Teraz jest 27 lis 2020, 05:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 28 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ashley Williams
PostNapisane: 11 kwi 2012, 09:45 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
nie o to chodzi, chodzi o to iż Przymierze rulez, a ja jestem zbyt malo inteligentna by sama myslec... Shepard tez byl w przymierzu, a nie podporządkowując się przymierzu nieraz uratował sporo istnień...

PostNapisane: 12 kwi 2012, 10:29 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Qrn napisał(a):
Całkiem ciekawa postać jednak nie podoba mi się jej mała nachalność i to oddanie sprawie, jaka by ona nie była... Nie mam jakichś zastrzeżeń ale ta postać to za mało żeby włączać ją do drużyny operacyjnej IMO.

Zacząłem znów bawić się ME1 i wydaje się, że jej nachalność jest troszkę więcej niż mała. Shep mówi jej, by nie właziła mu w jego prywatne życie a Ash i tak rości sobie jakieś pretensje (wiem, scenarzysta nie przewidział, że mShep powie Ash, że nie jest nią zainteresowany). W jedynce miała sympatyczny wygląd teraz wygląda jak po lekko przesadzonej operacji plastycznej i farmakologicznym rozjaśnianiu skóry. Brakuje tylko blond włosów (przepraszam wszystkie szanowne forumowiczki-blondynki) i różowego pancerza.

PostNapisane: 12 kwi 2012, 10:44 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
ogólnie jest po dobrej stronie mocy [nie, nie jestem fanem sw], dlatego umniejszam jej wadę ;) Ogólnie zirytowało mnie tylko narzucanie się jej kiedy ja już zdecydowałem że w ME1 nie będzie romansu [wiadomo dlaczego ^^]... a co do wyglądu jej usta w me1 przerażały mnie stosunkiem do reszty twarzy, a całkiem nieźle wyglądała w me3 kiedy się nawaliła i spała na podłodze x)

PostNapisane: 13 kwi 2012, 14:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Ashley to żołnierz stuprocentowo oddany sprawie. Niestety, jak wielkie są jej chęci, tak nie nadaje się na dowódcę, gdyż to stanowisko wymaga umiejętności podejmowania ciężkich decyzji i pójścia na kompromis. Brakuje jej tego odcienia "szarości" który uczyniłby z niej postać bardziej atrakcyjną, również (a może przede wszystkim) jako kobietę.

No i dlatego posłałem ją do piachu na Virmirze ]:->

PostNapisane: 14 kwi 2012, 21:25 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Niestety Ashley w 3 części zrobiła się jeszcze bardziej irytująca niż w jedynce. O ile w ME1 to coś w stylu 'wszystko mi jedno', w trójce działała mi na nerwy. Taka kobieta żołnierz, oddana sprawie, tyle że jak w wielu postach wyżej, za bardzo oddana i za bardzo żołnierz. Wydaje się być taka, jakby to ująć, zindoktrynowana przez Przymierze.

PostNapisane: 14 kwi 2012, 21:27 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
A mnie się podoba w obydwu częściach. Hehć (jak już wcześniej pisałem).
Jedyne co wkur*ia (ale to 90% całej gry), że nie można prowadzić rozmów jak w ME 1 i 2.

but because I choose to have many."

PostNapisane: 15 kwi 2012, 22:05 
Casual
Casual

Ja byłem jej lojalny. w Dwójce nikogo nie ruszyłem, zdjęcie jej w kajucie a w trójce znowu z nią jestem ; d

PostNapisane: 16 kwi 2012, 19:56 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Jedna z najbardziej lubianych przeze mnie postaci, choć dzięki wielkiemu kredytowi z jedynki. Ładna, inteligentna, twarda, wygadana, pyskata. Może i jest zindoktrynowana przez Przymierze ale z takim wojskowym obciążeniem genetycznym nie można się temu dziwić. Z podobnych powodów nie przepada za obcymi...
Znów gram w jedynkę i zawsze biorę Ash do drużyny- dla tych jej komentarzy. Tekst o jeziorze w prezydium zawsze mi poprawia humor.

W ME 2 po tym co mi powiedziała na Horyzoncie czułem się jak zbity pies :D Natomiast w trójce to już nie ta sama Williams. Może tylko mi się wydaje ale mam wrażenie, że wykastrowali ją z osobowości, na dodatek przez prawie pół gry i tak nie ma jej w drużynie. Co do wyglądu Ash w ME3- nie przeszkadza mi jakoś szczególnie jej odpicowanie, choć zgadzam się, że za bardzo poszła w stronę Mirandy.

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 16 kwi 2012, 20:57 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Właśnie co do tego tekstu Ashley o jeziorku w prezydium i Garrusa w trójce o topieniu się turian w wodzie zaczęły mnie dręczyć głupie pytania w mojej głowie odnośnie tego jeziorka za gażdym razem gdy przechodzę koło niego w "jedynce" :)

PostNapisane: 16 kwi 2012, 21:20 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
Gongu napisał(a):
Może tylko mi się wydaje ale mam wrażenie, że wykastrowali ją z osobowości

Zważ też, że każdy inaczej się zachowuje (większość). Scenarzysta zwalił, albo zmartwienia przed "one more push, one more fight".

but because I choose to have many."

Napisz wątekOdpowiedz Strona 28 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 50  Następna strona