Teraz jest 28 lis 2020, 10:26

Napisz wątekOdpowiedz Strona 359 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 04 sty 2014, 01:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mod offtopuje :P

Jestem ciekawa o ile Kaidan miałby mniej fanek, gdyby nie mówił głosem Cartha :P

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 04 sty 2014, 03:01 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Życie
Hmm, dobre pytanie.. zależy jaki miałby w tym wypadku głos, chociaż i tak sądzę, że różnica byłaby spora. A podejrzewam, że byłaby jeszcze większa, gdyby sprawy z Thanem w ME3 wyglądały inaczej.. :P

Can I get you a ladder, so you can get off my back?

Obrazek
My winter brings all the lampposts to the yard.

PostNapisane: 04 sty 2014, 08:43 
Adept analogów
Adept analogów

Ja się w nim zakochałam w polskiej wersji, a tam słyszałam Nermala z Garfielda. :P Mimo tego, że głos ma (w oryginale) zarąbisty, to nie jest to jego główna i najlepsza cecha.

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 04 sty 2014, 11:28 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Nusiaczek - oj tak, mnie też zdenerwowało zrobienie z Kaidana BI! Za bardzo nie przeszkadzają mi geje i lesbijki o ile nie wpraszają się na siłę do mojego życia, a Bioware z Mass Effectem coś takiego właśnie zrobiło przez te panujące w uniwersum wrażenie, że chyba każdemu wsio ryba czy pójdzie do łóżka z kobietą czy z mężczyzną. Większość, o ile nie każdy, mógłby być tam BI.. Szkoda, że nie można mieć na to wpływu w grze, tzn ustawić sobie poziom biseksualności w ME xD O ile taki Cortez czy Liara mi nie przeszkadzają to Kaidan fem i maleshep już tak..
Kepason - no, moderatorzy to mają nieciekawie trochę ^^ niby fajnie jak coś się dzieje na forum ale jak robi się taka tłocznia jak TU kiedyś, to przekichane, bo muszą wszystko czytać, sprawdzać, zatwierdzać, odrzucać i to bez znaczenia czy ich temat interesuje czy nie. Szacun dla wszystkich moderatorów za to :)
(swoją drogą ciekawe ile razy jakiś moderator męczył się przy moich wypowiedziach, szczególnie zważywszy na to, że mam skłonności do pisania długich postów :D )

Up:
Ja też zakochałam się w polskiej wersji Kaidana w ME1, które do dziś potrafię (jako jedyne) przechodzić tylko po polsku. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że polski Kaidan (w jedynce oczywiście) jest równie dobry jak angielski o ile nie nawet lepszy. W dwójce schrzanili jego głos, ale to się nie tylko tej postaci wtedy przydarzyło..

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 04 sty 2014, 12:01 
Adept analogów
Adept analogów

To ja dam ze dwa obrazki które mi się spodobały ostatnio. <3

http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2013/ ... 63ykbm.png
http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2013/ ... 64tt53.png - Ej, rzeczywiście takie coś mówili. o.o

PostNapisane: 04 sty 2014, 12:28 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Paranormal napisał(a):
Jestem ciekawa o ile Kaidan miałby mniej fanek, gdyby nie mówił głosem Cartha :P

Zakładam, że i tak sporo, bo ma sporą fanbazę także w krajach, w których powszechne jest dubbingowanie gier i których mieszkańcy grają w zdubbingowane wersje, bo się do dubbingu przyzwyczaili :D. Mam tu na myśli Włochy, Francję i Niemcy. W pierwszej części mówił też po polsku i hiszpańsku.

paulasaf napisał(a):
Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że polski Kaidan (w jedynce oczywiście) jest równie dobry jak angielski o ile nie nawet lepszy.

A ja się nie zgodzę :D. Kaidan w oryginale to jedna z tych nielicznych postaci, którym polski odpowiednik może czyścić buty. Garrus był lepszy po polsku, Joker, Mordin, Człowiek Iluzja, Tali też jakoś wolę po naszemu, ale Kaidan jest słaby. Adorator Magdy M. może jeszcze ujdzie pod względem głosu, ale postać jest o wiele gorzej zagrana.

paulasaf napisał(a):
Nusiaczek - oj tak, mnie też zdenerwowało zrobienie z Kaidana BI! (...) Większość, o ile nie każdy, mógłby być tam BI.

A ja się powtórzę, że zrobienie z Kaidana „bi”, jak to ludzie określają, to bardzo dobre posunięcie, bo mój Shepard miał z kim na poważnie romansować w „trójce”. A co do tego, że większość albo każdy w uniwersum mógłby być bi... przypominam sobie bodajże tylko trzy albo cztery biseksualne postaci – Kelly, Jack, nie wiem co z Allers, a tą czwartą zapomniałem podczas pisania :D. Jak sobie przypomnę, to dopiszę.

PostNapisane: 04 sty 2014, 14:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ale paulasaf chodziło też o zwykłe przechadzki po Cytadeli, gdzie co druga para była damsko-damska, kobieta szukająca żony przy ambasadach, kobieta mówiąca drugiej, że dla miłości z nią zostawiła męża. + Cortez. Tego był po prostu przesyt i czułem wielki niesmak. Bo raz, ok może być, ale zdecydowanie przegięli, a na Kaidana-bi brak mi było słów.

Od razu spojrzałem inaczej na przyjaźń Alenko i Sheparda. I przyjaciółmi mojego Shepa pozostali Joker i Garrus, Kaidan odpadł, bo uważam że czysta, prawdziwa przyjaźń jest niemożliwa, jeśli jedna ze stron czuje coś więcej i traktuje drugą jako obiekt uczuć. To nie zadziała, więc całokształt ich znajomości runął w moich oczach.

Cortez był ok, aż do chwili, gdy miałem go pocieszać przy tej ścianie płaczu... Autentycznie się bałem, że zaraz się zakocha w Shepardzie...

A co do dubbingu... Ja nie grałem w PL wersje, bo kupiłem ME 1 na xboxa w Anglii, za jakieś 5 funtów, czyli równowartość 25 złotych. Aż miło wspomnieć; nie wiedziałem, co to. Słyszałem tylko, że fajna gra. To jedna z najlepszych decyzji w stylu "a co mi tam" w moim życiu :) . Tyle świetnych godzin dała mi ta trylogia, że chciałbym cofnąć się w czasie do tamtego dnia i uroczyście sobie podziękować :P

PostNapisane: 04 sty 2014, 15:10 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
dikajos - Dokładnie. Rozumiesz mnie jak mało kto ^^
Taa, ja też mam sentyment do ME1 i do tego jak zaczęła się moja przygoda z tą serią.. Mój ojciec pożyczył od kolegi ME. Długo nie pograł bo myślał, że cała gra ogranicza się tylko do chodzenia tylko po Cytadeli i do tego, że od czasu do czasu wyślą nas na misję. Mnie tam ta gra nie interesowała ale postanowiłam podjąć wyzwanie i sprawdzić jak to faktycznie z tym mało otwartym światem jest.. i tak się wciągnęłam :) A Kaidan był na samym początku nikim więcej jak Jenkins, zwykły, niewidoczny. Ale już w tedy miałam ochotę na to żeby mój SHep z nim była. A jak z im trochę porozmawiałam to już w ogóle byłam w niebie, heh.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 04 sty 2014, 20:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Tak mię się przypomniało, a nie pamiętam, czy ktoś to tutaj wrzucał:
Obrazek
Twarz i głos Kaidana na jednym zdjęciu.

Jako bonus twarz Kaidana cospleyująca Kaidana. A jako bonusowy bonus hardkor dla tych, którym się nie podoba, że Kaidan został „bi”, żeby im jeszcze bardziej tę zmianę uprzykrzyć :D (tylko dla osób o mocnych nerwach).

PostNapisane: 04 sty 2014, 20:33 
Adept analogów
Adept analogów

Przeczytałam już wszystkie strony, łiiiii...

Ten twarzodawca Kaidana wygląda jak jasny arab. ._.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 359 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362 ... 365  Następna strona