Teraz jest 25 lis 2020, 14:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 343 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 21 lip 2013, 17:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
@ NusiaczeK - Naprawdę nie znasz ani jednej?
@ Pottero - Heh, nieźle to się nazywa być zżytym z postacią, dajesz jej drugie życie :P

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 18:03 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
@up
Poza forum - naprawdę.
Nie znam nikogo kto by go nie poświęcił na Virmirze. Moja przyjaciółka cały czas mi mówi jaka to z niego "irytująca, ciepła klucha".. Nie wiem co im tak w nim nie pasuje. Zresztą ja i tak znam mało dziewczyn, które w ogóle grały, bądź grają w Mass Effecta. Nie mają czasu na takie pierdoly, bo przecież trzeba facebooka co 15 minut sprawdzić ;) A faceci.. dla nich Ash forever.
Dlatego tym większe było moje zaskoczenie, kiedy zobaczyłam jak dużo osób go jednak lubi :)

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 21 lip 2013, 18:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
anias napisał(a):
@ Pottero - Heh, nieźle to się nazywa być zżytym z postacią, dajesz jej drugie życie :P

Ech, no bez przesady. Gdybym miał dawać Kaidanowi drugie życie, to bym siedział przy tworzeniu postaci w edytorze wyglądu, żeby upodobnić tego czarodzieja do niego :D. Miał się nazywać Harry Potter, bo czarodziej, ale jak się okazało, że zajęte, to pomyślałem o Garrusie, ale niestety też był zajęty. No to padło na Kaidana - było, nie było, też walczy na dystans i używa czarów :P.

NusiaczeK napisał(a):
O rany! Już myślałam, że mam jakieś zwidy czy coś, bo dopiero co skończyłam grać w Neverwintera.

Jak to skończyłaś, jak ta gra przecież nie ma końca? :D No chyba że dla kogoś końcem jest wbicie 60. poziomu i ukończenie wątku fabularnego, bo nie interesuje go łażenie na okrągło po tych samych podziemiach i lootowanie fioletowego gearu, żeby go wystawić na aukcji :P.

NusiaczeK napisał(a):
A tak poza tym to muszę przyznać, że jestem zaskoczona, ponieważ ja nie znam nawet dziewczyny, która by go lubiła. <_<

Moja siostra :P. Wkręciłem ją w granie w Mass Effect mówiąc, że Kaidan jest gejem. Co prawda nie powiedziałem, że z szafy wychodzi dopiero w „trójce”, ale siostra zaczęła grać i polubiła tę postać. Z podobnego powodu co ja: cała trylogia oferuje masę niezwykłych, oryginalnych postaci z Wielkimi Problemami, a Kaidan jako jeden z nielicznych bohaterów jest po prostu normalny, przez co łatwo się z nim utożsamić. Przynajmniej mnie jest bliższy zwykły (no, prawie zwykły, bo to biotyk), sympatyczny bohater mający zwykłe problemy, nie do końca potrafiący odnaleźć się w otaczającym go świecie, niż np. Tali, na której barkach spoczywa los jej ludu. Nie to, żebym nie lubił Tali, bo czczę ją i wielbię, ale z nią trudno jest mi się utożsamić.

PostNapisane: 21 lip 2013, 19:00 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up
W sensie, że dopiero co grałam i przerwałam. - o to mi chodziło - Źle to ujęłam :P
Poza tym ta gra mnie doprowadza do szału z jednego powodu - okropnie mi się ścina. A powinna hulać na najwyższych ustawieniach graficznych.
No, ale to temat o Kaidanie. Twoja siostra zainteresowała się ME, bo jedna z postaci jest biseksualna? :P (a raczej hetero - w przypadku femShep i homo - w przypadku maleShepa) Mnie pociągała przede wszystkim fabuła, a o romansach w ME1 w ogóle nie myślałam, bo wszyscy znajomi mówili, że femShep nie ma z kim romansować poza Liarą, bo Kaidan to idiota, gej itp, itd. Na szczęście ich nie słuchałam, bo wiadomo, że są gusta i guściki. I dobrze, bo okazał się całkiem sympatyczną postacią. Oczywiście zostałam zlinczowana za zabicie Ashley :p5:
Nie przepadam za związkiem maleShep-Kaidan. Jakoś nie przemawia do mnie ta jego nagła zmiana. Inaczej bym to przyjęła, gdyby taka Ashley też zostałaby biseksualna. Ale rozumiem, że wtedy za dużo żeńskich opcji miała by pani Shep (chociaż i tak już ma..) Dobrze, że chociaż Kaidan nie strzela focha, kiedy się go odrzuci mShepem tak jak to pięknie robili towarzysze w DA2. Szkoda, że twórcy nie postarali się w ME2. Już nie mówię o tym, żeby nagle Kaidan/Ash przyłączyli się do drużyny, ale żeby można było ich chociaż co jakiś czas odwiedzać na Cytadeli albo coś. I żeby przed końcową misją zadzwonili do Shep i powiedzieli coś łzawego. %) Ich ulubienica Liara to nie dość, że była cały czas dostępna na Illium, dawała nam jakieś pomniejsze zadanie to jeszcze doczekała się swojego DLC, gdzie można było kontynuować romans. Chociaż i tak Kaidan i Ash zostali lepiej potraktowani niż wszystkie nowe postacie z ME2. Współczuję fanom Mirandy, Jack, Jacoba, a w szczególności fanom Thane'a. Oni muszą się zadowolić ME2 i ubogimi dialogami w ME3 + kilka scenek z Cytadeli. Thane to już w ogóle jakaś tragedia, bo nawet w Cytadeli nie można się nim nacieszyć. Dlatego cieszę się, że w ogóle można Kaidana/Ash dołączyć w ME3 do drużyny, a i scenki są naprawdę piękne tylko marna ich ilość.

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 19:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Cytuj:
Nie znam nikogo kto by go nie poświęcił na Virmirze.

Ja znam parę osób (oczywiście po za forum), chyba z moich znajomych nie zabiły go 3 dziewczyny i 5 chłopaków + mój siostrzeniec ;) No i ja go nie poświęciłam (i poświęcić nie zamierzam, no bo niby z kim mam mieć romans w jedynce :D ). Swoją drogą jeśli już mówię o romansie z Kaidanem, to nie do końca rozumiem niektóre osoby, które mówią mi coś takiego: "Niby czemu twoja Shep ma w "jedynce" romans z Kaidanem. Przecież on jest taki strasznie mdły..." Po czym mówię im o tym, że w "dwójce" moja Shep jest z Thanem, to zaraz jest: " Przecież masz Garrusa do wyboru, to ty jak zwykle musisz się uprzeć na postać która nic nie wnosi, zupełnie jak w Dragon age 2". A kiedy zaprosiłam ich do siebie, graliśmy w ME3 (Praktycznie koniec gry) i nikt nie przychodzi do kajuty Shep, to zaraz ironiczne spojrzenia w moją stronę i pytanie: " A gdzie jest Kaidan?". Nie do końca pojmuję logikę niektórych moich znajomych ;)

@ Pottero - tak się tylko mówi :D Bądź co bądź Twoja postać nazywa się Kaidan,a to już i tak duży krok.

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 19:24 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up
U mnie było podobnie, ale z mojej Shep się śmiali za ME2, że jest "forever alone". Ja właśnie się zastanawiałam nad Thane'm, bo jego postać tak mnie fascynuje, że za każdym razem ciężko mi się mu oprzeć. Szczególnie po tym jego "Siha" mam ochotę rzucić mu się na szyję :P Jednak jak pomyślę, że w ME3 umiera, a i ich spotkanie jest (według mnie) beznadziejne to od razu mi się odechciewa czegokolwiek. I moi znajomi mówią dokładnie to samo - "To bądź już z tym Kaidanem w ME1, zdradź go z Thane'm w ME2, a w ME3 bądź znowu z Kaidanem". No kurcze to nawet do mojej Shep nie pasuje, a i Kaidana stawia w złym świetle, bo przecież mówi o odnowieniu związku, kiedy Shep właśnie straciła swoją miłość. On to powinien rozumieć najlepiej.. ;)

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 19:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Taaa... zawsze denerwuje mnie rozmowa z Kaidanem (zaraz po ataku Cerberusa na Cytadelę) gdzie proponuje "odnowić związek" przy czym ja sobie myślę: " Kurka wodna, Shep dosłownie przed chwilą straciła swoją miłość, a ty poruszasz taki wątek!". Po takiej rozmowie z Kaidanem mam wrażenie, że chciał wykorzystać jakoś, że Shep jest znowu "wolna". Gdyby taka propozycja padła później to okej może nawet w "trójce" moją LI byłby Kaidan, ale nie kiedy praktycznie Shepard dopiero co pożegnała się na zawsze z Thanem.

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 19:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

NusiaczeK napisał(a):
A faceci.. dla nich Ash forever.

Tak, prochy na zawsze. U mnie tak Ashley kończy. :D

Pottero napisał(a):
NusiaczeK napisał(a):
A tak poza tym to muszę przyznać, że jestem zaskoczona, ponieważ ja nie znam nawet dziewczyny, która by go lubiła. <_<

Moja siostra :P. Wkręciłem ją w granie w Mass Effect mówiąc, że Kaidan jest gejem. Co prawda nie powiedziałem, że z szafy wychodzi dopiero w „trójce”, ale siostra zaczęła grać i polubiła tę postać. Z podobnego powodu co ja: cała trylogia oferuje masę niezwykłych, oryginalnych postaci z Wielkimi Problemami, a Kaidan jako jeden z nielicznych bohaterów jest po prostu normalny, przez co łatwo się z nim utożsamić. Przynajmniej mnie jest bliższy zwykły (no, prawie zwykły, bo to biotyk), sympatyczny bohater mający zwykłe problemy, nie do końca potrafiący odnaleźć się w otaczającym go świecie, niż np. Tali, na której barkach spoczywa los jej ludu. Nie to, żebym nie lubił Tali, bo czczę ją i wielbię, ale z nią trudno jest mi się utożsamić.

Po pierwsze, czy ona zna twoją siostrę?
No i po drugie, Kaidan nie jest gejem.

NusiaczeK napisał(a):
No, ale to temat o Kaidanie. Twoja siostra zainteresowała się ME, bo jedna z postaci jest biseksualna? :P (a raczej hetero - w przypadku femShep i homo - w przypadku maleShepa)

Po prostu BI. To jednak ta sama historia tylko inną płcią.
NusiaczeK napisał(a):
Inaczej bym to przyjęła, gdyby taka Ashley też zostałaby biseksualna. Ale rozumiem, że wtedy za dużo żeńskich opcji miała by pani Shep (chociaż i tak już ma..)

To by było strasznie sztuczne. Dość tą dwójkę ujednolicili, co moim zdaniem jest dość głupie.
NusiaczeK napisał(a):
Dobrze, że chociaż Kaidan nie strzela focha, kiedy się go odrzuci mShepem tak jak to pięknie robili towarzysze w DA2. Szkoda, że twórcy nie postarali się w ME2. Już nie mówię o tym, żeby nagle Kaidan/Ash przyłączyli się do drużyny, ale żeby można było ich chociaż co jakiś czas odwiedzać na Cytadeli albo coś.

Towarzysze w DA2 strzelają focha tylko gdy ich rzucisz po tym jak ich sama zachęcasz. Zresztą, to nawet nie foch.

anias napisał(a):
Cytuj:
Nie znam nikogo kto by go nie poświęcił na Virmirze.

Ja znam parę osób (oczywiście po za forum), chyba z moich znajomych nie zabiły go 3 dziewczyny i 5 chłopaków + mój siostrzeniec ;)

A siostrzeniec chłopakiem nie jest?

Kojarzycie takie zabawy w których wylicza się cechy za które się lubi daną postać? obawiam się, że piszący w tym temacie stworzyliby tego ilość której nie da się przeczytać.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 20:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Paranormal napisał(a):
No i po drugie, Kaidan nie jest gejem.
(...)
Po prostu BI. To jednak ta sama historia tylko inną płcią.

Kaidan nie jest bi. Jest hetero, jeśli gra się kobietą, albo gejem, jeśli gra się facetem. Żeby był bi, musiałby zarywać do dwóch płci, a nic takiego się nie stało. Była co prawda ta Turczynka i doktorka, ale nigdy z nimi nie spał, więc to się nie liczy – wielu gejów, nie mogąc pogodzić się ze swoją orientacją albo starając się zachować pozory „normalności”, spotyka się z kobietami albo udaje zainteresowanie nimi. Gdyby w Cytadeli Kaidan zarywał do, dajmy na to, Mirandy, tak jak James zarywa do Ashley, to można powiedzieć, że jest biseksualny, a tak nic – gdy dostaje kosza od Sheparda, nie wykazuje zainteresowania płcią przeciwną. Takie jest moje stanowisko w tej kwestii i będę go bronił jak zakonnica cnoty.

PostNapisane: 21 lip 2013, 20:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie, może po prostu Kaidan wiernie był zakochany w Shepardzie niezależnie od płci i nie podrywał nikogo innego?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 343 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 340, 341, 342, 343, 344, 345, 346 ... 365  Następna strona