Teraz jest 24 lis 2020, 06:15

Napisz wątekOdpowiedz Strona 353 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 08 sie 2013, 21:04 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Manię? Doradzam najpierw zajrzeć do słownika zanim użyjesz danego zwrotu. :)
Jedynym miejscem w którym Ash robi wyrzuty Shepardowi w sprawie powiązania z Cerberusa jest Mars.
Nie przypominam sobie żeby później do tego wracała.

PostNapisane: 08 sie 2013, 21:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Jak dla mnie to już wykraczało poza paranoję :P A potem jak radę ratowaliśmy? "Oh! Wiedziałam, że współpracujesz z cerbersuem". Chyba jeszcze w szpitalu robiła problemy.

PostNapisane: 08 sie 2013, 21:30 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Jeśli chodzi o ratowanie rady, to Kaidan chyba również miał pewne wątpliwości co do Sheparda i Cerberusa, co? A co do spotkania w szpitalu, to jedyne co usłyszałem w sprawie Cerberusa od Ash, to "Sprawa zamknięta" i coś jeszcze ale już nie pamiętam :P ale mój Shepard miał z nią romans tak więc to mogło w pewien sposób załagodzić sprawę. Zresztą załagodziło już na Marsie pod koniec rozmowy przy tym zindoktrynowanym żołnierzu Cerberusa. :)

PostNapisane: 08 sie 2013, 21:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Batmen
Ja włąśnie nie miałem romans i ciągle gderała o tym Cerberusie. Po uratowaniu rady przymkła się. Kaidan jakoś tak mocno nie marudził, ani nie narzekał.

Teraz pobawię się w moda. Proszę zaprzestać offtopa.

PostNapisane: 09 sie 2013, 00:04 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Ale mnie tu niektórzy rozbawili z ich pojęciem "męskości". Szczerze mówiąc to mnie odrzucają i nie pociągają mnie faceci, którzy mają na ten temat jakąś manię i definicję "męskości". "Męskość", o której mówicie, to tylko i wyłącznie kwestia umowna w danej kulturze i różni się na całym świecie. Irytują mnie ludzie, którzy oskarżają jakiegoś faceta, że "nie jest męski", bo nie odpowiada on im wg ich standardów. Mnie podobają się mężczyźni, którzy mają dystans do siebie, nie mają obsesji na punkcie "męskości" (bo to mało atrakcyjna cecha) i nawet gdyby założyli sukienkę to nie straciliby w moich oczach, bo mają do siebie dystans i są pewni swojej orientacji. Wg mnie faceci mający fiksację na punkcie "jednej, jedynej, prawdziwej męskości" są niepewni swojej orientacji i samego siebie, bo obchodzi ich tylko jak będą widziani w społeczeństwie.

Nie wiem co macie do Kaidana. Chłopak zachowuje się normalnie i nikomu nie gapi się na tyłek (prędzej Shep się gapi :P), jest szczery, oddany, wierny i interesuje go coś poza samym wyglądem. Jest taki... ciepły, że tak się wyrażę. Za to go lubię. Nie udaje żadnego "twardziela" (o matko, jak ja nie znoszę takich facetów...), jest świetnym żołnierzem. Serio, nie rozumiem tego hejtu.

Obrazek

PostNapisane: 09 sie 2013, 00:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Luelle napisał(a):
Nie wiem co macie do Kaidana. Chłopak zachowuje się normalnie i nikomu nie gapi się na tyłek (prędzej Shep się gapi :P), jest szczery, oddany, wierny i interesuje go coś poza samym wyglądem. Jest taki... ciepły, że tak się wyrażę. Za to go lubię. Nie udaje żadnego "twardziela" (o matko, jak ja nie znoszę takich facetów...), jest świetnym żołnierzem. Serio, nie rozumiem tego hejtu.

Zgadzam się.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 10 sie 2013, 09:31 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Bioshock Infinite
Ja wolę z chłopakiem wypić piwo, pożartować i postrzelać (Na przykład do butelki :) ). Do tego sama jestem dość gruboskórna i gadanie o uczuciach mnie nudzi. "Kochasz mnie? Tak? To skończ pitolić i chodź coś rozwalić!"
Dlatego Kaidan z tym swoim ciepłem i czułością, ani trochę nie trafia w mój gust, ale rozumiem, że nie które osoby wolą takich mężczyzn.
Każdy jest inny i myśli inaczej, nie?

"Opowieść to nie maszyna, nie działa na rozkaz. Ona żyje własnym życiem. Zmień jeden element, a uruchomisz łańcuch zdarzeń, które ogarną całe fabułę. Wystarczy jedna rysa i cała magia znika. Historia umiera."
- Alan Wake

PostNapisane: 10 sie 2013, 13:01 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
@up - szczerze to nie jestem fanką takich romansów w prawdziwym życiu, ale po prostu Kaidan jakoś tak pasował mi do Shep od pierwszej części ^^ Możliwe, że gdyby Garrus był "romasowalny" od ME1 to bym jego ciągle wybierała, a tak to Kaidana daję Shep, a Garrusa sobie :>

Obrazek

PostNapisane: 13 sie 2013, 20:56 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1-3 Farcry 3
Nie jestem pewien czy napisać ten post tu ,czy w temacie o homo oraz bi seksualistach. W każdym razie Kaidan jak dobrze wiecie używa implantów L2. Mają one swoje "uroki". Nie pamiętam co dokładnie wszystkich, ale chyba było coś o schizofrenii , czy atakach szału. Kaidanowi się poszczęściło ma tylko migreny.
W każdym razie implanty sieją mniejsze lub większe spustoszenie w układzie nerwowym użytkownika. To może tłumaczyć czasami dziwne zachowanie Kaidana i nagły "rozstrzał" w doborze partnerów.
Na discovery swego czasu słyszałem historię ( z jakich lat? nie pamiętam dokładnie;p) o człowieku który podczas prac przy kolei nabawił się nie przyjemnego schorzenia jakim był GWÓŹDŹ KOLEJOWY W CZASZCE!
Mężczyznę jakimś cudem odratowali ale po tym wydarzeniu mocno się z mienił. Nie chodzi mi tu o nie wiem... nie trzymanie moczu , ale o charakter , zachowanie. Ludzie którzy go znali mówili że był jakby inny człowiek w niego wstąpił. Co o tym sądzicie? Może Kaidan z racji przeciążania L2'ki nieco przypiekł sobie mózgownicę i to dlatego tak mocno się z mienił w ME3?

PostNapisane: 13 sie 2013, 21:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Mocno naciągana hipoteza. Ja mogę rzucić bardziej prawdopodobnym przykładem: któryś republikański senator, żonaty i dzieciaty, gorący przeciwnik równouprawnienia itd., okazał się być gejem. O ile mnie pamięć nie myli, to chyba nie był odosobniony przypadek. Tak więc bardziej prawdopodobne jest to, że Kaidan po prostu siedział w szafie i dopiero w momencie, kiedy świat miał się ku końcowi postanowił z niej wyjść i postawić wszystko na jedną kartę.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 353 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356 ... 365  Następna strona