Teraz jest 04 gru 2020, 11:01

Napisz wątekOdpowiedz Strona 325 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 10 lis 2012, 11:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Chleeebek! *-*
Tak

PostNapisane: 10 lis 2012, 16:42 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Jeffrey napisał(a):
Zastanawiam się co by było gdyby w edytorze zaznaczyć Kaidana i potem iść z nim pogadać. :|

Zaznaczenie kogoś w save editorze jest równoznaczne z tym, że już się jest „po słowie”. Ale w sumie sam się zastanawiam, jak by wyglądała cementująca romans rozmowa z Kaidanem, kiedy w save editorze już się go oznaczyło jako wybranka – nie próbowałem, więc trudno wyrokować, jak będzie ona przebiegać, ale być może się uda. Spróbować chyba nie zaszkodzi, chociaż na wiele bym się nie nastawiał.

PostNapisane: 10 lis 2012, 16:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pottero pisałaś jakiś czas temu o pewnym plebiscycie, są już wyniki? Kaidan wygrał w jakieś konkurencji?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 lis 2012, 17:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

@Up

Wyniki są na pewno, tylko nieupublicznione – niestety organizatorzy bardziej zajęci byli Halloween, cosplayami, conami, pseudowyborami prezydenckimi itd. Nie wiem na co czekają, w każdym razie jeszcze nawet nie zapowiedzieli, kiedy zostaną ogłoszone wyniki.

PostNapisane: 10 lis 2012, 17:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dzięki. Widocznie na wyniki trzeba będzie poczekać nico dłużej.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 10 lis 2012, 23:01 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Chleeebek! *-*
Kurde no NIC,NIC nie działa... Nawet ta jak to nazwałeś "cementująca romans rozmowa" nie pomogła...

PostNapisane: 11 lis 2012, 12:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Poguglowałem, czy ktoś anglojęzyczny nie miał podobnego problemu, ale niestety nie natknąłem się na żaden post opisujący takie zjawisko, więc nie mam już pomysłów, jak jeszcze można by to rozwiązać. Jeśli zależy ci na romansie z Kaidaniem, to na chwilę obecną nie przychodzi mi do głowy inne rozwiązanie jak odbyć z nim w kawiarni rozmowę o części siedzącej Maryny, zrobić po niej save, w save editorze zaznaczyć go jako romans i grać tak, jakby ta rozmowa miała miejsce. Powinnaś poznać, że Kaidan jest związany z Shepard(em), jeśli w późniejszym czasie rozmowa o Człowieku Iluzji prowadzona w kwaterach załogi rozpocznie się od tego, Shepard zapyta Kaidana, czy ten z nią/nim flirtuje, a ten poprosi, żeby dał(a) mu czas, bo wyszedł z wprawy. Jeśli odbyłaś tę rozmowę przed romansem, to pozostaje jeszcze nieinteraktywny dialog, w którym Kaidan poprosi Shepard(a), żeby następnym razem go obudził(a), a nie zmywał(a) się z rańca bez budzenia go.

PostNapisane: 13 lis 2012, 01:34 
Casual
Casual

Właśnie ukończyłem Mass Effect 3 i muszę powiedzieć, że gdyby nie romans z Kaidanem to pewnie aż tak ta gra bardzo by mi się nie spodobała. Nie było może tego dużo, ale dodawało to pewną atmosferę w grze, co mi się bardzo spodobało : )
Jedyne czego w nim nie lubiłem było to, jak się zachowywał w Mass Effect 2. Zdaję sobie sprawę, że mogło mu się nie podobać to, że dołączyłem do Cerberusa, ale nie musiał być też taki ostry pod tym względem, bo jasno dało mu się do zrozumienia, że tylko Cerberus może coś zrobić w sprawie ataków zbieraczy. Już nie mówiąc o tym, że gdyby nie Cerberus (nawet z nieczystymi intencjami) to Shepard by najzwyczajniej nie żył.

PostNapisane: 13 lis 2012, 15:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak sobie wydumało BioWare. Jeszcze rozumiem, że Kaidan mógł być zły na Shepard albo Ashley na Sheparda, jeśli byli ze sobą, ale Kaidan na Sheparda? To miałoby może ręce i nogi, gdyby założyć, że Kaidanowi już wtedy zależało na Shepardzie, ale dopiero później się zebrał na odwagę żeby mu o tym powiedzieć. W innym przypadku będzie to taka fabularna głupotka związana z tym, że BioWare nie chciało się rozróżniać ról Kaidana i Ashley, więc oboje w fabule spełniają takie same zadanie i mają takie same dialogi, niekoniecznie pasujące do fabuły.

PostNapisane: 22 lis 2012, 00:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: TES:V/ME Trilogy/Wiedźmin 1&2/DA/AC/DE:HR
Musiałam wam to pokazać.
Obrazek

Steam: julciczka
Watch Dogs: Baza ctOS

Napisz wątekOdpowiedz Strona 325 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328 ... 365  Następna strona