Teraz jest 25 lis 2020, 05:47

Napisz wątekOdpowiedz Strona 358 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 03 sty 2014, 12:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Kazzadorrka napisał(a):
Hej, ale co się właściwie stało? Widzę, że wcześniej było po kilka postów dziennie, a teraz?

Wcześniej to ludzie jeszcze grali w Mass Effect i DLC do „trójki”, ale jak trylogia się skończyła na dobre, to ludziom jakoś przeszła ochota na dyskutowanie.

A skoro się bawimy w obrazki, to jeszcze raz wrzucam coś, co mnie nieźle zlolowało:

http://rule34-data-000.paheal.net/_imag ... Effect.png

PostNapisane: 03 sty 2014, 15:51 
Adept analogów
Adept analogów

A ja tam dalej mam nadzieję, to nic, jeśli się nie spełni, ale dalej mam. ^^ Znaczy się na Szeparda i Kaidana w ME4.

A obrazek fajny. :D

Strona 300... <3

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 03 sty 2014, 16:25 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
No :( Dopóki nie było wyraźnego końca ME3, tzn dopóki jeszcze coś się działo, wychodziły dodatki itd. to dyskusje trwały, bo każda nowość do "trójki" mogła przynieść nowe możliwości, chociażby w romansach. A jak już wyszło DLC Cytadela to w ogóle nastąpiło chyba całkowite apogeum wszelkich oczekiwań i tego co gracze(graczki) dostali, no więc teraz nie ma za bardzo o czym dyskutować jak już wszystko definitywnie skończone..
Kazzadorrka - szkoda, że cię nie było w okresie między ME2 a ME3 i po premierze ME3, bo wtedy temat o Kaidanie przeżywał chyba swoje najlepsze chwile, było tu wręcz GORĄCO, tak szybko pojawiały się nowe posty ^^ Z każdą chwilą fandom Kaidana rósł. Aż trudno uwierzyć, że można mówić o tym w czasie przeszłym. No ale to było do przewidzenia nawet wtedy, w końcu czas każdej gry kiedyś powoli przemija.

A ME4 to ciekawa rzecz, bo coś nowego w znanym nam Uniwersum.. Hm. Bioware tak się zarzeka, że od Shepard/a całkowicie chce odejść, tak chce się odciąć od tej postaci.. Nie wiem jak inni ale ja uważam, że tej historii z trylogii ME należy się zostawić jakiś ślad w najnowszej części (o ile będą to wydarzenia po ME), i najlepiej żeby w jakiejś postaci pojawił/a się Shep, ewentualnie spotkać jej/jego dzieci. Umieram z ciekawości jak wyglądałyby dzieci Shep + Kaidan, Shep + Garrus albo Shepa z Tali :D

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 03 sty 2014, 19:46 
Adept analogów
Adept analogów

Ejej, ale nawet jeśli Szeparda nie będzie, to jest jakaś szansa, że wplącze się Kaidan albo Ashley... nie?

Cytuj:
A jak już wyszło DLC Cytadela to w ogóle nastąpiło chyba całkowite apogeum wszelkich oczekiwań i tego co gracze(graczki) dostali, no więc teraz nie ma za bardzo o czym dyskutować jak już wszystko definitywnie skończone..

Hm, czy ja wiem? Taki Fallout: New Vegas wyszedł w 2010 roku, żadne DLC nic nie dodawało do wcześniej istniejących postaci, każda część z serii FO opowiadała zupełnie inną historię, a na tumblrze działają jeszcze typowo fangerlowskie blogi zachwycające się wszystkim związanym z Boonem, Bennym, Arcadem, czy innym Kingiem czy Vulpesem. A przynajmniej tak było jeszcze kilka miesięcy temu. ^^

Cytuj:
No ale to było do przewidzenia nawet wtedy, w końcu czas każdej gry kiedyś powoli przemija.

Powiedz to ludziom piszącym fanfiki, zakładającym klany i bawiącym się dobrze przy Jazz Jackrabbit 2. :D

Chyba wyjdzie na to, że tylko ja tu na forum jeszcze wzdycham do Kaidana... To nic, przynajmniej mam świadomość, że ktoś już to robił przede mną. <3

PostNapisane: 03 sty 2014, 19:49 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Śmiem twierdzić, że Shepard, niezależnie jakiej płci, NIE MOŻE mieć dziec iż innym gatunkami, poza asari, ale wtedy dziecko będzie po prostu asari. Biologiczne krzyżowanie się gatunków z galaktyki jest niemożliwe, nawet jeśli to science fiction :) . Ale mogliby sobie adoptować małego yahga na przykład :P Najlepszy potomek Sheparda, agresywny i zdecydowany jak tatuś (czym tam mamusia) :P

edit: tak, paulasaf, powiedz to ludziom piszącym fanfiki :P Kazzadorka, polecam swoje fanfiki w podpisie, albo na blogu :)

PostNapisane: 03 sty 2014, 21:59 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Ano zawsze znajdą się ludzie, dla których gra długo "nie umiera", jak chociażby ci co piszą fanfiki, czyli, między innymi, ja i ty, dikajos :)
Kazzadorrka - a od kiedy grasz w ME?
dikajos - no w sumie racja, trochę trudno byłoby urodzić femshep malego turianina, kroganina nawet salarianina czy quarianina. Jedynie może drella i asari. Ale powiedz to ludziom piszącym fanfiki ^^ Wystarczy sprawdzić na necie, dla femshep nie straszne jest porodzić turianina :P

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 03 sty 2014, 22:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Potterro - Sheppardsexual? No cóż, to by wiele wyjaśniało :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 03 sty 2014, 22:39 
Adept analogów
Adept analogów

Od kiedy gram? Hah, dość niedawno, i serio, żałuję, że nie odkryłam tego wcześniej. Więc będą to ledwo dwa miesiące... Ale od pierwszych dwóch dni, od tej fabuły, postaci (głównie Tali i Garrusa), samego Sarena i tych (SŁODKICH) gethów już wiedziałam, że ME mnie szybko przeżre i będzie jedną z moich ulubionych gier. ^^

PostNapisane: 03 sty 2014, 23:59 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Kazzadorrka bez obaw - kilka godzin po przejściu trylogii też rzuciłam się na forum i zaczęłam obrzucać błotem zakończenie + czytać ten wątek. Jednak ja dotrwałam tylko do 200 którejś strony. Mnie również zrobienie z Kaidana BI bardzo się nie spodobało, jednak jak teraz o tym myślę to można się było tego spodziewać. Aczkolwiek sądziłam, że jeśli tego nie było w 1 i 2 to w 3 już tego raczej nie zrobią.. ale Bioware lubi zaskakiwać ;P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 04 sty 2014, 00:12 
Nałogowiec
Nałogowiec

paulasaf napisał(a):
No :( Dopóki nie było wyraźnego końca ME3, tzn dopóki jeszcze coś się działo, wychodziły dodatki itd. to dyskusje trwały, bo każda nowość do "trójki" mogła przynieść nowe możliwości, chociażby w romansach. A jak już wyszło DLC Cytadela to w ogóle nastąpiło chyba całkowite apogeum wszelkich oczekiwań i tego co gracze(graczki) dostali, no więc teraz nie ma za bardzo o czym dyskutować jak już wszystko definitywnie skończone..
Kazzadorrka - szkoda, że cię nie było w okresie między ME2 a ME3 i po premierze ME3, bo wtedy temat o Kaidanie przeżywał chyba swoje najlepsze chwile, było tu wręcz GORĄCO, tak szybko pojawiały się nowe posty ^^ Z każdą chwilą fandom Kaidana rósł. Aż trudno uwierzyć, że można mówić o tym w czasie przeszłym. No ale to było do przewidzenia nawet wtedy, w końcu czas każdej gry kiedyś powoli przemija.

A ME4 to ciekawa rzecz, bo coś nowego w znanym nam Uniwersum.. Hm. Bioware tak się zarzeka, że od Shepard/a całkowicie chce odejść, tak chce się odciąć od tej postaci.. Nie wiem jak inni ale ja uważam, że tej historii z trylogii ME należy się zostawić jakiś ślad w najnowszej części (o ile będą to wydarzenia po ME), i najlepiej żeby w jakiejś postaci pojawił/a się Shep, ewentualnie spotkać jej/jego dzieci. Umieram z ciekawości jak wyglądałyby dzieci Shep + Kaidan, Shep + Garrus albo Shepa z Tali :D

Nie przypominajcie. To był istny moderatorski koszmar. :D Nie to, żeby ruch na forum był zły, ale... jak forum się gotuje, to pomyślcie co się dzieje z tym, co musi to WSZYSTKO czytać i w myślach odhaczać: "to może być, to jest fe, tamto przejdzie". I tak kilkadziesiąt stron. ^^

Fan page Status Widmo --> https://www.facebook.com/StatusWidmo

tumblr Status Widmo --> http://statuswidmo.tumblr.com

Napisz wątekOdpowiedz Strona 358 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361 ... 365  Następna strona