Teraz jest 24 lis 2020, 08:58

Napisz wątekOdpowiedz Strona 344 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 21 lip 2013, 20:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Była co prawda ta Turczynka i doktorka, ale nigdy z nimi nie spał, więc to się nie liczy

Na marginesie - ma być komiks z Kaidanem opowiadający o aferze z Vyrnussem (czy jak temu turianinowi było), więc może coś tam się naświetli w sprawie relacji Kaidana z tą Turczynką.

http://masseffect.wikia.com/wiki/Mass_E ... Foundation

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2013, 20:47 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Paranormal napisał(a):
Nie, może po prostu Kaidan wiernie był zakochany w Shepardzie niezależnie od płci i nie podrywał nikogo innego?

Jeśli był wiernie zakochany w *Shepardzie*, to tym bardziej jest gejem :). Nie żeby było w tym coś złego, w końcu sam romansowałem z nim mShepem.

Narmeril napisał(a):
Na marginesie - ma być komiks z Kaidanem opowiadający o aferze z Vyrnussem (czy jak temu turianinowi było), więc może coś tam się naświetli w sprawie relacji Kaidana z tą Turczynką.

O, a wiadomość o tym konkretnym komiksie jakoś kompletnie mi umknęła. Trzeba będzie odłożyć trochę kasy na PayPalu, żeby to kupić w jakimś amerykańskim sklepie z komiksami online. Zapowiada się chyba coś w stylu Homeworlds.

PostNapisane: 21 lip 2013, 20:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pottero napisał(a):
Paranormal napisał(a):
Nie, może po prostu Kaidan wiernie był zakochany w Shepardzie niezależnie od płci i nie podrywał nikogo innego?

Jeśli był wiernie zakochany w *Shepardzie*, to tym bardziej jest gejem :). Nie żeby było w tym coś złego, w końcu sam romansowałem z nim mShepem.

jest BI.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 20:54 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Dla mnie Kaidan i tak zawsze pozostanie hetero. I może mi ktoś powiedzieć skąd te wnioski, że Kaidan nigdy z nikim nie spał? Czytałam ten wątek i wcześniej ktoś pisał, że swój pierwszy raz przeżył z Shep stąd też było porównanie jego postaci do postaci Alistaira. Co do lekarki.. cały czas się zastanawiam czy faktycznie to było tylko jedno spotkanie i nic więcej się nie wydarzyło. I mam trochę żal, że Kaidan idzie na drinka z lekarką, a Ashley pozostaje 100% wierna. No i robi Shepardowi większe wyrzuty jak się ją zdradzi.
Co do orientacji Kaidana.. w sumie jak się gra Shepardem to on jest raczej biseksualny, bo przecież była ta Turczynka. Nie wiem jak wy, ale jak ja słuchałam jak on się o niej wypowiada itd to od razu widziałam, że on coś do niej czuł. Co do lekarki to też dziwne, że dał się namówić, a poza tym w ME3 podobno coś tam flirtuje z Dr. Michel, jednak osobiście mam to zamiar sprawdzić, ponieważ gram teraz na romansie z Garrusem i ciekawa jestem czy Kaidan będzie przez to kręcił z Michel. Jeśli tak, to go chyba przez śluzę wyrzucę :P

EDIT:
Aha i muszę się poprawić, bo napisałam wcześniej, że przeczytałam 220 stron wątku - pomyliłam się, to było 320 :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 21 lip 2013, 21:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kaidan sam mówił, że nie jest tym typem faceta, gdy Shep go pytała czy spał z nią. A później poszedł do wojska, gdzie jest regulamin - Shep była jego pierwszą.

Było jedno spotkanie. Przecież by jej tak nie okłamał.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 21 lip 2013, 21:34 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@up Ale na tym spotkaniu mogło się dużo wydarzyć.. Nie chcę kwestionować jego szczerości itp, ale jednak.. może nie chciał nas ranić? Ja tam po przeczytaniu paru wypowiedzi zaczęłam naprawdę mocno zastanawiać się nad tym Horyzontem.

A tak w ogóle czy jest tu ktoś jeszcze, kto zdenerwował się, kiedy w aktach Handlarza Cieni nie było wzmianki o Kaidanie? ;( Noż kurcze ja miałam nadzieję, że w tych aktach będzie coś o tych ostatnich 2 latach, a tam taka niespodzienka, że NIC nie ma. <_<

Obrazek

PostNapisane: 22 lip 2013, 00:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Shepard też nie należy do najwierniejszych. Garrus, Thane, Jacob, Kelly, Dziennikarka, Traynor? Z nimi wszystkimi można popukać :P

A po drugie mogło to być zwykłe spotkanie towarzyskie. Nie każde spotkanie kończy się wymianą hormonów :)

PostNapisane: 22 lip 2013, 00:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Można, ale to nie znaczy, że każdy Shep to zrobił.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 22 lip 2013, 01:36 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

@Skeczor
Zdaję sobie z tego sprawę, że nie każde, bo na początku w ogóle nie pomyślałam, że on mógłby nas z tą lekarką zdradzić. Jednak po przeczytaniu paru postów, wysłuchaniu opinii innych to zaczęłam się trochę zastanawiać nad tą akcją z lekarką.
@Paranormal
Zgadzam się w 100%. To, że Shepard ma tyle możliwości nie znaczy, że musi je wszystkie wykorzystać. Moja Shep była przez całą trylogię wierna Kaidanowi, ale "medalu" za to nie dostała.

Lista osób, które Shep może "zaliczyć" jest naprawdę imponująca.. ale ja nie mam serca, żeby ze swojej postaci zrobić aż taką.. zd#9^@ :P

Obrazek

PostNapisane: 25 lip 2013, 16:13 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie przyszło Ci do głowy, że Kaidan owszem mógł mieć wiele możliwości tak jak Shep, ale z nich nie skorzystał tak jak i Twoja femShep :P? Nie każdy z nas rzuca się na wszystko co zamacha nam biustem przed oczami :P .

Napisz wątekOdpowiedz Strona 344 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 341, 342, 343, 344, 345, 346, 347 ... 365  Następna strona