Teraz jest 04 gru 2020, 13:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 319 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 08 paź 2012, 21:50 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Nie .. no raczej nie chciałabym żeby mnie tam zanosił :) Ale z tym do końca jak najbardziej.. W ogóle powinni wymyślić szczęśliwe zakończenie !!

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 08 paź 2012, 21:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Dragon Age ME3.2,1, M&B Warband, Wiedźmin1, 2
Ideał nie istnieje, ale Fem Shep zanoszona na na rękach przez Kaidana, albo Shep niosący Liarę, czy Ash- to by było epickie.:P

PostNapisane: 09 paź 2012, 11:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Równie dobrze można się przyczepić, że Garrus nie zanosi Shepard do promienia. Nie rozumiem dlaczego dostaje się postaci, skoro to scenarzyści tak ją napisali, a później dla każdego przewidzieli taką samą rolę – albo zostań na Normandii, albo GTFO z pola walki, bo Shepard musi zginąć sam, żeby gra się zakończyła „epickim pierd...nięciem”. W Podręczniku schematycznego scenopisarstwa i Wielkiej księdze fabularnych banałów stoi jak byk, że Archetypiczny Główny Bohater w Wielkim Finale powinien być sam, bo to wzmaga dramatyzm, poczucie beznadziejności, zagubienia, zmusza do zastanowienia się nad sensem istnienia, kontemplowania ulotności ludzkiego życia itd.

Mniejsza napisał(a):
W ogóle powinni wymyślić szczęśliwe zakończenie !!

No przecież jest szczęśliwe zakończenie, tyle że nie takie hollywoodzkie z tęczami, paradami i jednorożcami, tylko takie subtelniejsze. Ale, jak wiadomo, tylko kiedy wybierze się zniszczenie przy wysokiej WSZ.

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:31 
Adept analogów
Adept analogów

[quote="Pottero"}
No przecież jest szczęśliwe zakończenie, tyle że nie takie hollywoodzkie z tęczami, paradami i jednorożcami, tylko takie subtelniejsze. Ale, jak wiadomo, tylko kiedy wybierze się zniszczenie przy wysokiej WSZ.[/quote]

Ja dziękuję za takie szczęśliwe zakończenie .. trzy drogi do wyboru i Shepard kończy tak samo...już o niebo lepiej to zrobili w Dragon Age... tam chociaż człowiek ma wpływ czy chce zabić naszą postać czy też nie... w Mass Effect pozbawili nas tego wyboru.
Zresztą nie ma nic głupszego niż medal za odwagę na trumnie. Takie jest moje zdanie i tyle.
Poza tym , oglądając zakończenie pierwszej części : myślę.. o Boże ..już po niej. No ale widzę jasną główkę mojej Shepardowny wyłaniającej się zza wraku i oddycham z ulgą.
W drugiej części podczas pierwszego grania moja dziewucha ginie no ale można ją uratować
W trzeciej - ginie na dobre ...na Boga .. mogliby wymyślić coś innego.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

Ostatnio edytowano 09 paź 2012, 12:53 przez Mniejsza, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:38 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Kiedy wybierzesz zniszczenie i będziesz miała odpowiednio wysokie WSZ, to Shepard przeżyje i jest to nawet oficjalnie potwierdzone przez Tully Ackland, która jest community manager w BioWare.
Tak więc kto wie, może jeszcze zobaczymy tęcze, parady i jednorożce w Mass Effect. :D

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:45 
Adept analogów
Adept analogów

Tak tak , miałam ten słynny oddech Shepard a Kaidan z tym swoim boskim uśmiechem spogląda w górę . Jestem tylko ciekawa jak to możliwe ... :) Ja liczyłam na coś więcej niż pokazanie torsu i cichy jęk :)

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Up

Moim zdaniem to całkiem udany happy end, bo nie trąci patosem i schematem, jak w hollywoodzkich produkcjach. Owszem, powinno być takie typowo hollywoodzkie zakończenie, bo wielu graczy tego oczekiwało, ale to rozwiązanie nie jest złe, bo pobudza wyobraźnię i daje szerokie pole do stworzenia jakiegoś fanfiction. Jedyny problem z tym happy endem jest taki, że wymusza ono wybranie konkretnego zakończenia, ale zdaje się, że większość graczy nie ma z tym problemu, bo i tak z 60% wybrało właśnie zniszczenie.

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:50 
Adept analogów
Adept analogów

No właśnie ... a wie ktoś jakie jest kanoniczne zakończenie ?

PostNapisane: 09 paź 2012, 12:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Ja stawiam na "Zniszczenie" w końcu tylko w tym zakończeniu Shepard jako tako dycha. ^^

PostNapisane: 09 paź 2012, 13:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chyba jeszcze nie wiadomo, jakie jest kanoniczne zakończenie, bo, o ile się nie mylę, nikt z BioWare jeszcze tego nie skomentował. Mnie osobiście wydaje się, że BioWare jako kanoniczne zakończenie widziało syntezę – niedługo po premierze twierdzili, że odblokowanie najlepszego (czyli kanonicznego?) zakończenia jest możliwe bez grania w trybie multiplayer i chyba chodziło im właśnie o syntezę, bo zniszczenie z żyjącym Shepardem nie było możliwe, a gracze właśnie to zakończenie uznali za najlepsze. Jeśli kolejny Mass Effect będzie sequelem, to się przekonamy, jakie ich zdaniem było kanoniczne zakończenie.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 319 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322 ... 365  Następna strona