Teraz jest 24 lis 2020, 06:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 34 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Garrus Vakarian
PostNapisane: 25 wrz 2015, 19:34 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
I co o Garrusie Vakarianie może napisać ktoś, kto ma nick "Vakarian" a jego avatar zdobi twarz tegoż właśnie turianina? Że jest genialny? Że to najlepszy towarzysz w historii gier? Ale po kolei...

Garrus jest absolutnie genialny i bez wątpienia jest najlepszym towarzyszem w historii gier :D Może w części pierwszej nie błyszczy jeszcze pełnią blasku (przyćmiony trochę przez Wrexa), ale jest już postacią bardzo dobrą. Natomiast w dwójce to już prawdziwy kozak - nie dość, że świetna postać z mnóstwem fajnym tekstów i ciekawym "backgroundem", to z uwagi na posiadane umiejętności bardzo przydatny członek drużyny. Jak bardzo cieszyłem się przy pierwszym przejściu, gdy okazało się, że Archanioł to właśnie Garrus. A w trójce? W trójce pozostawia resztę ekipy daleko w tyle, jedynie Javik wytrzymuje porównanie.

Garrus jest również postacią "kompletną", w sensie niezależnie od płci Sheparda odnajduje się w sytuacji doskonale. Dla Sheparda faceta jest najlepszym przyjacielem, prawdziwym "bro" który pójdzie za nim w ogień. Natomiast dla "Shepardówy" to idealny materiał na partnera, przy którym taki Kaidan wychodzi na maminsynka. Scena na Citadel DLC, w której Garrus "podrywa" Shepard i porywa ją do tańca - mistrzostwo.

PS Rozmowa, w której Garrus wyjawia swoje podejrzenia co do sabotowania szczepionki na genofagium (w przypadku strzelenia Mordinowi w plecy i starcia z Wrexem na Cytadeli) jest bodaj najgenialniejszą rozmową, jaką miałem okazję przeprowadzić w całej mojej growej historii (a to już trochę czasu, jakby nie patrzeć). Do dziś mam ciarki, gdy przypomnę sobie Garrusa, który przyjmuje to wszystko do wiadomości z całkowitym zrozumieniem...

PostNapisane: 30 wrz 2015, 23:39 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cóż Garrus nawet jeśli leczymy genofagium sugeruje, że on by się raczej zgodził na sabotaż, także zbytnio nie dziwi jego zrozumienie jeśli zdecydujemy się sabotować genofagium.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 01 paź 2015, 14:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
@up

Jedna sprawa, że zbytnio nie dziwi, druga, że słuchając tej rozmowy i tak miałem ciary na plecach. ;)

PostNapisane: 11 lis 2015, 18:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Garrus i windy...
http://i49.photobucket.com/albums/f278/ ... mic210.png

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 sty 2016, 17:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Guild Wars 2 , Warframe
Przesłodkie :D

Nigdy prawdę mówiąc nie skusiłam się na romans z Garrusem, ale pooglądałam sobie na yt. Czy nikt z was nie miał wrażenia, że Garrus hmmm po prostu ulega Shepard, a normalnie nie zwróciłby na nią uwagi? Tzn z innymi LI sprawa jest jasna, każdy coś do Shepa czuje, co do Thane'a miałabym wątpliwości, jednak na podryw reaguje hmmm entuzjastycznie. A od Garrusa emanuje taką rezerwą i chłodem :D Szczególnie widać to jeśli wiąże się on z Tali. Jest dużo swobodniejszy niż z Shepard. W każdym razie obstaję przy zdaniu, że Garrus został po prostu zdominowany ]:-> a Shepard mało kto odmawia.

PostNapisane: 12 sty 2016, 22:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Emm... myślę, że to przez jego podziw do Shepard. Po prostu dla niego jest wielką bohaterką, kimś kogo stara się naśladować... i kto jest krok przed nim. Więc w drugiej części było to nieco niepewne i wymuszone. Później już nie.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 13 sty 2016, 01:21 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Tak czy siak, ten związek jest co najwyżej kumpelski :) odnosząc się do twojej wypowiedzi później przemawia przez niego po prostu czułość i przywiązanie, niekoniecznie jakaś burza uczuć.

PostNapisane: 13 sty 2016, 10:04 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Dragon Age:P i 2; Trylogia Mass Effect; Assassin's Creed 1-3; Wiedźmin 1 i 2
Ja właśnie pierwszy raz gram żeńską postacią ale planuje romans z Thanem, może następnym razam ;) Co nie zmienia faktu że Garrus jest najlepszym towarzyszem w historii gier i wątpię żebym jakąś postać tak polubił jak tego brzydala ;P Wszystkich będę porównywał z nim i zapewne blado w tym porównaniu wypadną ;) Mam nadzieję że zamrożą Garrusa i dadzą go nam w Andromedzie ;D

PostNapisane: 13 sty 2016, 19:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Będą z ciebie ludzie, skoro wybrałeś Thane'a :D. Ale faktycznie relacje z Garrusem, to największy bromance serii :D tylko wypadu na piwo mi zawsze brakowała. Niestety Garrus z jedynki nie za wiele ma wspólnego z późniejszym Garrusem, to samo można powiedzieć o Liarze. To nawet nie rozwój postaci, tylko totalna zmiana charakteru!

A propos Garrusa brzydala :D uwielbiam fragment jak Shepard podsumowuje blizny:

https://www.youtube.com/watch?v=7o6vGs30tss

... zamaluj to korektorem xD

PostNapisane: 13 sty 2016, 20:28 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Jezu ta królewna Fiona jako pani Shepard :|

Napisz wątekOdpowiedz Strona 34 z 36   [ Posty: 360 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Następna strona