Teraz jest 29 lis 2020, 16:02

Napisz wątekOdpowiedz Strona 364 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 361, 362, 363, 364, 365  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kaidan Alenko
PostNapisane: 09 kwi 2014, 13:50 
Adept analogów
Adept analogów

Drugi link - czyżby pan Alenko zmienił profesję? B)

PostNapisane: 11 kwi 2014, 18:14 
Adept analogów
Adept analogów

Yay, ożyło!

A mi się już "odpodobał"... Znaczy przez to, że teraz zakochałam się w kimś z "reala". Ukrzyżujcie mnie.

http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2014/ ... 77matp.jpg Nadal się zastanawiam co Szep ma zamiast rąk.
http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2014/ ... 7dnayg.png
A tu cosplay ładny:
http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2 ... 79rmk4.jpg
http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... 7744hw.jpg
http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/i/2 ... 74yrc0.jpg

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 13 kwi 2014, 18:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

A ja nie mogę zrozumieć do dzisiaj zachwytu Kaidanem... Tyle jest ciekawszych postaci... No zgoda, są też nudniejsze, ale akurat bycie pod tym względem wyżej od Jacoba do wielkich osiągnięć nie należy.

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 13 kwi 2014, 20:53 
Nałogowiec
Nałogowiec

AdDur napisał(a):
A ja nie mogę zrozumieć do dzisiaj zachwytu Kaidanem... Tyle jest ciekawszych postaci... No zgoda, są też nudniejsze, ale akurat bycie pod tym względem wyżej od Jacoba do wielkich osiągnięć nie należy.

Twoim zdaniem nie jest ciekawy, naszym jest. Całe szczęście nie wszyscy lubą to samo.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 13 kwi 2014, 21:00 
Nałogowiec
Nałogowiec

jak się pojawiło już to sorry, nie jestem tutaj zbytnio na bieżąco, chciałam tylko podzielić się zarośniętym (mrrrrrrrrau)
http://th08.deviantart.net/fs71/PRE/f/2 ... 69a4t5.jpg

PostNapisane: 13 kwi 2014, 21:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

No, ale co jest w nim ciekawego... Takie smętne nie wiadomo co, nieco przypominające Elvisa. ;)

Nie znosisz ludzi, kontaktów z nimi, czujesz się źle za każdym razem, gdy opuszczasz swoją siedzibę. Gdy już musisz wchodzić w interakcję ze społeczeństwem, dajesz się poznać jako osoba wyjątkowo nieprzyjemna, neurotyczna, sakrastyczna i groźna.

PostNapisane: 13 kwi 2014, 21:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dla nas jest ciekawy. Jest sympatyczny, troskliwy, ma poczucie humoru i fenomenalny głos...

Jedni nie lubią Liary, inni Kaidana, są tacy którzy nawet Jacoba lubią... co tu jest do rozumienia?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 13 kwi 2014, 23:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ja lubię Kaidana, bo kumplował się z moim Shepem. Do trójki był na równi z Garrusem w moich oczach i uważałem go za towarzysza broni - ludzkiego, więc ta więź była jeszcze mocniejsza. Dopiero po wyznaniu uczuć mojemu Shepardowi, co skrzętnie ukrywał przez 3 części gry i całe lata (brawo twórcy, jedna z największych klap i klęsk fabularnych w całej trylogii), Garrus tę rywalizację wygrał.

O ostatnio zacząłem znowu KOTORa i powiem, że Carth a Kaidan, dwie osoby z tym samym aktorem podkładającym głos jednak nieco się głosem różnią. Carth jest jakby mniej zachrypnięty. Może aktor za dużo palił pomiędzy tymi grami :D

PostNapisane: 13 kwi 2014, 23:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

To on podkładał Cartha... A to ci zaskok. Fakt, brzmi jakby mu płuca papierochy przeżarły...

PostNapisane: 23 kwi 2014, 17:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME1-3 Farcry 3
[UWAGA SPOILER DO ME1]
Szkoda że na Virmirze trzeba było zostawić Kaidana lub Ashley. Wolał bym by pilnował bomby taki Wrex albo Tali, w każdym razie jakiś obcy. Szkoda że w tej części nie ma jeszcze Jacoba , dostał by swoje 10minut :P.
Denerwuje mnie poza tym to co zrobili Kaidanowi w ME3. W przypadku Ash mogę jeszcze zrozumieć tą zmianę "imidżu" z twardej latynoski robiącej za jednoosobową armię na "aryjską" Mirandę 2 (tylko że pustą) z umiejętnościami Zaeda z ME2, w końcu w dzisiejszych czasach najlepiej sprzedaje się CYC. Poco więc się męczyć z głęboką charakterologią jak i tak amerykańscy gimnazjaliści łykną co kol wiek o dużej miseczce i ciasnym stroju. Tym czasem w przypadku Kajdana myślałem że nic się nie zmieni. Był już od pierwszej części takim trochę lalusiowatym "BRO-Elvisem", ot postacią której trudno nie lubić mimo braku mocno nakreślonego charakteru. Takim rudym przytakującym kolegą z filmów familijnych. (no i w moim przypadku samobieżnym wytrychem z częścią możliwości ofensywnych niebieskiego "Boobufestu" , przez co mogłem jednocześnie mieć Ash w zespole) Tym czasem ktoś z Bio postanowił by jedyni ludzcy towarzysze , których da się lubić od początku zostali po równo spieprzeni. Rozumiem że teraz jest już wszędzie wirus genderyzmu, że trzeba dodać parę postaci bi lub homo by zyskać dodatkowych konsumentów i być "modern" , ale dlaczego od razu psuć dobrą postać!? Skoro już potrzebują homoseksualisty w aktywnym zespole to nie mogli by do tego użyć Vege skoro i tak jest nowy? (Albo tego robo-psa z DLC... oczywiście żartuje) a tak straciłem jakoś sympatię do obu postaci.

Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, 19:08 przez Soter, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 364 z 365   [ Posty: 3647 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 361, 362, 363, 364, 365  Następna strona