzenia : To forum inspiruje ^^
I żeby zatrzeć ślady off-topu to napiszę, że nie wiem czy zabiorę się za rysowanie Kaidana (tak moderatorzy, już pisze na temat ;) ) gdyż w jego przypadku to czuje jakaś taką...odpowiedzialnosc bo to w końcu LI i szkoda mi sobie samej spaczyć jego wizerunek moimi tworami :P

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 23 mar 2012, 22:18 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Zawaliłam i nie przygotowałam dziś rysunku, ale mam nadzieję że mi to wybaczycie i w zamian przyjmiecie rozbierającego się Kaidana. :bandyta:
Spoiler:

Gdybym była jedyną użytkowniczką swojego komputera to miałabym to na tapecie.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 23 mar 2012, 22:22 
Status Widmo

roelka napisał(a):
Zawaliłam i nie przygotowałam dziś rysunku, ale mam nadzieję że mi to wybaczycie i w zamian przyjmiecie rozbierającego się Kaidana. :bandyta:
Spoiler:

Gdybym była jedyną użytkowniczką swojego komputera to miałabym to na tapecie.

Ah, ten nieśmiertelny obrazek półnagiego Kaidana zawsze powraca na to forum jak bumerang :D

To dalej czekamy na twój rysunek! ;)

Obrazek

PostNapisane: 23 mar 2012, 22:38 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Czekamy, czekamy ! ^^
A co powiecie jeżeli dodałabym tu swoją radosną twórczość w formie zdjęcia zwykłej kartki ? (niestety nie mam zdolności malowania na kompie) Mogło by być ? A jeżeli tak to...czego wasze dusze pragną ? :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 242 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 365  Następna strona