Teraz jest 27 lis 2020, 16:49

Napisz wątekOdpowiedz Strona 321 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 11 paź 2012, 15:50 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Fanklub Kaidana? He... No dobra wypowiem sie. Grajac drugi raz w ME poswiecilem woj(wio)skowa dziewke, Ashley. Kaidan lepszy, mozna bylo go posluchac. Ale czuje ze Kaidan/Ashley sa postaciami narzuconymi. W ME1 to bylo do przyjecia, w ME2 odwalilo im i sie nie rzucali w oczy. Potem w ME3 perfidnie zrobili z Kaidanow/Ashley naszych "przyjaciol". Kaidana bardziej lubilem i w sumie na jego zaloty tylko parsknalem smiechem. Smieszna postac troche. W porownaniu do ME1 zrobil sie nijaki.

PostNapisane: 11 paź 2012, 17:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ktoś tu może jest zorientowany dlaczego zablokowano tematy na BSN'ie o postaciach z ME?! To już trwa chyba z pięć dni. Ponoć przyczyną jest nieregulaminowe zachowanie niektórych ludzi, ale bez przesady. W tematach poświęconych konkretnym postaciom nie ma ani śladu braku kultury u użytkowników. To jest śmiechu warte :(

PostNapisane: 11 paź 2012, 19:14 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Imperior 5 : Możesz mi wytłumaczyć dlaczego Twoim zdaniem Ashley/ Kaidan są postaciami narzuconymi? Wg mnie to można tak powiedzieć o każdym towarzyszu/towarzyszce Shepard.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 11 paź 2012, 19:16 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Pottero napisał(a):
Bo BioWare nie przepuściłoby okazji do tego, żeby zadośćuczynić miłośnikom fanserwisu, tj. Liary, pokazując ją z niebieskimi dzieciątkami/z brzuchem (aczkolwiek nie wiem, czy ciężarne asari wyglądają tak samo jak ludzkie kobiety...) albo mówiącą Shepard(owi), że wpadli :P.
A może BioWare jeszcze nie wie że Liara jest w ciąży,kto wie co im jeszcze przyjdzie do głowy. :)

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mniejsza napisał(a):
Imperior 5 : Możesz mi wytłumaczyć dlaczego Twoim zdaniem Ashley/ Kaidan są postaciami narzuconymi? Wg mnie to można tak powiedzieć o każdym towarzyszu/towarzyszce Shepard.

Na poczatku ME3 ktores z nich ratuje nam zycie, co jest zwyczajna manipulacja emocjonalna, narzuca sie wdziecznosc wobec nich za ocalenie zycia, wiec tez przyjazn.

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Nie wiem, może ja w inne Mass Effect grałem ale z tego co pamiętam to my zawsze, ratowaliśmy życie Ash/Kaidanowi. A przyjaźń bądź romans pomiędzy Shepardem a wcześniej wspomnianymi postaciami można nawiązać dużo wcześniej a mianowicie w pierwszym Mass Effect tak więc nie wiem co mają do tego wydarzenia z Mass Effect 3, no chyba że od tej części zaczynałeś przygodę z tym uniwersum.

Ostatnio edytowano 11 paź 2012, 20:35 przez zindoktrynowany, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:30 
Adept analogów
Adept analogów

@up popieram
Pozatym moim zdaniem , jedyną postacią narzuconą w ME jak dla mnie jest Kai Leng ..a nie Kaidan czy Ash.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:32 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

zindoktrynowany napisał(a):
Nie wiem, może ja w inne Mass Effect grałem ale z tego ci pamiętam to my zawsze, ratowaliśmy życie Ash/Kaidanowi.

Z tego co pamietam Eva wymierza bron przeciwko Shepardowi, Kaidan/Ashley to zauwazaja i zaczynaja strzelac...
A przyjaźń bądź romans pomiędzy Shepardem a wcześniej wspomnianymi postaciami można nawiązać dużo wcześniej a mianowicie w pierwszym Mass Effect

Bez wzgledu na decyzje postacie poboczne w ME3 mowia ze Shepard i Kaidan/Williams sa przyjaciolmi, np. Garrus po misji na Cytadeli pyta sie czy w razie koniecznosci zabilbys przyjaciela...
no chyba że od tej części zaczynałeś przygodę z tym uniwersum.

Nic nie zakladaj jezeli nie masz pewnosci.

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:34 
Adept analogów
Adept analogów

Ale co to ma do tego , że są to narzucone postacie? Albo zwyczajnie pomyliłeś pojęcia ? Pozatym , jak mnie pamieć nie myli Eva nie celuje do Shepard tylko , praktycznie od razu dobiera się do Kaidana ...fakt faktem , Shepard mówi ze Kaidan został ranny ochraniając ją - ale ja tam akurat tego nie zauważyłam

Ostatnio edytowano 11 paź 2012, 20:38 przez Mniejsza, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 11 paź 2012, 20:35 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mniejsza napisał(a):
Ale co to ma do tego , że są to narzucone postacie? Albo zwyczajnie pomyliłeś pojęcia ?

To ze narzuca sie wobec nich wiez emocjonalna.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 321 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324 ... 365  Następna strona