Teraz jest 29 lis 2020, 19:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 296 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 23 cze 2012, 14:21 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
To nie była żadna wizja tylko scenariusz pisany na kolanie/ Dlaczego nie mogą po prostu przyznać , że odwalili chałturę ?? Jak dla mnie , tą grę może uratować teoria indoktrynacji .. ale na to też nie liczę.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 23 cze 2012, 15:32 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Nie wiem, oni chyba naprawdę liczyli na to, że obejdzie się bez echa, a w razie czego zasłonią się "wizją artystyczną". Jak dla mnie każde kolejne ich słowo sprawia, że tracą w oczach fanów. Z drugiej strony za obecny stan rzeczy najprawdopodobniej odpowiedzialność ponosi wydawca. A przecież nie powiedzą, że spaprali sprawę. Mało kto aktualnie jest do tego zdolny. To by oznaczało zwycięstwo fanów i od tej pory to oni dyktowaliby warunki. Już i tak zostali postawieni pod murem.

Na TI nie wystarczy według mnie kilka cutscenek, musieliby poświęcić na to więcej czasu i pieniędzy. Wtedy dodatek pewnie byłby płatny, a to z kolei mogłoby wkurzyć fanów. Nadal nie rozumiem jak można zepsuć coś tak pięknego. Takiej dawki emocji dawno nie miałam. Już nawet pomijam wątek Kaidana, który mógłby być bardziej dopracowany czy położone wątki Thane'a oraz pozostałych towarzyszy z dwójki.

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 23 cze 2012, 18:13 
Adept analogów
Adept analogów

Prawie rok czekałam na ME 3 ... wyobrażając sobie spotkanie z Kaidanem:) Kupiłam oryginał bo stwierdziłam , że jak w przypadku pozostałych części będzie warto, Pamiętam , że na przejście miałam tydzień ponieważ musiałam wyjechać a nie chciałam z tęsknoty usychać. :) Więc .. w życiu tak nie klęłam na wydane pieniądze. Podczas wyjazdu, zamiast cieszyć się cudownym epickim wydarzeniem chodziłam tak wkurzona , że szok. I ta złość trwa nadal choć minęło trochę czasu.
Mało tego.. wyobrażałam sobie , że Anderson poprowadzi moją Shep do ołtarza a tu ... nie .. no takich rzeczy się po prostu nie robi.
Mój kumpel tak się wściekł , ze zapowiedział że więcej nie kupi nic od BioWARE.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 23 cze 2012, 18:57 
Adept analogów
Adept analogów

Mnie znajomy napomknął, że zakończenie skopali, bo tak wyczytał. Ja specjalnie nie śledziłam ani recenzji ani zapowiedzi, nawet dema nie ruszyłam z obawy, że za wiele mi powiedzą. Czekałam z wywieszonym językiem, bo obiecali mi reunion z Kaidanem. Po tym co było w dwójce miałam niedosyt. Początek gry, rozpromieniona "Yaay! Kaidan", jakoś zdzierżyłam jego docinki o Cerberusie na Marsie, ale miałam ochotę go strzelić w łeb. Potem się trochę poboczył i nagle wypada znowu na pół gry... Myślałam, że mnie trafi na miejscu. Te wizyty w szpitalu na parę minut, niby się pogodzili, a potem na Cytadeli znowu od nowa. Co to za reunion jak musiałam na niego czekać półtorej gry?
Owszem, jest ładnie, emocjonalnie i w ogóle, ale już Liara wypada lepiej jako przyjaciółka (zwłaszcza jak zobaczyłam jej centrum dowodzenia na Normandii xD) niż Kaidan jako partner Shepki. O oddaniu Garrusa nie wspomnę, bo pod tym względem powinien być przykładem dla Alenki. Wyobrażałam sobie, że na koniec wszyscy ramię w ramie staną do walki, że Kaidan będzie wspierał Shepard, że będzie jak w dwójce - atak kilku drużyn. A tu dostałam laserem Harbriego w serce...
Znajomy wkurzał mnie dodatkowo jak wylewałam żale. Nie grał nawet, a gadał, że przesadzam, że zakończenie nie jest złe, że ci co narzekają to kropla w morzu itd. Do tej pory czuje gorycz, dlatego przechodzę jedynkę. :(

PostNapisane: 23 cze 2012, 19:04 
Adept analogów
Adept analogów

Z uniwersum ME przeczytałam wszystkie książki i komiksy . Po prostu lubie wiedziec o wydarzeniach , które są wspominane a które nie są ukazane w grze. Mój brat spytał się po co to robię ... ja mu mówię z tym swoim zapałem , że kocham ME i chce wiedzieć o wszystkim co było. a on na to : i zobacz jak ci podziękowali za twe oddanie,,, szczęka mi opadła .. bo miał racje... Ale to trochę dołujące , że jestem osamotniona w swoim rozżaleniu bo też ciągle słyszałam/słyszę że przesadzam. Czyżby??

PostNapisane: 23 cze 2012, 20:43 
Adept analogów
Adept analogów

Skoro nie jesteś sama w tym, to raczej nie przesadzasz. Mamy prawo być rozgoryczeni, bo wiele nam obiecywano i po cichu w to wierzyliśmy. Każdy czekał na ten epicki finał, wielką batalię, wątki miłosne. Co prawda nie czytałam książek ani komiksów, może to nadrobię, ale samo uniwersum jak i postacie są naprawdę dobrze zrobione. Na początku nie lubiłam Mako, a teraz jazda nim sprawia mi frajdę. Mogę znać na pamięć dialogi i wydarzenia, a i tak łezka w oku się kręci.
Póki co chyba tylko CDProjekt jeszcze serio traktuje swoich fanów, bo nawet za DLC nie każą sobie płacić. Za to BioWare mnie potwornie zawiodło. Liczyłam, że po dosyć słabym Dragon Age 2 podejdą poważnie do Mass Effecta 3, dając fanom finał na jaki zasłużyli, a nie dodatek o który musieli walczyć... To jest dobijające kiedy widzisz jak kończą postacie, które ci towarzysza przez kilka lat, jak twój czas okazuje się być poświęconym na darmo, a do tego nawet romans nie ma pozytywnego zakończenia. Pewnie wielu powie, że takie przywiązanie do pixeli to dziecinada, ale mam to gdzieś, Każdy ma inne pasje.

Chyba trochę odbijamy od Kaidana. ^^

PostNapisane: 23 cze 2012, 22:08 
Adept analogów
Adept analogów

No dobra , żeby nadrobić z nim zaległości to się do czegoś przyznam.. Żeby w końcu oderwać się od Mass Effectu choć na chwilę , by pobyć trochę z ludźmi a nie z pixelami , dałam się namówić na randkę :) Siedzimy sobie w miłym lokalu , popijamy .. no coś tam piliśmy .. patrze na mojego towarzysza i myślę .. jest zabawny , miły i..to nie jest Kaidan , to nie jest Kaidan:d
O to co mi zrobił major :D

PostNapisane: 23 cze 2012, 23:56 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Haha. Pewnie nie tylko ty masz takie problemy. "co też piksele robią z człowieka". Możecie nie wierzyć, ale coraz trudniej jest przez takie cosie znaleźć faceta. Ja się przyłapałam na tym, że porównuje facetów do Kaidana i Alistaira. Kurde! To nie jest normalne :P i jednak sprawia problem, ale ja nie mogę przestać tak robić.
Jeśli chodzi o zakończenie to u mnie było bardziej treumatyczne, bo nie grałam w multiplayera i nie wiedziałam nic o tej sile. I widziałam martwego Kaidana,więc to było po tysiąckroć STRASZNE i jedno wielkie WTF jak zobaczyłam zakończenie.
Wiedźmin ma lepsze, chociaż tam się nieźle namieszalo i będzie jazda w 3. Co do CDProjekt to macie 100% rację. Jeszcze im kasa nie strzeliła do głowy i podziękowali fanom w takim jednym filmiku za wsparcie, za to, że grają i im się podoba. A co zrobiło BW? Strzeliło nam kopa w d i sobie przy okazji samobója w czoło, bo tak raczej nie zjednoczą sobie fanów, a co za tym idzie klientów.
A już najbardziej w ME3 wkurza mnie niejako obowiązkowe Multi... Pies by to ganial bo ja nie mam na to czasu i często ochoty, a żeby mieć pozytywne (haha dobry żart!) zakończenie to do wtorku muszę dobić do setki, a mam 65%.
Wracając do tematu głównego, Raphael coś nagrywał w studio, to może jednak ro będzie coś pozytywnego,co pokrzepi nasze złamane serca, bo naprawdę tego trójce brakuje - sytuacji z serii 5 lat później. W mojej wizji domek z widokiem na zatokę, Kaidan u boku I piękny zachód Słońca na Ziemii, która została ocalona.

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 24 cze 2012, 05:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Prawie 300 stron...Kaidan, ten to ma niezłe branie ;) .
Osobiście kiedy po raz pierwszy grałem w pierwszego ME Kaidan wydawał mi się drętwy i nijaki. Dlatego na Virmirze wybrałem Ashley. Podczas kolejnych gier rozmawiałem z nim więcej i z czasem zacząłem lubić tego gościa. Trójkę przeszedłem dwa razy, za pierwszym z Ashley, za drugim z Kaidanem i wydaje mi się on nieco bardziej przydatny.

PostNapisane: 24 cze 2012, 08:12 
Adept analogów
Adept analogów

Też za pierwszym razem nie wiedziałam o multi a miałam 4000 punktów więc dwie drogi do wyboru . Kaidana ze mną nie było bo mnie coś "tknęło" i go zostawiłam. Nie widziałam martwych towarzyszy bo się nie rozglądałam. Po prostu parłam przed siebie. A co do multi : nienawidze multi. ja nawet nie lubię gier online .. wiec później po prostu skorzystałam z edytora . Wiem - niezbyt uczciwe ale nie mogę się przełamać do multi. Nie i tyle.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 296 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 365  Następna strona