Teraz jest 29 lis 2020, 18:53

Napisz wątekOdpowiedz Strona 332 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 07 mar 2013, 18:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mniejsza napisał(a):
Niestety , mnie też uderzył fakt , że była tylko jedna scenka co potwierdza tylko to , że cały romans z jego udziałem potraktowali "po macoszemu".

Może i po macoszemu, ale Tali, Garrus i Liara też mieli po jednej scence. W każdym razie ja trafiłem tylko na jedną scenkę z ich udziałem. Inne LI (Miranda, Jack, Cortez, Samantha) mieli po dwie.

Mniejsza napisał(a):
Mnie rozbawiła scenka , jak Kaidan , James i Jacob "robili pompki" . a to z gotowaniem to już było obłędne.

Była taka scenka? Chyba mnie to ominęło... Jedyna scena z robieniem pompek, na jaką trafiłem, to ta na imprezie, ale wtedy pompował tylko James.

Mniejsza napisał(a):
Aż łezka w oku mi się zakręciła , gdy pomyślałam ze ich miłość nie skończy się "żyli długo i szczęśliwie"

A to już zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni gracza :). W moim wyobrażeniu Shepard żył długo i szczęśliwie tak z Kaidanem, jak i z Tali, bo zawsze wybieram zniszczenie, co otwiera drogę do happy endu :).

PostNapisane: 07 mar 2013, 18:45 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Ja w ogole nie miałam scenki z Jack... spotkałam ją dopiero na przyjęciu a robienie pompek tam było także ale robili to we trójkę :) zrobie screena to wstawię :)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 07 mar 2013, 19:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mniejsza napisał(a):
Ja w ogole nie miałam scenki z Jack...

Ja też nie miałem, odblokowała się później. Żeby się spotkać z Jack, trzeba najpierw rozegrać co najmniej jedną walkę w symulatorze, dopiero potem Jack wysyła Shepardowi mejl z prośbą o spotkanie. Jedyną postacią, która była obecna na imprezie, a z którą nie udało mi się spotkać, jest Kasumi.

A co do tych pompek: jaką miałaś konwencję imprezy? I ile osób na niej było? U mnie James robił pompki tylko wtedy, kiedy skasowało mi listę gości i przyszły tylko te osoby, które zostały domyślnie zaproszone. Kiedy byli wszyscy, to rozmowa Jamesa z biotykami skończyła się na tym, że Liara go podnosiła biotyką.

PostNapisane: 07 mar 2013, 19:23 
Adept analogów
Adept analogów

U mnie była głośna impreza i byli na niej wszyscy Podczas rozmowy na temat biotyk vs siła( czy coś takiego ) poparłam żołnierzy, gdyż moja Shep była żołnierzem. Podobało mi się jak , Shep zachwyciła się doskonałością Jamesa i Kaidan się oburzył a ona na to , że jego doskonałość jest dla niej doskonała ( cos w tym stylu , powinnam sobie te teksty zapisywać :D)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 07 mar 2013, 19:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Aha, no to już wiem czemu u mnie nie robili pompek – kiedy było mało osób, James rozmawiał tylko z Liarą, więc go poparłem, bo nie lubię Liary, ale kiedy byli wszyscy, to zgodnie ze swoim sumieniem poparłem biotykę, bo uważam, że przebija siłę :D.

A co do Kaidana, to rozbroiły mnie jego miny/spojrzenia i zachowanie w tej i tej scenie. Nie wspominając już o tym, jak do spółki z Shepardem wykonywali jakieś paralityczne ruchy imitujące taniec.

Ostatnio edytowano 07 mar 2013, 19:30 przez Pottero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 07 mar 2013, 19:30 
Adept analogów
Adept analogów

Tak patrze na ten screen i... miło zobaczyć Kaidana w tej pozycji :)

PostNapisane: 07 mar 2013, 22:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mniejsza napisał(a):
Podobało mi się jak , Shep zachwyciła się doskonałością Jamesa i Kaidan się oburzył a ona na to , że jego doskonałość jest dla niej doskonała ( cos w tym stylu , powinnam sobie te teksty zapisywać :D)

Proszę, specjalnie dla ciebie, możesz sobie spisywać :). A w całej tej scenie z pompkami najbardziej mi się podobała Kasumi siedząca na Jamesie :D.

Swoją drogą, w tej scenie popisali się też tłumacze, co zauważyłem dopiero teraz, jak popatrzałem na napisy. Liara daje znać Jamesowi, że Kaidan go wyprzedza, mówiąc „Why is Kaidan laping you?”, a co na to polskie napisy? „Dlaczego Kaidan cię dosiada?”! Nie wiem, dlaczego tłumacze zdecydowali się, że użyją tę mniej popularną/domyślą formę słowa „laping”... No i widać, że EA Polska to skąpcy, bo nawet im się nie chciało płacić za testowanie tej lokalizacji, po prostu zapłacili za tłumaczenie i tyle.

PostNapisane: 07 mar 2013, 22:24 
Adept analogów
Adept analogów

Dziękuję bardzo.. poprawiłeś mi humor tym filmikiem :) aż suszę zęby do monitora :) Zresztą bardzo podobały mi się docinki jakimi obrzucali się podczas walk...naprawdę się uśmiałam ... Tylko się zastanawiam: Bioware zapowiedziało , że ostatnie DLC wyciśnie łzy wzruszenia , Albo się kiepsko spisali albo coś ze mną jest nie tak:)

PostNapisane: 07 mar 2013, 22:30 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gdzie wejdę to spoiler z Cytadeli :( Ja jeszcze nie grałem...

PostNapisane: 08 mar 2013, 01:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Bawiłem się jeszcze trochę tym DLC i trafiłem na świetny dialog Jokera i Kaidana na imprezie, kiedy Joker nabija się z fryzury Kaidana, a ten tłumaczy, dlaczego wygląda tak a nie inaczej :D. Widać BioWare wzięło na warsztat chyba wszystko, co u fanów wywoływało jakieś rozbawienie, poruszenie, memowanie itd. Szkoda, że tego wszystkiego nie można wyłapać za jednokrotnym przejściem.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 332 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335 ... 365  Następna strona