Teraz jest 04 gru 2020, 04:45

Napisz wątekOdpowiedz Strona 293 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 21 cze 2012, 09:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Temu kurwi.. coś tam powinni mu dać bana na stałe ...

Kaidan pierwszy raz zwątpił w nią na Horyzoncie
Drugi raz na Marsie
Trzeci gdy doszło do ataku na Cytadele - choć w szpitalu zarzekał się , że się mylił co do niej
Zaprawdę powiadam Ci Kaidanie , że zwątpisz we mnie trzy razem zanim kur zapieje :)

Fakt , jego ego zostało mocno urażone ale nie zmienia to faktu , że na póżniejsze zachowanie ciężko znależc dobre wytłumaczenie. Po za tym obydwoje są żołnierzami i poświęcenie życia wchodzi w zakres ich pracy. Czyżby o tym zapomniał ?
Gdy Shepard spotyka po raz pierwszy Człowieka Iluzję i zadaje mu pytanie na temat Kaidana to przecież powiedział , że jego akta są tak dobrze utajnione , że sam nie wie gdzie on jest. Inaczej na pewno by jej powiedział i wtedy na pewno próbowałaby się z nim skontaktować.
I moim zdaniem , gdy doszło do konfrontacji między nimi na Horyzoncie , tak właśnie Shep powinna się bronić..że Przymierze go ukryło .. może wtedy inaczej by zareagował.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 21 cze 2012, 09:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Właśnie o Horyzont mam żal do twórców, bo Shepard wyszła na kobietę, która nie potrafi się bronić. Kaidan po niej pojechał, zmieszał z błotem, a ona stała jak krowa i tylko coś bąkała, że wcale nie pracuje dla Cerberusa. Kaidan dalej ja ochrzaniał, ona dalej stała i tyle. Brakowało mi tam mocnego akcentu z jej strony.
Poświęcenie życia, fakt wchodzi w zakres ich pracy, ale mam wrażenie, że on wtedy poszedł za emocjami. To o czym mówili w jedynce, że sprawy osobiste i regulamin nie mogą się mieszać. Pod względem wojskowym musiał wykonać rozkaz, ale emocjonalnie to był dla niego cios. Ale... To i tak nie usprawiedliwia jego karygodnego zachowania.
W ogóle tutaj dla Shepówny taki stanowczy, burzy się o Człowieka Iluzję, a jak ta ma romans z kimś innym to od reki jej wybacza... Coś mi tu nie halo.

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:06 
Adept analogów
Adept analogów

Nazywajmy rzeczy po imieniu BIOWARE spieprzyło sprawę :)

Horyzont mocno podkopuję moją wizję Shepard jako "twardą i nieustępliwą kobietę" Ja bym się na niego wydarła a ta nic..

Zresztą jak można mówić tu o zdradzie.. ZOSTAWIŁ JĄ i to dlatego , że nie zgadzała się z nim

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:33 
Adept analogów
Adept analogów

Ja bym się wydarła i dała mu w twarz na koniec. xD

No niestety BioWare spieprzyło po całości. Zarówno wątek romansu Kaidana jak i reszty. Ciekawe, że Liarze potrafili zrobić dłuższy epizod (już nawet nie o romans chodzi), ba nawet DLC, a z Kaidanem tylko dwa zdania i papa.

Na Horyzoncie chyba nawet teksty renegata nie były mocne, więc echh szkoda gadać.

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:36 
Adept analogów
Adept analogów

A z tego co czytałam o tym nowym dodatku co ma wyjść latem , tez mnie nie napawa optymistycznie..
Normalnie się boję :)

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:44 
Casual
Casual

Ever napisał(a):
Jesteś tak żałosny .

tak powiedziala polozna jak cie zobaczyla.

Ifrexalis: Permanentna blokada. Zabierz się za coś pożytecznego, do forum publicznego jeszcze nie dojrzałeś. Multikonta rozwiązują problem blokady czasowej.

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:49 
Adept analogów
Adept analogów

Kurwinox :
Skoro chwalisz się , ze grasz gejowskim Shepardem.. zamieszczasz rysunki to widać od razu , że ciągnie swój do swego ::)

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:51 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Przepraszam, że nie na temat, ale co piszą o tym dodatku?
Tak Kaidan na Horyzoncie lamie serce. Tak się cieszyłam, że go widzę a tu plaskacz od losu. W sumie w trójce brakowało mi po pierwsze tego zs w porównaniu do Liary to ma mało scen, a po drugie jakiejś wielkiej kłótni pomiędzy nim a Shepard, że jej nie zaufał, że zwątpił, która by sie zaczynała jak rozmowa, poprzez rzucanie w niego rzeczami kończąc np. na scenie w łóżku. Nie pogardziłabym ^^

POSŁUCHAJ TROLLU PO PIERWSZE OBRAŻANIE PODCHODZĄCE POD RODZICÓW TO CIOS PONIŻEJ PASA, PO DRUGIE JAK CI SIĘ TEMAT NIE PODOBA TO WON I NARESZCIE PO TRZECIE - MARNA PROWOKACJA :)

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:59 
Adept analogów
Adept analogów

No nie ma nic lepszego niż rozładowanie napięcia w łóżku:)
A co do dodatku : NIE BĘDZIE NOWYCH ZAKOŃCZEŃ.. Jedynie bardziej rozbudowane i wyjaśniające niektóre nieporozumienia .. wiec papa Kaidanie i Shep odlatujący na Normandii w stronę zachodzącego słońca.
Podaje tylko informacje przeczytane na polskich portalach.

PostNapisane: 21 cze 2012, 11:34 
Adept analogów
Adept analogów

Ja cytowałam wypowiedź aktora podkładającego Hacketta.

Cytuj:
[Twórcy] powiedzieli mi, że mieli problem z drastycznością zakończenia gry. Chodzi o to, że jeżeli gracz przegrywa, ginie, i to niespodziewanie. Dlatego też poczyniliśmy całą serię nagrań, aby był to proces stopniowy, aby zakończenie było jakościowo zgodne z całą serią. Drastyczne zakończenie wynikło z pomyłki. […] Graczom się to nie spodobało. Kocham te gry. Naprawdę.

Ten proces stopniowy rozbił mi serce. Jesli Shepka ma zginąć (w ramionach Kaidana) to ja podziękuję za ten dodatek. Wcześniej pisali, że "każdy znajdzie coś dla siebie" i widać, że chyba niezbyt. Po cichu liczyłam na rozwiązanie pokroju dwójki czyli happy end: Kaidan i Shep odlatujący na Normandii, coś pomiędzy i coś bardzo złego.

Biotycznie unoszone sprzęty domowe latają po kajucie. xD Joker drze się, żeby uspokoić Shepke i Kaidana, bo są gorsi niż Żniwiarze. Po chwili nastaje cisza. Joker kontrolnie mówi: Shepard jesteś potrzebna na mostku! Shep mu odpowiada: Cicho bądź, Joker!
Chyba to narysuję. :D

Napisz wątekOdpowiedz Strona 293 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296 ... 365  Następna strona