Teraz jest 24 lis 2020, 09:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 286 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 18 maja 2012, 21:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TR, Syberia 1 i 2, KOTORy i Tor...
Wiem, wiem. Grafika to nie wszystko... Nie wiem dlaczego, ale w pewnym sensie trochę przypomina Fenrisa. Do Kaidana mu daleko :P Ale fajnie! Wreszcie mogę z kimś pogadać o TR ^^
Żeby nie zbaczać z tematu:
http://fc02.deviantart.net/fs70/f/2011/ ... 3ipb2j.jpg
DAT pocieranie czoła :D

PostNapisane: 18 maja 2012, 21:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Może by się przydał osobny temat na temat Tomb Raidera? Można by sie tam bezkarnie zachwycać Kurtisem:)
Dzisiaj zagrałam w ME 3 ale tym razem panem Shepardem.. oczywiście Kaidan uratowany ... i chyba mi się zdaje ale czy on był bardziej zadowolony że widzi mojego Sheparda niż Shepardówne:) W końcu trzeba zbadac ten romans z dr Michelle:)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 18 maja 2012, 21:33 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Kurczę, jakoś nigdy w życiu nie przyszło mi do głowy porównywanie Kaidana z Alistairem - dla mnie to totalnie dwie różne postacie i nie kojarzył mi się jeden z drugim. Może przy następnym przejściu gry zwrócę na to uwagę :) mi głos Kaidana bardziej odpowiadał w wersji polskiej, co jest dziwne, bo zazwyczaj wolę oryginalny, angielski dubbing. Co do pytania paulasaf o gry, to jeśli nie przeszłaś jeszcze Dragon Age to nadrób szybko tą zaległość :) to też gra BioWare i moim zdaniem obie części są fantastyczne, choć na pewno spotkasz się z wieloma opiniami, że DA2 jest beznadziejne. Ale nie wierz im! :P

PostNapisane: 18 maja 2012, 21:43 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Hmm... a ja właśnie skończyłam ME3 pierwszy raz po moim cudownym "Formatuj dysk C". I nareszcie Shepard przeżyła. Miałam 100% gotowość galaktyczną i jakieś 7500 towarzyszy broni. Aż sobie musiałam nagrać, jak Shep łapie oddech.

A propos panów wirtualnych. Ja pierwszy raz w obu przypadkach grałam z dubbingiem i Alik mi pasował, ale Kaidan tak średnio, znaczy było ok, ale jak usłyszałam Raphaela, to już nie było zmiłuj i grałam z oryginalnym.
Jeśli chodzi o Alistaira, to w obu przypadkach ma świetny głos. Teraz spróbuję zagrać z angielskim, nie tylko ze względu na pana A, ale Zevran jest wprost cudowny z tym jego hiszpańskim akcentem ^^
W DA podobały mi się też gadki w trakcie misji. Chyba nie muszę pisać, kto miał najlepsze teksty ^^ Skąd się biorą dzieci, Latarnia, Bioderka i tego, jak Zevran mu radził, jak się ma obchodzić z kobietą nie zapomnę do końca życia ;) Coś jak tekst o swetrze u Kaidana :P
Jeśli chodzi o Wiedźmina, to też wolę 2, ale jednak Geralta, Iorweth jest na drugim miejscu.

Każdy je zna na pewno, ale te screeny mają coś w sobie ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 18 maja 2012, 22:34 
Adept analogów
Adept analogów

To jest bardzoo niesprawiedliwe... Liara cudownie przywitała się z Shepardem podczas gdy pani komnandow jedynie co dostała od Kaidana na dzień dobry to opierdziel.:)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 21 maja 2012, 22:40 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Może i dostała opierdziel, ale jakby było inaczej to słowa: "Don't Kaidan me" by nie padły. ^^ Potem się poprawił, było romantyczne spotkanie na Cytadeli, potem szybki drink (ach te jego wymówki, akurat uwierzyłam :P). No ale w sumie z jednej strony jest to złe i niesprawiedliwe, ale z drugiej Kaidan wychodzi na kogoś lojalnego wobec Przymierza i nie tylko, a to już jest dla mnie plusem.

Iiii nie wiem czy było, ale: http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2011/ ... 3ieths.jpg
Ali, Kaidan i Carth: http://th04.deviantart.net/fs70/PRE/f/2 ... 2oryug.jpg Kogo chcieć więcej? No w sumie by się znalazło paru facetów. :D

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 22 maja 2012, 20:17 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Te obrazki mnie oszołomiły ! (a konkretnie to jak Kaidan na nich wygląda...)^^ :
http://fc00.deviantart.net/fs71/i/2012/ ... 502hlk.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/ ... 50610s.jpg
Przypomnę też abyście aktualizowały sobie co jakiś czas tą stronę : http://nhaneh.tumblr.com/tagged/Shenko
Cuda..

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 22 maja 2012, 20:30 
Adept analogów
Adept analogów

Hm.. nie wiem czemu ale bardziej przypomina mi Attona Randa:D

PostNapisane: 22 maja 2012, 21:30 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Tak mi się przypomniało, że mi się zapomniało. ;) Robiłam porządki w screenach i znalazłam jedną z 1000 min Kaidana. ;)

Obrazek

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 23 maja 2012, 09:59 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nifriel napisał(a):
Tak mi się przypomniało, że mi się zapomniało. ;) Robiłam porządki w screenach i znalazłam jedną z 1000 min Kaidana. ;)

Obrazek

Niezłe.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 286 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289 ... 365  Następna strona