Teraz jest 27 lis 2020, 17:42

Napisz wątekOdpowiedz Strona 351 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 08 sie 2013, 14:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Wow, męski to ostatnie słowo jakiego użyłbym określając Kaidana w trójce, szczególnie po tym jak podrywał mojego Sheparda- faceta :/ . Bleeee, oczywiście dostał kosza :P

PostNapisane: 08 sie 2013, 14:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

dikajos napisał(a):
Wow, męski to ostatnie słowo jakiego użyłbym określając Kaidana w trójce, szczególnie po tym jak podrywał mojego Sheparda- faceta :/ . Bleeee, oczywiście dostał kosza :P

Wszyscy Biseksualiści stają się niemęscy przez sam fakt bycia BI?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sie 2013, 14:50 
Nałogowiec
Nałogowiec

W moich oczach zdecydowanie tak. Pisałem w tym temacie, a może i w innym, że Kaidan był przyjacielem mojego Sheparda i traktowałem go na równi z Garrusem, a tu taki klops i po prostu nokaut. Od razu zmieniłem o nim zdanie. Strasznie mi się to nie podobało, bo w tej grze (w trójce to kosmos totalny z tym) był po prostu przesyt homoseksualizmu.

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:21 
Nałogowiec
Nałogowiec

A co ludziom do tego, co się robi w swoim łóżku? Podrywał, nie chciałeś. Nie widzę powodu, dla którego miałbym przestać lubić Kaidana. To tak jakbyś przestał lubić swoją koleżankę, która się w tobie zadurzyła i Ci o tym powiedziała.

Dlaczego płeć ma warunkować reakcję?

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:27 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Wybaczcie moją ciekawość, ale czy Kaidan podrywa Sheparda w taki bezczelny sposób :D Jak Anders z Dragon Age II ? Swoją drogą pamiętam do dzisiaj jak rozmawiając z nim wybrałem tą idealistyczną odpowiedź, (Wiecie tą podkreśloną na niebiesko.) a ten pomyślałem że go podrywam, a kiedy wyprowadziłem go z błędu to ten strzelił focha. :D Strasznie mnie to zraziło do tej postaci. Ale wracając do tematu, więc jego podryw jest w stylu Andersa czy raczej Estebana, że trzeba wybrać odpowiednią kwestię? Swoją drogą postać Steva Corteza pozytywnie mnie zaskoczyła bo nie napastowała Sheparda tak, jak na przykład Liara. ;D

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie, gdzie tam. Po prostu Kaidan wyznaje, że zadurzył się w Shepie. Robi to nawet dość nieporadnie i z ewidentną tremą. W żadnym wypadku nie jest to podryw "na Andersa".

Mimo, że mnie to zaskoczyło, to nie było to coś co warunkowało znienawidzenie Kaidana. Wręcz przeciwnie, bardziej go polubiłem, bo przestał marudzić.

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie rozumiem o co wszystkim chodzi z tym narzekaniem Kaidana. Nie męczy ciągle, że miał trudne dzieciństwo ani, że boli go głowa. Nie maże się w związku z tym. O migrenach dowiadujemy się od doktor, a o tym co jest dla niego najważniejsze z przeżyć opowiada gdy Shep go pyta. A to, że złe doświadczenia go ukształtowały... tka jest. Nie rozwodzi się nad tym.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mam na myśli marudzenie w ME3. Wciąż podejrzewał Sheparda o związki z Cerberusem i nie ufał mu. Wszyscy towarzysze stali murem za Shepem, ale jeden Kaidan ciągle miał wąty. :P

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:43 
Nałogowiec
Nałogowiec

Kepason napisał(a):
A co ludziom do tego, co się robi w swoim łóżku? Podrywał, nie chciałeś. Nie widzę powodu, dla którego miałbym przestać lubić Kaidana. To tak jakbyś przestał lubić swoją koleżankę, która się w tobie zadurzyła i Ci o tym powiedziała.

Dlaczego płeć ma warunkować reakcję?

No dla mnie w 100% ją warunkuje. Ja nie napisałem, że nienawidzę Kaidana, nie napisałem też, że powinien ktoś przestać go lubić. Wyraziłem po prostu swoją opinię :) . Porównanie z koleżanką jest zupełnie nietrafne, bo między kobietą i mężczyzną zawsze jest swego rodzaju napięcie, a faceci między sobą potrafią się otworzyć w sposób niebywały i to właśnie dzięki temu, że nie postrzegają się jako obiekty "seksualne". Dlatego ja byłem totalnie zniesmaczony tym, że zrozumiałem, że facet któremu ufałem,mówiąc kolokwialnie gapił się na shepardowy tyłek podczas akcji :) . To wszystko nagle stworzyło wielki dystans. Większość facetów których znam by tak zareagowała i nie ma w tym niczego dziwnego. Nie mówię, że go nie lubię, ale według mnie pomysł ze zrobieniem z Kaidana bi, nagle w 3 części, to strzał w stopę.

PostNapisane: 08 sie 2013, 15:49 
Adept analogów
Adept analogów

Heh ja nawet nie wiedziałem, że on jest bi, mimo że ogólnie miałem z nim bardzo dobre relacje od początku do końca gry. Dopiero tutaj się o tym dowiedziałem. Może to dobrze, że o tym nie wiedziałem. Miałbym podobne podejście, co dikajos i podpisuję się pod tym. To na prawdę duzo zmienia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 351 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354 ... 365  Następna strona