Teraz jest 30 lis 2020, 00:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 335 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 11 mar 2013, 15:13 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: trylogia Mass Effect, Wiedźmin
Po pierwszym przejściu trylogii zakładałam, że nigdy nie pozwolę przeżyć Kaidanowi, bo już wolałam Ash. I sobie zagrałam jeszcze raz, i... uratowałam Kaidana. Ash jest zmieniona w ash, że tak sobie powiem. Po prostu miałam okazję jeszcze raz porównać ich oboje w jedynce i mając na względzie to, jaka Ashley będzie w następnych częściach, wolałam już uratować Kaidana. Obecnie przechodzę dwójkę drugi raz i nie żałuję wyboru. Nawet na Horyzoncie był jakiś milszy w obejściu niż Ash, którą ma się ewidentnie ochotę wtedy zamordować. Zobaczymy, jak będzie po przejściu trylogii ponownie, kogo wtedy będę wolała.
Ale jakoś się cieszę, że to właśnie z Kaidanem przejdę DLC Cytadela :D

Mój przyjaciel mówi, że stąd niedaleki krok do romansu, ale czy ja wiem... Ciekawi mnie, nie powiem, ale jednak... Liara forever :3

PostNapisane: 11 mar 2013, 15:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Pottero napisał(a):
Zakładam, że dialogi dla faceta i kobiety są takie same, a u mnie Kaidan, jak każda inna postać, musiał się odnieść do burdy w suszarni, więc u ciebie pewnie też :P.

A fakt, tego nie liczyłam xP Ale o ile dobrze pamiętam, a mogę pamiętać źle bo tylko raz przechodziłam DLC, to na imprezie już nic nie gada w przeciwieństwie do reszty. ;p I właśnie ten moment miałam na myśli.

Co do Ash, jakoś nigdy nie byłam w stanie dać jej szansy. O ile mogłam rzucić Kaidana w dwójce dla Garrusa czy Thane'a, albo grając facetem romansować z Liarą, to Kaidan zawsze był tym, który przetrwał Virmir. W myśl słow mojej kolezanki: "Dwa ładne tyłki to lepiej niż jeden." :P

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 11 mar 2013, 16:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Alexa napisał(a):
Po pierwszym przejściu trylogii zakładałam, że nigdy nie pozwolę przeżyć Kaidanowi, bo już wolałam Ash. I sobie zagrałam jeszcze raz, i... uratowałam Kaidana. Ash jest zmieniona w ash, że tak sobie powiem. Po prostu miałam okazję jeszcze raz porównać ich oboje w jedynce i mając na względzie to, jaka Ashley będzie w następnych częściach, wolałam już uratować Kaidana. Obecnie przechodzę dwójkę drugi raz i nie żałuję wyboru. Nawet na Horyzoncie był jakiś milszy w obejściu niż Ash, którą ma się ewidentnie ochotę wtedy zamordować. Zobaczymy, jak będzie po przejściu trylogii ponownie, kogo wtedy będę wolała.
Ale jakoś się cieszę, że to właśnie z Kaidanem przejdę DLC Cytadela :D

Brawo!

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 11 mar 2013, 16:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Nifriel napisał(a):
A fakt, tego nie liczyłam xP Ale o ile dobrze pamiętam, a mogę pamiętać źle bo tylko raz przechodziłam DLC, to na imprezie już nic nie gada w przeciwieństwie do reszty. ;p I właśnie ten moment miałam na myśli.

Mnie się wydaje, że na imprezie nikt w ogóle już nie wspomina zdemolowania suszarni, a zaliczyłem ją w obydwu konwencjach. Postaci wypominają Shepardowi zdemolowanie knajpy podczas przechodzenia wątku fabularnego, kiedy wejdzie się z nimi w interakcję w mieszkaniu, i podczas spotkań, jeśli postać nie uczestniczyła w fabule (np. Miranda). Być może Kaidan też to robi w wątku fabularnym – trudno mi powiedzieć, bo mój Shepard z nim romansował, więc po wejściu w interakcję z nim jest dialog w stylu „seksowne było, jak rozwaliłeś tych najemników na parkingu”. Prawdopodobnie kiedy się z nim nie romansuje, też rzuca jakiś komentarz odnośnie suszarni, a LI Sheparda nie ma takiej kwestii.

Co się zaś tyczy „pojedynku” Kaidan vs. Ash – tę drugą uratowałem raz i nie byłem zadowolony. Kaidan jest o wiele lepszy w obyciu, bo nie jest denerwującą zołzą, poza tym mnie przydawał się w walce o wiele bardziej niż Williams. Ale ten temat ma na tym forum swój osobny wątek, w którym już niejednokrotnie wyłożyłem swoją opinię, wdając się w długie i bezowocne dysputy z innymi użytkownikami :).

PostNapisane: 11 mar 2013, 17:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Też uratowałam Ash raz... Czekałam przy tej kwestii jak głupia a potem walczyłam z tym, żeby jednak nie ocalić Kaidana.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 mar 2013, 16:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

No i czemu tak długo nikt się nie odzywa w tym temacie?
Na zachętę:
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 2624_n.jpg
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2013/ ... 5tcyde.jpg
http://fc08.deviantart.net/fs70/i/2012/ ... 4qam0d.jpg

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 30 mar 2013, 19:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Ostatnie niezłe, pierwsze całkowicie nie dla mnie :)
Właśnie przeszłam jedynkę (po raz setny) i co raz bardziej Kaidana nie lubię, mdły jest strasznie...

Obrazek

PostNapisane: 30 mar 2013, 19:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Na tym pierwszym Garrus mnie rozłożył na tajle. Vega podający mu chusteczki zresztą też.

A przy okazji, to ja zapodam taką łotdafaczną grafiką.

PostNapisane: 30 mar 2013, 19:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Pottero, ty naprawdę masz osobliwy gust. :P

PostNapisane: 30 mar 2013, 20:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
@Pottero tym to mnie rozwaliłeś :D

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 335 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338 ... 365  Następna strona