Teraz jest 03 gru 2020, 09:56

Napisz wątekOdpowiedz Strona 352 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 08 sie 2013, 15:58 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Kepason napisał(a):
Nie, gdzie tam. Po prostu Kaidan wyznaje, że zadurzył się w Shepie. Robi to nawet dość nieporadnie i z ewidentną tremą. W żadnym wypadku nie jest to podryw "na Andersa".
To dobrze, najważniejsze żeby nie było takie..bezczelne i napastliwe :)
Zwierze wam się, a co mi tam. :D
Mam zamiar stworzyć save w którym to Kaidan wyjątkowo przeżyje na Virmirze.
Bo jak dotąd średnio mu się to udawało. Po prostu mam słabość do Ash. :)
dikajos napisał(a):
Porównanie z koleżanką jest zupełnie nietrafne, bo między kobietą i mężczyzną zawsze jest swego rodzaju napięcie, a faceci między sobą potrafią się otworzyć w sposób niebywały i to właśnie dzięki temu, że nie postrzegają się jako obiekty "seksualne". Dlatego ja byłem totalnie zniesmaczony tym, że zrozumiałem, że facet któremu ufałem,mówiąc kolokwialnie gapił się na shepardowy tyłek podczas akcji . To wszystko nagle stworzyło wielki dystans. Większość facetów których znam by tak zareagowała i nie ma w tym niczego dziwnego. Nie mówię, że go nie lubię, ale według mnie pomysł ze zrobieniem z Kaidana bi, nagle w 3 części, to strzał w stopę.

Wreszcie ktoś kto mnie rozumie ! :D To samo zacząłem myśleć kiedy dowiedziałem się o zmianie Kaidana. Jednak summa summarum, dam mu szanse. :)

Ostatnio edytowano 08 sie 2013, 16:11 przez zindoktrynowany, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
W sumie to ja do ostatniej chwili nie spodziewałem się Kaidanowego wyznania. Zaprosił Sheparda na kawę jakąś w prezydium i byłem pewny, że to spotkanie w stylu "strzelanie z dachu z Garrusem" albo rozmowa w barze z Jokerem. A ten wali wyznanie, które rujnuje mi cały obraz Kaidana, świetny obraz, jaki stworzyły 2 pierwsze części i trzecia aż do tego momentu :(

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pomiędzy kobietą a mężczyzną zawsze jest jakieś napięcie? Gdyby przyjaźń zawsze tak wyglądała, z kim mieliby się przyjaźnić geje i lesbijki?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:11 
Nałogowiec
Nałogowiec

dikajos napisał(a):
Kepason napisał(a):
A co ludziom do tego, co się robi w swoim łóżku? Podrywał, nie chciałeś. Nie widzę powodu, dla którego miałbym przestać lubić Kaidana. To tak jakbyś przestał lubić swoją koleżankę, która się w tobie zadurzyła i Ci o tym powiedziała.

Dlaczego płeć ma warunkować reakcję?

No dla mnie w 100% ją warunkuje. Ja nie napisałem, że nienawidzę Kaidana, nie napisałem też, że powinien ktoś przestać go lubić. Wyraziłem po prostu swoją opinię :) . Porównanie z koleżanką jest zupełnie nietrafne, bo między kobietą i mężczyzną zawsze jest swego rodzaju napięcie, a faceci między sobą potrafią się otworzyć w sposób niebywały i to właśnie dzięki temu, że nie postrzegają się jako obiekty "seksualne". Dlatego ja byłem totalnie zniesmaczony tym, że zrozumiałem, że facet któremu ufałem,mówiąc kolokwialnie gapił się na shepardowy tyłek podczas akcji :) . To wszystko nagle stworzyło wielki dystans. Większość facetów których znam by tak zareagowała i nie ma w tym niczego dziwnego. Nie mówię, że go nie lubię, ale według mnie pomysł ze zrobieniem z Kaidana bi, nagle w 3 części, to strzał w stopę.

Powiem krótko. Współczuję Twojej kobiecie, jeśli uważasz, że tylko aseksualna relacja prowadzi do nawiązania więzi emocjonalnej. ;) Ale nie ważne, nie będę się rozwodził, bo sam już offtop robię i druga sprawa, że życiowe doświadczenia i tak weryfikują poglądy.

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:19 
Adept analogów
Adept analogów

Nie chcę nic mówić, ale w temacie o Cortezie była niezła rozróba :p1: I muszę się przyznać, że mnie też poniosło. Kwestię biseksualności Kaidana zostawmy w spokoju, zanim się znowu zacznie.

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Dziwią mnie ciągłe porównania osób homoseksualnych obojga płci. Gadanie typu "co homofobie jeden, nie lubisz homo-facetów, ale lesbijki już tak?' Otóz mnie i myślę, że również większości osób tak chętnie posądzanych o homofobię taki Kaidan, czy inny poseł ani grzeje, ani ziębi, dopóki trzyma się z daleka i się nie dowala, ani nawet nie próbuje w jakiś dwuznaczny sposób rozmawiać. Atrakcyjna kobieta les, czy bi zawsze pozostanie kobietą i potencjalnym obiektem pożądania. Natomiast obrzydzenie czuję na samą myśl o uprawianiu seksu z facetem. I nie dopuszczę, żeby mojemu Shepard, największemu twardzielowi i zbawcy galaktyki czyścił klejnoty jakiś Kaidan.

Edit: akurat pisałem, jak postanowiliście zakończyć temat.

Obrazek

PostNapisane: 08 sie 2013, 16:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
dikajos napisał(a):
Wow, męski to ostatnie słowo jakiego użyłbym określając Kaidana w trójce

Z tym że to raczej nie nam oceniać, czy ktoś jest męski, czy nie – do tego największe prawo mają kobiety i geje :D. Biorąc jednak pod uwagę, że nie paraduje z czerwoną torebką, nie zachowuje się i nie porusza się jak Lafayette z Czystej krwi, a jest doświadczonym i skutecznym żołnierzem i podoba się kobietom, to raczej spełnia warunki męskości.

dikajos napisał(a):
Dlatego ja byłem totalnie zniesmaczony tym, że zrozumiałem, że facet któremu ufałem,mówiąc kolokwialnie gapił się na shepardowy tyłek podczas akcji :)

Pudło, bo to była fascynacja czysto emocjonalna, przynajmniej jeśli grasz postacią importowaną z poprzednich części – w przeciwieństwie do romansu z kobietą, scena kawiarni nie kończy się trzymaniem za rękę/całowaniem, czy czym tam się kończyła ta scena w heterowersji, a pierwsze cielesne zbliżenie Kaidana z Shepardem następuje dopiero przed atakiem na Cronosa. A Kaidan po raz pierwszy gapił się na tyłek Sheparda dopiero w Cytadeli, przy scenie „nice outfit” :D. Jak grasz nową postacią, bez importu, to dopiero wtedy Kaidan dorzuca tekst świadczący o tym, że Shepard podoba mu się też w sensie seksualnym – do dialogu dochodzi kwestia, że szuka przystojnego faceta.

PostNapisane: 08 sie 2013, 17:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Tak, Kaidan jest dobrym żołnierzem, ale nie będzie dla mnie męski ktoś kto "lubi chłopców". Nigdy, bo w mojej definicji męskości to się po prostu nie mieści. Myślę, że w jakiejś ogólnej też :) .

Nie ogarniam. Wygłosiłem swoje zdanie i już ze 3 osoby chcą "nawracać", zupełnie jakby było z czego, bo nie ma. Nigdy tego nie pojmę, bo uważam to co powiedziałem za całkowicie normalne :). A wątek ma być o Kaidanie, a nie o "Przekonywaniu innych do Twojego zdania" :D.

@kepason

Współczujesz mojej kobiecie? Strasznie to niemiłe z Twojej strony, wiesz? Jak można tak pisać...?

W ogóle jaka więź emocjonalna?? Mam wspaniałe więzi emocjonalne z moimi kumplami, ale nie widzę w nich obiektów pożądania i oni we mnie też nie, więc nawet nie rozumiem, co miałeś na myśli.

PostNapisane: 08 sie 2013, 20:18 
Casual
Casual

Aby nie mieć problemów natury moralnej i wątpliwości w kwestii tolerancji, najlepiej zostawić Kaidana na Virmirze :)

PostNapisane: 08 sie 2013, 20:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Jakby nie patrzeć najlepiej jest zostawić Ashley. W me3 ma manię na punkcie cerberusa. Pewnie zła, bo jej nie przyjęli. Z Kaidanem da się przynajmniej pogadać i nie robi wyrzutów na każdym kroku.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 352 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 365  Następna strona