Teraz jest 27 lis 2020, 05:48

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Garrus Vakarian
PostNapisane: 02 sie 2012, 18:38 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Waldus, też nigdy nie zrozumiem skąd to podejście że Garrus jest dla Shep jak brat. BFF - tak. Ale nie brat. Dlatego na romans w sam raz. Swoją drogą Garrus to po prostu najbardziej epicka postać tej serii i koniec kropka :'D Ach, te kalibracje.
A romanse dla kobiet w ME3 ubogie że ho ho~ Jak któraś 'utłukła' Kaidana w jedynce, a w dwójce nie romansowała z Garrusem to wybór już w ogóle żaden. No chyba że z Liarą lub z jakąś inną babką da się rozpocząć. Mimo wszystko ja bym wolała większy wybór w facetach :c

PostNapisane: 03 sie 2012, 16:44 
Casual
Casual

Gra w: trylogia ME, Dragon Age 1,2, Skyrim, AC, Wiedźmin
Wieru- no właśnie. Są tutaj przemyślenia, że Garrus jest jak brat bo podobnie myślą i często się ze sobą zgadzają. Trochę to dziwne, bo ja też mam brata a o zgadzaniu się w naszym przypadku nie ma mowy. Za to z przyjaciółmi świetnie się rozumiemy. A jak wiadomo od przyjaźni na poziom wyżej może być ok. W grze nie popsuli tego romansu, choć nie zrobili tak satysfakcjonujących scen jak np. z Liarą (i nie,nie chodzi mi nawet o ukazanie sceny seksu, tylko mogliby pokazać coś więcej niź jak w 2 czółko do czółka i czarna plama po tym. nie wiem, przytulanie jakieś ?) Szkoda tylko że nie będą mogli mieć dzieci :( zaadoptują sobie może jakiegoś turianinka małego i ludzia i będą happy family, trzeba w końcu odpocząć od walki. No ale niestety dalsze losy mojej Shepard z Garrusem (tak, jestem suką bo zabiłam EDI i Gethy w zakonczeniu w ME3, a moja Shepard przeżyła) muszę sobie dopowiedzieć sama, ale jedno jest pewne- zawsze już będą razem i to mnie w sumie satysfakcjonuje. Forever happy :D

PostNapisane: 03 sie 2012, 16:47 
Casual
Casual

tu takie fajnie zinterpretowanie alienów w ME :D tylko kobiety niewypał trochę, ale to nic

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 04 sie 2012, 23:39 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Waldus, co do obrazka - widziałam już go kiedyś i Garrus po prostu perfect :D Nie mogę się na to napatrzeć normalnie.
W romansach w ME zawsze dobijało mnie to że sceny z męskimi kosmitami były takie trochę... Do chrzanu? Rozumiem że Liara wygląda dosyć ludzko i dlatego nie jest to takie dziwne by pokazać przy niej coś więcej, ale ja przy scenkach z Garrusem wcale nie oczekiwałam jakiegoś erotyzmu. Po prostu czegoś więcej no. Mimo wszystko ten romans nadal jest dla mnie najlepszym i nie zamieniłabym Pana od kalibracji na żadnego tam Kaidana.
Dla mnie mogą adoptować małego kroganina :'D No skoro zaczęło już ich przybywać..
A ja wzięłam zielone, łeee:< I teraz gram jeszcze raz żeby się pocieszyć tym oddechem Shepardki.

PostNapisane: 05 sie 2012, 16:22 
Casual
Casual

Wieru- miło, że ktoś podziela moje zdanie :) oo tak, polecam czerwone zakończenie, pobudza wyobraźnię :) Garrus może i jest jak kumpel/brat dla osobników płci męskiej, dla kobiet to idealna opcja romansowa, tylko zgadzam się, te sceny jakieś takie niedopieszczone, tak samo w ME3. Kaidan? jakoś mi zbrzydł w 3, zresztą to ciepłe kluchy które do Garrusa się nie umywają. Powracając do 'human Garrusa'- trzeba teraz takiego w prawdziwym życiu poszukać, bo na oryginał nie ma szans niestety :P Javik też fajnie wyszedł, ale jednak wiadomo kto najlepiej :D

PostNapisane: 05 sie 2012, 18:14 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Bo Javik w ogóle fajny jest :'D największy troll w galaktyce. Ja w pierwszej części dałam się zwieść uroczej barwie głosu i fryzurze greasera Pana Kaidana, ale wszyscy wiemy jak to się skończyło w dwójce. W ME3 to już wolałam żeby się lepiej nie odzywał bo większość jego tekstów podnosiła mi ciśnienie. Ciężko będzie in real life znaleźć takiego Garrusa ale wierzę w nasze szczęście <:'D a co do human ver. to lubię jeszczę tą --> http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4qwp ... 1_1280.jpg ( On, to ten całkiem pierwszy, rzecz jasna c:) Zbyt ładny nie jest, ale ma to coś. Jakiś taki Garrusowaty :D Reszta interpretacji też mi się podoba, chociaż nie koniecznie ze wszystkimi się zgadzam. Ale Tali ładna! :'D

PostNapisane: 05 sie 2012, 21:00 
Casual
Casual

całkiem fajne interpretacje, ale mi tutaj Garrus nie podchodzi jakoś :D to wszystko są tak w ogóle postacie z ME ? co do niektórych ciężko się domyślić, np. do 5,6, i 10 nadal nie mam pewności. o tak, ja także w to szczęście wierzę, a kto wie co nas czeka ? :D jeszcze ta wersja jest świetna, ogólne ludzie całkiem ciekawe wersje wymyślają :P

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 06 sie 2012, 11:05 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Ja właśnie nie lubię tych wersji zbyt przystojnych :'D Garrus mi na kompletnego przystojniaka nie pasuje.Niah, ale fan-art ładny. Ach, te blizny. Dodają samego uroku. 5 -Samara, 6 - Thane ( Akurat bardziej mi się podobał na tamtym udostępnionym przez Ciebie), 10 - Legion. No cóż, ludzie pomysłowi są i fajne rzeczy im wychodzą. Jak tak dalej pójdzie to sama coś narysuje. Może taki Garrusowaty Pan nas w przyszłości nie czeka, ale coś równie dobrego <:'D

PostNapisane: 06 sie 2012, 13:52 
Casual
Casual

Nie no fakt, trochę ten szkic dziwnie, trudno czasem doszukać się pierwowzorów, ale są kolejne arty :D

http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2011/ ... 3gf8un.jpg <- Jeden z lepszych
http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 4pnygf.jpg <- Ten może trochę za mało Garussowaty

http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2011/ ... 4izsnl.jpg <- A to to jest naprawdę ciekawy art, może Garrus tutaj nie wygląda już tak dobrze, ale jakoś bardziej jak Garus jak dla mnie

PostNapisane: 06 sie 2012, 16:11 
Casual
Casual

a mi nie wiedzieć czemu Garrus pasowałby na takiego przystojniaka - wysoki facet z bujną czupryną i szczupłą twarzą :P Sigmond- ciekawe arty, widziałam, aczkolwiek jak dla mnie najfajniej właśnie na ostatnim wyszedł :D no w każdym razie ja będę trwać w poszukiwaniach Wieru, Tobie też życzę powodzenia :)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 36  Następna strona