Teraz jest 28 lis 2020, 02:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 322 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 11 paź 2012, 21:01 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
imperior5 napisał(a):
Z tego co pamietam Eva wymierza bron przeciwko Shepardowi, Kaidan/Ashley to zauwazaja i zaczynaja strzelac...
Możesz mi powiedzieć kiedy dokładnie ma to miejsce?
Bo ja osobiście tego nie pamiętam. Ale nawet gdyby to miało miejsce to w dalszym ciągu nie tłumaczy tego co mówisz (chodzi o tą manipulację emocjonalną), szczególnie po wydarzeniach z pierwszego Mass Effect.
imperior5 napisał(a):
Bez wzgledu na decyzje postacie poboczne w ME3 mowia ze Shepard i Kaidan/Williams sa przyjaciolmi, np. Garrus po misji na Cytadeli pyta sie czy w razie koniecznosci zabilbys przyjaciela...
No, dziwne by było gdyby Ash/Kaidan była/był wrogiem Sheparda, zauważ ile oni razem przeżyli, to zbliża ludzi...tak myślę. ^^
imperior5 napisał(a):
Nic nie zakladaj jezeli nie masz pewnosci.
Tak napisałeś swoją wypowiedź że miałem wręcz pewność że właśnie od ME 3 poznałeś te uniwersum, ale czy to coś złego? :)

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

imperior5 napisał(a):
Mniejsza napisał(a):
Ale co to ma do tego , że są to narzucone postacie? Albo zwyczajnie pomyliłeś pojęcia ?

To ze narzuca sie wobec nich wiez emocjonalna.

Wybacz, ale co w takim razie powiesz o Garrusie czy Liarze? Jeszcze w przypadku Kaidana/Ash ocaliłeś jedno z nich, zapewne to z którym łączyła cię jakaś więź, znasz ich właściwie od początku gry.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:12 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

zindoktrynowany napisał(a):
imperior5 napisał(a):
Z tego co pamietam Eva wymierza bron przeciwko Shepardowi, Kaidan/Ashley to zauwazaja i zaczynaja strzelac...
Możesz mi powiedzieć kiedy dokładnie ma to miejsce?

Mars.
Ale nawet gdyby to miało miejsce to w dalszym ciągu nie tłumaczy tego co mówisz (chodzi o tą manipulację emocjonalną)

Bo to nie chodzi o jedno wydarzenie tylko o ciag wydarzen. Najpierw Virmire, potem Horizon, Mars, wizyty w Szpitalu, Radny Udina... Kluczowe wydarzenia, ktore zblizaja Sheparda do tych postaci, czy tego chcemy czy nie, postacie narzucone. Kropka.
^^
imperior5 napisał(a):
Nic nie zakladaj jezeli nie masz pewnosci.
Tak napisałeś swoją wypowiedź że miałem wręcz pewność że właśnie od ME 3 poznałeś te uniwersum, ale czy to coś złego? :)

Nie popelnilem zadnego bledu chyba, wiec dlaczego tak sadziles?
Paranormal napisał(a):
imperior5 napisał(a):
Mniejsza napisał(a):
Ale co to ma do tego , że są to narzucone postacie? Albo zwyczajnie pomyliłeś pojęcia ?

To ze narzuca sie wobec nich wiez emocjonalna.

Wybacz, ale co w takim razie powiesz o Garrusie czy Liarze? Jeszcze w przypadku Kaidana/Ash ocaliłeś jedno z nich, zapewne to z którym łączyła cię jakaś więź, znasz ich właściwie od początku gry.

Bo Liara i Garrus nie uczestnicza w tylu kluczowych wydarzeniach, nie maja na nie tak duzego wplywu jak Kaidan/Ashley.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
imperior5 napisał(a):
Bo to nie chodzi o jedno wydarzenie tylko o ciag wydarzen. Najpierw Virmire, potem Horizon, Mars, wizyty w Szpitalu, Radny Udina... Kluczowe wydarzenia, ktore zblizaja Sheparda do tych postaci, czy tego chcemy czy nie, postacie narzucone. Kropka.

Są, jak to mówisz, „narzucone”, bo sam je takimi uczyniłeś. Z Kaidana/Ashley nie trzeba odwiedzać w szpitalu, nie trzeba być dla nich miłym, można ich zabić podczas konfrontacji z Udiną. Jeśli jakaś postać w tym uniwersum jest narzucona, to Liara, bo nie można jej wykopać z Normandii, bez niej nie można ukończyć pierwszej części, no i w przeciwieństwie do wszystkich innych postaci nie można jej też zabić bez zabijania przy tym całej ludzkości. Ot, cholerny i irytujący fanserwis BioWare’u.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:20 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Jak to nie uczestniczą.. Garrus przede wszystkim uczestniczy i śmiem stwierdzić nawet , że Garrusa łączy bardziej emocjonalna wieź z Shepard niż z Kaidanem. Garrus był przy WSZYSTKICH kluczowych wydarzeniach.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mniejsza napisał(a):
Jak to nie uczestniczą.. Garrus przede wszystkim uczestniczy i śmiem stwierdzić nawet , że Garrusa łączy bardziej emocjonalna wieź z Shepard niż z Kaidanem. Garrus był przy WSZYSTKICH kluczowych wydarzeniach.

Niekoniecznie. W pierwszej części nie ma konieczności werbowania go, można ją ukończyć bez niego, z kolei w drugiej może zginąć podczas samobójczej misji, w trzeciej nie pojawiając się w ogóle. Jeśli ktoś był absolutnie przy wszystkim, to tylko Joker.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:26 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
:wstyd: Hm .. w sumie masz racje ... akurat brałam to mojego punktu widzenia. U mnie zdarzyło . że Kaidanowi się zeszło z tego świata , gdy Garrus trwał nie zmiennie.. Moje niedopatrzenie

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 11 paź 2012, 21:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Mniejsza napisał(a):

Ale tak naprawde na nic nie mialy wplywu, wszystkim sterowala niezmienna mechanika gry. Garrusa rownie dobrze mogloby w ogole nie byc i nie wiem czy cokolwiek by to zmienilo. Natomiast Kaidan mial wplyw na wydarzenia w cytadeli(chodzi o to ze w niektorych okolicznosciach mogl odmowic Shepardowi, wiem ze tak czy siak na jedno wychodzi).
Pottero napisał(a):
imperior5 napisał(a):

Są, jak to mówisz, „narzucone”, bo sam je takimi uczyniłeś. Z Kaidana/Ashley nie trzeba odwiedzać w szpitalu, nie trzeba być dla nich miłym, można ich zabić podczas konfrontacji z Udiną. Jeśli jakaś postać w tym uniwersum jest narzucona, to Liara, bo nie można jej wykopać z Normandii, bez niej nie można ukończyć pierwszej części, no i w przeciwieństwie do wszystkich innych postaci nie można jej też zabić bez zabijania przy tym całej ludzkości. Ot, cholerny i irytujący fanserwis BioWare’u.

No tak, ale co bede cymbala zabijal jak wystarczy go namowic. Poza tym ja Kaidana lubie(lubilem w ME1, potem on i Ashley stali sie podobni do siebie)

PostNapisane: 11 paź 2012, 22:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - cóż, nie zgadzam się z twoim tokiem rozumowania, ale każdy gry odbiera inaczej.

PS - nadal dziwisz się skąd tyle stron w tym temacie? Albo wzdychamy jaki Kaidan jest wspaniały, albo wejdzie ktoś "z zewnątrz fanklubu" i rozpoczyna się dyskusja :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 paź 2012, 22:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kaidan/Ash są narzuceni? To czym jest Liara w takim układzie?

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 322 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325 ... 365  Następna strona