Teraz jest 01 gru 2020, 17:14

Napisz wątekOdpowiedz Strona 292 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 17 cze 2012, 11:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Eee tam, okładać biednego Kaidana. Ja bym wolała stłuc tą lekarkę na kwaśne jabłko. ]:->
Swoją drogą, im częściej przechodzę ME1, tym więcej kwiatków mi się trafia. (albo pamięć mnie zawodzi). Ostatnio Kaidan wparował z Liarą u boku w celu wyjaśnienia kwestii "Czy Shepard woli kobiety?". W sumie to czułam, że przedobrzyłam z byciem miłą dla asari, ale ten wkurzony Alenko. I niech mi ktoś powie, że jest niemęski. :P Tylko czemu w dwójce strzela takiego focha... *mamrocze*

Co do potencjału Kaidana w trójce: Rozczarowało mnie trochę to, że przez część gry leży w szpitalu i w sumie tak mało go jest... Ile tam było? Trzy rozmowy jak leżał ranny? Z drugiej strony jest więcej interakcji, ale i tak... MAŁO! :( Nie czuję się "wynagrodzona" za swoją wierność. ;p Brakuje mi strasznie takich rozmów jak z Alistairem w DAO, gdzie cali we krwi całowali się namiętnie na oczach np. Morrigan. :D

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 17 cze 2012, 12:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Ile razy grając w Mass Effect zastanawiałam się w końcowej scenie skąd oni wzięli łóżko.. i nie dawno przechodząc po raz n-ty tą samą grę weszłam do kajuty Shepard i zobaczyłam (UWAGA!) łóżko :d Niech żyje spostrzegawczość:P :D

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 19 cze 2012, 11:03 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Wybaczcie, jeśli to było, ale pierwszy raz od dawna weszłam na mój ulubiony tumblr i od razu znalazłam kilka perełek:

Obrazek

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5sm0 ... o1_500.jpg <3

PostNapisane: 19 cze 2012, 13:10 
Adept analogów
Adept analogów

Która z nas nie miała ochoty temu przemądrzałemu dzieciakowi posłać kulki ?

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 20 cze 2012, 08:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect 3 ,Mass 2.
Zdecydowanie Kaidam pezez większość gry , opier*** się w szpitalu.Ale jego główny profil zdecydowanie przewyźsza innych męskich członków załogi Sheparda.Przystojny , inteligentny , czuły. :-)

PostNapisane: 20 cze 2012, 09:36 
Adept analogów
Adept analogów

Kaidan przystojny jest.. inteligentny jak najbardziej...i kilka razy mnie rozczarował praktycznie łamiąc serce mojej Shep. Z charakteru uważam , że Garrus jest najlepszy. Jest przy niej zawsze , nawet jeśli z czymś się nie zgadza. Ufa jej bezgranicznie. A Kaidan ... jakby nie patrzeć jest/był zaślepiony swoimi ideałami. Co nie pozwalało dostrzec mu kilka rzeczy. Do czego później się sam zresztą przyznał .. ale jednak...

PostNapisane: 20 cze 2012, 10:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dla mnie romans z Kaidanem jest jednak jedynym właściwym, bo romans s Garrusem jest na zasadzie (nie podobają mi się ludzie, nie jesteśmy zakochani, ale przyjaźnimy się i zawsze cię słucham), romans z Thanem kiepsko się kończy, z Liarą do mnie przemawia, a o reszcie szkoda gadać.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 cze 2012, 22:48 
Casual
Casual

gram sobie w mass effecta moim spedalonym shepardem, a tu nagle co ja pacze, znalazlem ukryta scene.

Spoiler:

Ifrexalis: dodałem tag spoiler, coś musi zostać w ramach gromadzenia dowodów na przyszłość.

PostNapisane: 21 cze 2012, 00:11 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 1,2 i 3
Jesteś tak samo żałosny jak wtedy gdy "wypowiadałeś" się na temat Corteza. Niektórzy są niereformowalni.

Ifrexalis: proszę nie reagować na tego typu zaczepki, a jedynie zgłaszać. Karmienie tego typu osób, wywoła jedynie kolejne burze w szklance wody. On ma prawo mieć własne zdanie, nie ma jedynie w sobie dość ogłady, by umieć je wyrazić. Więc atakuje, bez argumentów, bez logiki - jak osaczony zwierz. I lepiej to zignorować, niż dać się ponieść emocjom.

Proszę zgłaszać. To nie jest donosicielstwo, nie temperujemy wolności słowa, nie wchodzimy w prywatne życie. Dbamy jedynie o własne podwórko, publiczne.

PostNapisane: 21 cze 2012, 08:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
W dodatku czuję hipokryzję w powietrzu.

Wracając do tematu. Kaidan czasami zachowuje się jak dzieciak. Jeśli jest nie po jego myśli to zostawia wszystkich w cholerę, bo jego ideały są ważniejsze od wspierania w trudnej chwili kogoś kogo kocha. Z drugiej strony go rozumiem. Zamiast ochraniać Shepard i zginąć za nią, ona ginie, by go chronić. Dla faceta to imo niezły cios. Potem jeszcze widzi ukochaną pod godłem wroga. Tak czy inaczej brakuje mu zaufania, które ma Garrus.

Za to mi się podobało jak na Marsie strzelał fochy, a Shep mu powiedziała "zawsze byłeś uparty" wtedy padło "Ja? *śmiech*".

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

Napisz wątekOdpowiedz Strona 292 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295 ... 365  Następna strona