Teraz jest 28 lis 2020, 02:24

Napisz wątekOdpowiedz Strona 342 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 20 lip 2013, 23:14 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ale właśnie odżyją, jeśli rzucisz jakiś temat :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lip 2013, 23:48 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Szczerze mówiąc to ja się czasem boję pisać w "umarłych" tematach, szczególnie jak nie jestem pewna czy to co chcę napisać już było czy nie :P Nie widziałam tutaj (przynajmniej do 220 strony) opinii na temat naszego Kaidana w dodatku Cytadela. Pewnie gdzieś ominęłam, bo nie wierzę, żeby taki fanclub się na ten temat nie wypowiadał. Nie wiem jaki tu temat można by zapodać, żeby temacik znowu odżył i dobił - jak tam wcześciej ktoś pisał - 1000 strony ;) Ja to po prostu mogłabym "ochać" i "achać" do kolejnych fanartów z jego udziałem. :p5: I oczywiście co do linku, który podałam wcześniej - jejku, jak ja bym chciała takie DLC! <3

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 20 lip 2013, 23:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Lue wróciła na forum, więc temat powinien jakoś żyć.

Po prostu ta 220 strona była jeszcze chyba przed dodatkiem Cytadela.

Możesz powiedzieć chociażby za co Kaidana lubisz - w temacie o znienawidzonych tak ładnie się rozpisałaś :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 01:06 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Huehuehue wiem - gaduła ze mnie %)
Co ja mogłabym jeszcze tu o nim napisać? Można powiedzieć, że po przeczytaniu tych 220 stron czuję się wręcz naćpana majorem Alenko :p5:
Za co go lubię? Kurcze za wszystko! Od pierwszej części był wybrankiem mojej Shep i nie mogłam zrozumieć, dlaczego wszyscy go tak nienawidzą?
Chociaż jest jedna rzecz, za którą go szczególnie uwielbiam i nie będzie to nic oryginalnego.. ten głos.. <3 Przyznaję się bez bicia, że ja po prostu mam fetysz do męskich głosów.
Oczywiście mam na myśli dubbing angielski, bo polskiego Kaidana nie trawię. Szczególnie tej sceny z ME1 podczas rozmowy z turianinem, kiedy to Kaidan mówi o jakimś tam extranetowym fetyszu. Nie pamiętam na której to było planecie - Noveria czy Feros? Słuchając tej sceny po polsku mam wręcz odruch wymiotny. I ani przez chwilę nie przyszło mi do głowy jak co po niektórym, że Alenko się nad sobą użala.. Mnie się tam jego historia podobała i jednocześnie lekko wzruszyła.
Podoba mi się też to, że naprawdę widać, że on szaleje za naszą Shep. Faktycznie w ME2 byłam BARDZO rozczarowana spotkaniem na Horyzoncie. Jednak mimo wszystko rozumiałam jego oschłość. W końcu po 2 latach żałoby, kiedy zaczynał godzić się ze śmiercią swojej ukochanej, ona nagle pojawia się w barwach wroga ni stąd, ni zowąd. Nasz Kaidan po prostu wyładował (niestety) na Shep cały swój żal, który w nim siedział przez te 2 lata. Przecież on praktycznie gniewa się na Shepard za to, że w ogóle śmiała umrzeć :huh: Po przeczytaniu listu kolana mi zmiękły i postanowiłam oczywiście nie zdradzać Kaidana. Nie wiem, ja może jestem jakaś dziwna, ale nie czułam do niego jakiegoś oogromnego żalu za Horyzont. Lekarką też nie specjalnie się przejęłam (taa.. :diablo: ), w końcu napisał, że to nic poważnego. Kaidan według mnie przechodzi miłą metamorfozę w ME3. Po pierwsze oczywiście wyprzystojniał, a po drugie stał się bardziej pewny siebie. Ogólnie lubię wszystkie sceny z ME3 z Kaidanem, ale oczywiście zgadzam się z niektórymi, że było ich stanowczo za mało ;( Ja na (nie)szczęście od początku mojej przygody z Shepard wiedziałam, że biedaczka nie wyjdzie z tego całego bagna żywa. Przez całą grę powtarzałam sobie, żeby się nie przywiązywać do postaci itp.. no, ale.. I couldn't resist. Podobały mi się wasze wizje dotyczące zakończenia (te szczęśliwe). Aż nabrałam ochoty, aby od nowa zagrać w ME, kiedy jestem w 3/4 ME2 na romansie z Garrusem.
aaaale się rozpisałam.. a mogłabym tak do rana. :wstyd:
I przepraszam, że mój post jest taki chaotyczny, ale podczas pisania ktoś mnie zajął na chwilę (ehm) i straciłam nieco wątek <_<
Jak mnie coś jeszcze najdzie i temat (mam nadzieję) się nieco ożywi to na pewno więcej się wypowiem na temat kochanego Widma Kaidana Alenko. <3

Obrazek

Ostatnio edytowano 21 lip 2013, 11:35 przez NusiaczeK, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 21 lip 2013, 01:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

A mi niezbyt się podoba, że stał się Widmem. Fajnie było, jak Shep była ważniejsza.

Fanki głosu Kaidana tu są, któraś miała go jako dzwonek chyba. I była dyskusja na temat budzika z tym głosem.

A Kaidan mógł być o Shep bardziej zazdrosny. I dłużej przepraszać za Horyzont :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 01:40 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Co do dzwonków to wiem - czytałam :p5:
Głos jest po prostu cudowny i mogłabym go słuchać w nieskończoność <3
Co do Horyzontu to podobał mi się pomysł jednej z forumowiczek, że mogłoby być coś a'la "walki", która kończyłaby się.. ekhm.. namiętnie ]:-> Tak samo nie rozumiem, dlaczego nie pokazali sceny w kajucie po kolacji na Cytadeli ;( Zresztą jest tyyle scen i w ogóle sytuacji jakie twórcy mogli nam zaserwować, że głowa mi wręcz pęka od pomysłów. Dla mnie w ogóle cały Horyzont był zrobiony na siłę, żeby w ogóle można było ich spotkać. Dziwne, że akurat Kaidan/Ash przetrwali atak, gdzie byli praktycznie pierwszą osobą, która została unieruchomiona. Jednak podobało mi się jak Kaidan patrzył na Shep - zaraz przed przytuleniem. Fajnie ją "przeleciał" wzrokiem :p5:
I też mnie boli, że nie ma ŻADNYCH scenek zazdrości. Nic. Zero. A już szczególnie, jeśli wybierze się Garrusa. Oni powinni sobie do gardeł skakać, a tu ani me, ani be <_< Ash, Tali i Liara to przynajmniej w ogóle się tym przejęły, a Kaidan i Garrus? Not fair. Albo chociaż jakakolwiek nutka zazdrości o "Lolę" Jamesa. Skoro o Liarę w ME1 potrafił zrobić awanturę to teraz tym bardziej powinien się denerwować. Albo więcej emocji po/na niektórych misjach. Eh.. Ja rozumiem, że wojna i tak dalej, ale no kurcze. Jakoś na imprezę mieli czas.. :diablo:
Ja to mam w ogóle cichą nadzieję, że jeśli ME "4" okaże się klapą i będzie mnóstwo narzekań to może BioWare spłodzi coś jeszcze z Shep.. ale to mało prawdopodobne :(

EDIT:
A co do Widma - dla mnie tylko Kaidan był trochę za.. hm.. spokojny na Widmo. Nie wiem jak to nazwać. Po prostu rola "zbuntowanego" Widma została już obsadzona i uważam, że robienie z Kaidana Widma nie było konieczne. Ale przynajmniej można to fajnie wykorzystać w "fanowskich twórczościach"..

Jak w innym poście z tego wieczoru. Emotek może być max. 8
WSW

Poprawione.

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 15:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Jeżeli chodzi o sceny zazdrości, to ten wątek nadrabia za całą trylogię :D

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 16:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

A jak twoim zdaniem powinien przeprosić za scenkę po Horyzoncie? I za nieodwiedzanie w więzieniu (też okropność).

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 16:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
To ja się może pochwalę, że lubię Kaidana na tyle, że nazwałem jego imieniem swojego czarodzieja w Neverwinter :P. Ale to trochę dlatego, że Garrus Vakarian był już niestety zajęty.

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 17:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up
O rany! Już myślałam, że mam jakieś zwidy czy coś, bo dopiero co skończyłam grać w Neverwintera.
A ja jestem taką fanką Mass Effecta, że moja postać na Neverwinterze to Shadow Broker :P
A tak poza tym to muszę przyznać, że jestem zaskoczona, ponieważ ja nie znam nawet dziewczyny, która by go lubiła. <_<

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 342 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 339, 340, 341, 342, 343, 344, 345 ... 365  Następna strona