Teraz jest 25 lis 2020, 08:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 297 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 24 cze 2012, 09:03 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Ja tego tak nie lubię. Jak z dwa razy pod rząd zagram to jest ok. Ale nie 8! Ile można? Jeszcze te procenty spadają cholera, bo ja już miałam 100% jak miałam nogę w gipsie i siedziałam w domu. A teraz mam dwa dni na hmm 35%. Każda gra to mniej więcej koło 17 minut i około 4% bo ja gram na brązie. 35% / 4% = prawie 9 i jeszcze razy 17 to 171 minut czyli prawie 3h! Ja mam dość po pół godziny! Zwalili sprawę.

A no ma branie nasz chłopak:) i też mi się wydaje bardziej przydatny o zwykłego żołnierza jakim jest Ashley. Ale ja go wybieram nie ze względu na przydatność przyznaje się bez bicia ^^

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 24 cze 2012, 09:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
To tak samo jak ja :) Wybieram go ze względu estetycznych. Uwielbiam na niego patrzec. :D Poza tym bez Kaidana to tak zawsze pusto..O tak się fajnie potknął podczas misji z Samarą w ME3:)
Teraz gram w jedynkę : uwielbiam ten tekst z Asley gdy moja Shep pyta : " jest pani zainteresowana porucznikiem?" a ona " on ma już ma kogoś oko":D zawsze się wtedy szczerze do komputera :)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 24 cze 2012, 09:53 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Tekst z potknięciem był boski. xD Tutaj taka cisza, wielkie napięcie i nagle jakiś hałas. Prawie 100% pewności, że to wróg, a tu Kaidan ogłasza nieśmiało, że się potknął. xD Nic tak nie rozbraja napiętej sytuacji. W ogóle ja się czasami bałam w tych ciemnościach, jako że po graniu w Silent Hille po nocach nie spałam, a cienie na suficie przypominały mi mutanty.
Żałuję, że jak grali na Normandiii z Vegą to nie było interakcji. Z chęcią bym go puściła w gaciach (albo i bez). :lol:

Widzę, że w kwestii multi nie jestem osamotniona, bo go nienawidzę i żeby mieć to "najlepsze" zakończenie, edytowałam sobie WA. ;p Rozumiem jakby ME od początku było dla wielu osób, rozumiem nawet że sobie to teraz dodali, ale żeby robić z tego obowiązek? To jest nie fair wobec fanów... Jak dla mnie przez to multi popsuli główną grę, bo pewnie skupili się na nowej zabawce i przez to uciekł im czas na zakończenie.

Mniejsza - Przyznaj się lepiej, że uwielbiasz patrzeć na jego tyłek, a nie tak skromnie "na niego". ;) Ja się przyznaje, w jedynce jeździłam windami, żeby sobie obracać kamerą wokół jego kształtnego tyłeczka. :lol:

Co do porównywania facetów do Kaidana... Widać jestem skazana na samotność, bo chyba żaden realny mężczyzna nie jest w stanie mu dorównać. :D Do Alistaira też porównuję i do kochanego narwańca Iorwetha.

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 24 cze 2012, 10:02 
Adept analogów
Adept analogów

Po prostu skromna ze mnie dziewoja :) No dobra ...ma fajny tyłek:) taki że ..mrrr.. Gdy powiedział podczas którejś misji "zaraz za tobą pani komandor" to pomyślałam "możesz być za mną , przede mną , na mnie :D"
Coś widać , że śmierci w staropanieństwie doczekamy :D
Dobrze wiedzieć , że nie tylko ja korzystam z edytora;)

A tu prawdziwa uczta dla zmysłów:)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 24 cze 2012, 20:24 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Moje "zmysły" właśnie dostały świra ^^
Ehh, ja nie edytowałam jeszcze. A jak się to robi? I Shep wtedy przeżywa?

Stare, ale jare ;)
Obrazek

Wiem, że jego twarzyczka jest cudowna, ale czy któraż z Was zauważyła, ze ona ma szramę na prawym bicepsie? ^^
Obrazek

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

PostNapisane: 24 cze 2012, 21:38 
Adept analogów
Adept analogów

Jestem pełna podziwu , że tak z uwagą studiujesz jego ciało :D
Ściągasz edytor o wpisujesz wymierną siłą zbroją jaką chcesz.. Shep ginie :) Ale masz wtedy trzy różne koloru do wyboru :D
To jak ociera pot z czoła .. nigdy mi się to nie znudzi :D

PostNapisane: 24 cze 2012, 23:39 
Adept analogów
Adept analogów

Echh w jedynce ciągle chodziłam do niego, żeby pocierał czoło. xD A potem się chowałam w oddali i obserwowałam co robi. :D

Luelle opisywała edycje sił zbrojnych:

Spoiler:

Czasami żałuje, że Kaidan nie ma włosów na klacie. ;p W ogóle chyba nie spotkałam gry, żeby facet był owłosiony. :D Za te cudne spojrzenia i uśmiechy wybaczam Kaidanowi wszystkie fochy. xD

PostNapisane: 25 cze 2012, 05:57 
Adept analogów
Adept analogów

Nifriel napisał(a):
Echh w jedynce ciągle chodziłam do niego, żeby pocierał czoło. xD A potem się chowałam w oddali i obserwowałam co robi. :D

To już podchodzi pod manię prześladowczą:D

I coś sentymentalnego:
Kiedyś Cię znajdę ....

Spoiler:

Ifrexalis: mm, może nie będę zbyt sentymentalny, ale postanowiłem utrudnić poszukiwania i.. schować obrazek do tagu spoiler. Proszę pamiętać, że większe obrazki rozsadzają szablon - na bardzo wysokich rozdzielczościach może tego nie widać, ale problem istnieje.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 25 cze 2012, 10:52 
Adept analogów
Adept analogów

Oj tam, oj tam jakoś nigdy nie wyrażał sprzeciwu. :D Swoją drogą sprytnie sobie miejsce wybrał bo zdaje się tuż obok była kajuta Shepard ;p (na pierwszej Normandii) Kto wie czy sobie nie wywiercił jakiejś dziurki do podglądania pani komandor. Zwłaszcza po tym co mówił na Noverii o extranetowych stronach. ;)

PostNapisane: 25 cze 2012, 12:27 
Adept analogów
Adept analogów

Ja tam i tak uważam , że go molestujesz:) Może chłopak boi przeciwstawić się pani komandor :D
Przyznaj - chciałabyś , żeby podglądał:)
No ale trochę mnie ruszyło , że wszedł do mojej kabiny bez pukania :) Miłość miłością ale porządek musi być:D
Ostatnio się zastanawiałam ile Kaidan może mieć wzrostu...

Napisz wątekOdpowiedz Strona 297 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300 ... 365  Następna strona