Teraz jest 04 gru 2020, 04:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 285 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 17 maja 2012, 21:52 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Mmm, Fenris jest cudowny, moja Hawke była w nim nieszczęśliwie zakochana po uszy, a u mnie zajmuje on pierwsze miejsce wśród wirtualnych mężczyzn, uwielbiam jego głos. Szkoda, że aktualnie gram męską postacią, bo zachciało mi się z nim znowu poromansować, ale romansu homo z Fenrisem nie zrobię :P
Alistair jest kochany, dokładne przeciwieństwo Fenrisa, ale też jest w rankingu.
No i Garrus - ideał, szkoda tylko, że pokryty łuskami ;)

"Don't Kaidan me, this is business." - to było cudowne :D padłam ze śmiechu i nie mogłam się uspokoić jeszcze przez dobrych kilka minut.

PostNapisane: 17 maja 2012, 22:27 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Hmmm... Przed Kaidanem miałam totalnego hopla na punkcie Alistaira, ale to strasznego po prostu. Pamiętam, że moje pierwsze granie było dalijką i dobrnęłam gdzieś do 4h, a tu się okazuje, ze elfka nie może być jego żoną (bez modów) więc, pauza zapis i zaczynamy grę panią Cousland ;)
Jeśli chodzi o Fenrisa i Andersa, jak zaczynałam DA2, to uparłam się, że ja będę miała romans z Fenrisem, a tu... wyszło mi z Andersem, wgl naszego elfa poznałam za późno... i jeszcze na końcu musiałam "ukochanego" Andersa zabić... także z piennego zakończenia jakie by nie było nici ;/
Hmm Ezio ma pociągający głos ^^ Obecnie przechodzę Revelations gdzie ma już kilka lat po 50-ce, a mimo to podrywa babki... ahh ci Włosi... Najbardziej to mi się podobał oczywiście w 2 i Brotherhood z tą bródką ^^
Taa.. Iorweth polubiłam go, nawet bardzo. Świetnie mu dobrano głos... ale i tak Wiedźminowym number one jest zawsze Geralt. Jest taki oschły, a zarazem zawsze oddany sprawie, zwłaszcza w książkach, jesli chodzi o Ciri i Yennefer.
Garrusa też uwielbiam, ale jako najlepszego przyjaciela, który jak mu się każe skoczyć, to zapyta jak wysoko :)

Ale wracając do Kaidana, bawię się Frapsem i robię screeny (robie prezentacje na WOK o grach rpg i ME musiało się tam znaleźć ;)) i złapałam takie fajne 2 ;D

Obrazek
Obrazek Ahh ta satysfakcja :D

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 17 maja 2012, 22:48 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
No Alistair mnie rozczarował , tak pięknie gadał o miłości a tu.. trzeba być szlachcianką i ludzką kobietą , żeby zostać jego królową. Podły rasista:) Anders bardziej mi się podobał w Przebudzeniu niż DA2. Padłam ze śmiechu , jak opowiadał , że za każdym razem jak uciekał z klasztoru wysyłali po niego tę samą templariuszkę. A powietrze aż iskrzyło między nimi. Geralt miał u mnie nisko za romans z Yenefer.. jakoś tej kobiety nie mogę znieść. Ale postać super... śliczmy , pokryty bliznami , z poczuciem humoru .. czego więcej jeszcze potrzeba :) I jeszcze niedawno przechodziłam Tomb Raidera - Angell of darkness... tam pojawił się i tym samym przywitałam w haremie pana Kurtisa.
Jednakże Kaidan to ... Kaidan... jest moim faworytem...:)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 18 maja 2012, 15:01 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Jejku, to ja mam w takim razie ogromne zaległości, bo w nic z tego co wymieniłyście nie grałam i nie znam tych pikselowych przystojniaków ;)
W każdym razie Kaidana znam i to bardzo dobrze więc daję coś "na popatrzenie" :
http://th07.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... 4so7qp.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3bp8 ... o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2pc4 ... o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2ib0 ... o1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2au3 ... o1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m1og5 ... r1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m14yo ... o1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m0bud ... o1_500.jpg
Bierzcie i jedzcie.... To znaczy, patrzcie i cieszcie się ;)
EDIT:
Wiem, że to off top ale...jakie gry (grę) z tych o których mówicie, najbardziej polecacie ?

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 18 maja 2012, 18:23 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Dwa ostatnie Kaidany są do pożarcia na miejscu i w całości. Aż mi się zrobiło gorąco. :D W ogóle zauważyłam, że opinie facetów o nim są następujące: "Wygląda jak gej", "Kaidan to c...(cenzura)", tak samo było z Alistairem. Ja osobiście staram się dawać szanse postaciom, bo czasem na początku ktoś jest taki nijaki, ale wychodzi przeważnie, że ma powód. Kaidan w sumie tez był taki poukładany, przepisowy itd., może nawet ciapowaty, ale i tak kochany. W sumie podobny do Alistaira zwłaszcza pod kątem tekstów. :D (Ali i jego lizanie lamp ulicznych xD)

Nosz miał być koniec offtopu, ale o Kurtisie mi przypomniano. Szkoda, że nie pociągnęli dalej jego wątku, bo byłby ciachem w haremie nadal. ;p

Z Alistairem nie wiedziałam nawet na początku, że można wziąć ślub. ;p W ogóle jak usłyszałam głos Jacka Kopczyńskiego jako Alistaira to prawie jak z głosem Kaidana. Potem prześledziłam jego dokonania i wyszło, że był tez Altairem i Jaskrem. :D Geralt mnie trochę znudził ostatnimi czasy, dlatego wole narwanego Iorwetha albo Vernona.
Anders stracił w DA2 i to bardzo dużo. W przebudzeniu miał pazur.

Gry... Ja osobiście Dragon Age Origin, Wiedźmin 1 i 2 (ale bardziej 2 ze względu na zwięzłą akcję) i serię Assassin's Creed (zwłaszcza część 2). Jeśli jedną z tych to Wiedźmin wygrywa.

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 18 maja 2012, 18:50 
Adept analogów
Adept analogów

No właśnie a jak wam się podobał głos Kaidana w wersji PL? Co prawda daleko mu do Sbarge <3 <3 <3 <3 ale uważam , że był dobry.
Tak samo jak z głosem Alistaira .. większość po nim jechała a mi się podobał, bardziej w sumie niż w wersji angielskiej.
Ja mam kolegę który nie znosi Kaidana , przy każdej okazji przypomina mi , że go uśmiercił a dzisiaj dowiedział się , że zrobili z niego bi... i jazdy po nim ciąg dalszy:) Myślałam , że drania uduszę,,, kolegę a nie Kaidana:)

Ja uważam , że Alistair nie dorównuje Kaidanowi. Kaidan mimo swoich poglądów gotów jest iść na ustępstwa a Alistair nie ... ma swoje zasady i koniec. On wie najlepiej. No ale tekst z tymi latarniami był super:) Kaidan znowu taki poważny, Zauważyliście , że nigdy nie krzyczał?
Dobra obydwoje mają swoje plusy i minusy.

Podpisuje się pod grami , które wypisała moja poprzedniczka.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 18 maja 2012, 19:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
U mnie jest ta sama akcja hate na Kaidana i Alistaira. Jak było o Kaidanie to ciągle "a ja go zabiłem tralalala", albo drugi agent "ja to bym zabił Kaidana bo to jest wojna i nie ma miejsca na osobiste sprawy" i jeszcze "a po co mi Kaidan?". To samo z Alim "a ja go wywaliłem z drużyny". Szkoda, że nie gadałam "a ja zabiłam Ash lalala" xP Czasem myślę, że mają kompleksy jakies albo coś.
Kaidana znam tylko w oryginale, chociaż w wersji Pl widziałam filmik z jedynki ten mod na romans mShepem. Nie wiem, momentami brzmi fajnie, ale jakoś tak mdło. Za to Alistair w wersji PL jest cudny.

I fakt, Ali często pajacował, ale jak miał zdanie to ma tak być i tyle. Kaidan z kolei jest poważny, może być zły, ale nie wpada w szał i w ogóle taki nieśmiały mi się zdawał na początku. Jedno co ich łączy to, o ile mnie pamięć nie myli, że żaden nie spał wcześniej z kobietą. :D Szkoda, że w ME nie ma takich pogadanek w trakcie misji jak były w DA, połączonych z publicznym całowaniem się. Już widzę komentarze Garrusa.

Zauważyłam też, że Bio niekiedy ma tendencje do pisania postaciom jakichś mniej lub bardziej dramatycznych przeszłości. Apogeum nastąpiło w DA2, tam chyba każdy był męczennikiem nooo poza kochanym Varrikiem. XD

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 18 maja 2012, 20:11 
Adept analogów
Adept analogów

Ali był chowany pod kloszem a Kaidan nie podchodził do tych spraw lekko ... no ale przyznam się .. ze miałam ochotę by nasz major rzucił się na moją Shepardóne..:) a to ona musiała zaproponować mu spędzenie nocy..:)
Alistair miał więcej odwagi pod tym względem...I za to ma dużego plusa :)

PostNapisane: 18 maja 2012, 20:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TR, Syberia 1 i 2, KOTORy i Tor...
Mniejsza napisał(a):
I jeszcze niedawno przechodziłam Tomb Raidera - Angell of darkness... tam pojawił się i tym samym przywitałam w haremie pana Kurtisa.

A nie przeszkadza Ci, że ma trochę tłuste włosy? xD

paulasaf napisał(a):
Jejku, to ja mam w takim razie ogromne zaległości, bo w nic z tego co wymieniłyście nie grałam i nie znam tych pikselowych przystojniaków ;)
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2au3 ... o1_500.jpg

Coś specjalnego dla kogoś specjalnego <3

PostNapisane: 18 maja 2012, 20:57 
Adept analogów
Adept analogów

Oj wszyscy się go o to czepiają:P.. no grafika nie powala na kolana ale liczy się osobowość:)
Wielka szkoda że nie pociągnęli tego wątku dalej ...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 285 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288 ... 365  Następna strona