Teraz jest 25 lis 2020, 14:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 24 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Garrus Vakarian
PostNapisane: 19 lut 2013, 17:20 
Adept analogów
Adept analogów

Powiem krótko, bez Garrusa nie ma Mass Effect.

PostNapisane: 19 lut 2013, 17:38 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Dragon Age, Mass Effect, Assassin's Creed, Tomb Raider i wiele innych
@up/ Zdecydowanie się zgadzam. Nawet kiedy przechodziłam dwójkę zabijając max. osób, to Garrus był jedną z dwóch osób których nie zabiłam. Nawet Tali zdołałam zabić, a przy życiu zostawiłam jeszcze tylko Morinth. Tak jak mówisz nie wyobrażam sobie ME bez Garrus'a. Najlepszy przyjaciel m'Shepa, (jak dla mnie) najlepszy LI dla f'Shep. Po prostu postać doskonała. Nie lubić jego to jak nie lubić czekolady.

Ifrexalis: mam alergię na czekoladę - i co?

PostNapisane: 12 mar 2013, 23:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Dawno tu nikt nic nie pisał widzę :)
Dodam coś, co chyba większości z nas umknie z racji braku romansu z Garrusem. Rzecz to świetna, sprawia że - jeśli to możliwe - jeszcze bardziej podoba mi się DLC Citadel i jestem pod jego jeszcze większym wrażeniem :
http://www.youtube.com/watch?v=uvbdTPw6XQc
Aż żałuję, że nie mam tego romansu :D

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 12 mar 2013, 23:22 
Adept analogów
Adept analogów

Jeszcze nie wszystko stracone :D

PostNapisane: 13 mar 2013, 07:22 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Aniaa - Heh, może i nie wszystko stracone ale żeby zagrać z tym romansem musiałabym raz jeszcze przechodzić ME3. A ostatnio i tak miałam sporo problemów z save'ami (przez co końcówkę gry przechodziłam kilka razy..), więc nie uśmiecha mi się robić tego wszystkiego od nowa. Pogrzebałabym w plikach z tym programem http://masseffect.eu/download/Mass-Effe ... ve-Editor/
ale stwierdzam, że chyba nie dam rady. Może ktoś mi pomoże to zobaczę. Fajnie by było, bo przynajmniej bez przechodzenia całej gry mogłabym wypróbować niektóre romanse. Także z Garrusem, heh :D

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 22 kwi 2013, 13:54 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: ME, Skyrim, DA, Spyro the Dragon
Powiem tylko że polecam i watro dla niego przejść jeszcze raz nawet całą serię i to nawet parę razy xD

PostNapisane: 23 kwi 2013, 11:35 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Garrus to ikana tej serii!! Ma róznież najlepsze teksty. Aktor który dubbinguję głos w polskiej wersji jako jedyny wczuła się w rolę i najlepiej wypada na tle inych.

PostNapisane: 06 maja 2013, 13:55 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
OMG - tyle tytułem wstępu do tematu Garrusa.

Do tej pory byłam wierna jak pies Kaidanowi (no dobra, prawie bo był jeszcze Thane ;)) ale postanowiłam sobie, że spróbuję romansu z Garrusem. Turianin zawsze był dla mojej Shep najlepszym kumplem, nawet bratem i nie wyobrażałam sobie go w roli chłopaka. No ale podobno tylko harpia nie zmienia poglądów, więc ryzyk fizyk. O ile w dwójce ta scenka romansowa była taka sobie, o tyle w trójce zbierałam szczękę z podłogi niemal.
Związek z Garrusem jest imo taki dojrzały, chociaż pełen dowcipu, ale on w przeciwieństwie do Kaidana nigdy nie zwątpił w Shepard. To bardzo mocny plus, do tego te drobne scenki na Normandii kiedy mówi jaka jest dla niego ważna, jak się wzajemnie wspierają i pocieszają. Nie żałuję, że przechodziłam grę kolejny raz bo tango jest epickie. Szkoda, że nie przebrałam Shepki w sukienkę, byłoby elegancko. ;p Tak czy inaczej przez ułamek sekundy korciło mnie żeby jednak wrócić do Alenki, ale opłaciło się tego nie robić. I ten jego GŁOS, co zresztą sam nieskromnie stwierdził. :p
Czasami bolał mnie ten jego brak złudzeń, 'ruthless calculation', ale taka jest wojna i kto jak kto, ale on o tym sporo wie. Nie wiem czy jego spokój i opanowanie wynika tylko ze sposobu szkolenia + doświadczenie, czy turianin ma też na karku sporo lat? Bo Kaidan przy nim wydaje mi się dzieciakiem, a jest po 30, swoje też odsłużył w wojsku, wycierpiał pewnie tez niemało. Mimo to jakoś mało dojrzale podchodzi choćby do kwestii Shepard - Cerberus.

Tak czy inaczej: 'There's no Shepard without Vakarian.' ^^

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 06 maja 2013, 14:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
z tego jak patrzę na YouTube romans z Garrusem, faktycznie wygląda to fajnie i romans jest rozbudowany. Jednak jest jeden minus, który skreśla go jako opcję romansową dla mojej Shep: jest dla niej jak brat, przyjaciel, a nie jako chłopak ;) Po za tym jakoś nie widzę Kaidana walczącego ramię, w ramię z garrusem kiedy on miał romans z Shepard :D

Obrazek

PostNapisane: 06 maja 2013, 14:44 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect!
Co do wieku Garrusa, to rzeczywiście nic o tym z gry nie wiadomo, ale zaciekawiło mnie to i coś znalazłem:
Obrazek
Więc ma jakoś ponad 25 lat, młodziutki jest (Shep w ME3 ma 32 lata) :P Pani Shepard młodszych wyrywa, proszę, proszę ;p Z kolei Kaidan ma 35 lat.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 24 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 36  Następna strona