Teraz jest 30 lis 2020, 01:44

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ashley Williams
PostNapisane: 08 gru 2011, 01:34 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
O nie, nie, Kaidan żyje :D

Cóż, również nienawidzę pancerza Feniks :P Najbrzydszy z możliwych! :P Ale za to uwielbiam pancerz Kolos, którego ty najwyraźniej nie lubisz. Mój ulubiony zaraz po Najemniku i Onyksie :)

Obrazek

PostNapisane: 08 gru 2011, 01:42 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Kaidan spoczywa gdzieś na Virmirze - a właściwie rozniósł go wybuch atomowy. Powinnyście się cieszyć, teraz każdy jest przesiąknięty cząstką *Waszego* Kaidana. :D
Nie mogę dyskutować o pancerzach, bo zwyczajnie nie pamiętam nazw - za dwa, trzy tygodnie, w czasie przerwy świątecznej może zacznę sobie przypominać fragmenty, te ciekawsze i znajdę gdzieś sejva z tym pancerzem to powiem Ci, o który mi chodzi.
... A jak już przy pancerzach jesteśmy - nigdy nie udało mi się odblokować pancerza widma, o co z nim biega?

PostNapisane: 08 gru 2011, 01:48 
Status Widmo

No co tym, to Ash zmieniła się w virmirowy pył i sobie gdzieś tam dryfuje :D Dzięki temu nie będę musiała oglądać jej w tym "dziwkarskim" stroju w ME3 :D

Wiesz, niektóre pancerze można tylko odblokować po wpisaniu kodu w konsoli. Może tak jest w przypadku tego pancerza. BTW, jak nie jesteś pewny np pancerza to zajrzyj na naszą stronę! :D http://masseffect.eu/pancerze/109-lekkie-pancerze.html

Obrazek

PostNapisane: 08 gru 2011, 02:11 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Zajrzałem. Tak, chodziło mi o kolosa - wygląda dobrze na każdej postaci, która nie jest mną. Wszystkie pozostałe, poza fenixem, są względnie ok. Szkoda, że Phantom jest tylko dla turian (o ile się nie mylę, występuje w nim Nhilus). A pancerz widma był, teoretycznie, za uzyskanie pierwszego miliona kredytów - ale nie widziałem go w żadnym sklepie. Jutro, przy pc, poszukam dokładniejszych informacji.
I Ash wcale nie ma "dziwkarskiego" stroju - już prędzej Miranda, i jeszcze ten jej krok (tak, powinna tak dalej wyglądać) - a nawet jeśli, to lepszy ten niż fenix. Podobna do Mirandy z ubioru i wyglądu - no, fajny trójkąt będzie, chociaż z charakteru wolę Miri.
Kaidanie, spoczywaj w pokoju na Virmirze i ciesz się, że te dziewczyny nie dostały Cię w swoje łapki. Dlaczego nie możecie zainteresować się Garusem/Mordinem? Mordin jest taki ułożony, wszechstronnie wykształcony... Nawet prowadzi lekcje o bezpiecznym seksie (więc staraj się... Nie... Połykać). Moja prawie ulubiona postać ME2. O, albo zainteresujcie się Jokerem! Każdt, byleby nie Kaidan Alenko.

PostNapisane: 08 gru 2011, 16:01 
Status Widmo

Równie dobrze mogę powiedzieć: zainteresuj się kimkolwiek, tylko nie Ashley :P No sorry, my wolimy Kaidana :)
I nie bluźnij tu romansem z Garrusem! On jest mi jak brat i kazirodztwo nie wchodzi w drogę :P Jedynym dobrym romanse dla dziewczyn jest właśnie Kaidan.

No co ty, Ash ma baardzo "dziwkarski" kostium, jeszcze bardziej od Mirandy. Ma teraz taką baaardzo mini spódniczkę odsłaniającą uda i włosy na twarzy! Ja się pytam - co oni zrobili z Ash, dobrego żołnierza!? Gdyby Ashley z ME1 zobaczyła swoje przyszłe ja to chyba umarłaby ze wstydu. Cóż, nie zrobi tego, bo i tak nie żyje u mnie :P

Obrazek

PostNapisane: 08 gru 2011, 16:04 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Cytuj:
Ma teraz taką baaardzo mini spódniczkę odsłaniającą uda

A Miranda nie miała przecież mini-spódniczki... ona miała wszystko odsłonięte po prostu :P. Ashley w ME3 jest bardziej ubrana niż Miranda w ME2 :D.

PostNapisane: 08 gru 2011, 16:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TES, TLJ
Trochę źle trafiłeś, bo tutaj jest fanclub Kaidana <3

A wracając do Ash, to jestem bardzo, ale to bardzo niepocieszona, że oboje nie mogą przeżyć Virmiru. Polubiłam ją na tyle, że trochę tęsknię (sic!), ale cóż było zrobić. Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka.

A wiecie, że ja w pierwszym odruchu myślałam, że Ash i Miranda to jedna osoba? Wg mnie są strasznie podobne do siebie. Hm, ciekawe, czy będzie to miało wpływ na fabułę...

Obrazek

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin.

PostNapisane: 08 gru 2011, 16:18 
Status Widmo

jcraft napisał(a):
Cytuj:
Ma teraz taką baaardzo mini spódniczkę odsłaniającą uda

A Miranda nie miała przecież mini-spódniczki... ona miała wszystko odsłonięte po prostu :P. Ashley w ME3 jest bardziej ubrana niż Miranda w ME2 :D.

Miranda ma po prostu bardzo obcisły strój i wielki dekolt. A nowa Ash ma minispódniczkę z odsłoniętymi udami (sic!). Jak ona ma zamiar w tym czymś strzelać, ja się pytam? Matko, jak ja nienawidzę, kiedy w grach z kobiet robią tylko i wyłącznie obiekty seksualne. A bądźmy szczerzy, możecie sobie zaprzeczać ile tylko chcecie, ale taka jest prawda. :P Co oni zrobili z żołnierzem jakim była w jedynce...? :( Choć w ME1 irytowały mnie strasznie jej uprzedzenia co do innych ras oraz brak wyczucia czasu przy recytowaniu wierszy (!!!! Kto tak robi!!??), to jednak była sympatyczną osobą.

Obrazek

PostNapisane: 08 gru 2011, 16:41 
Status Widmo

Gra w: greu :P
I tak będzie pancerz dla niej, więc łotewer - i u mnie w tymże pancerzu biegać Ash będzie :D.

PostNapisane: 09 gru 2011, 00:10 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Założę się, że gdyby Kaidan przy pierwszym (i nie tylko) spotkaniu nie miał na sobie koszulki, żadna by nie narzekała. :P

Napisz wątekOdpowiedz Strona 16 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 50  Następna strona