Teraz jest 30 lis 2020, 01:35

Napisz wątekOdpowiedz Strona 32 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ashley Williams
PostNapisane: 06 maja 2012, 15:23 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect 3
michal141292 napisał(a):
Ja mam nadzieje że w extended cut będzie coś z Ashley i moim Shepardem ( tak miałem jego oddech z pod gruzów ) A samą Ashley po prostu uwielbiam. Wspaniała postać

Ten co grał Kaidana polazł nagrywać, więc Kimberly Brook raczej też będzie musiała= Więcej dialogów= większa szansa na reunion.

but because I choose to have many."

PostNapisane: 26 maja 2012, 12:52 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Witam!
Moja rzeźba bierze udział w konkursie, więc do 1 czerwca będzie bez zdjęć, za to wstawiam rysunek :D

Tutaj nieco większe:
http://herakleides.deviantart.com/#/d50y1qh

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

PostNapisane: 26 maja 2012, 18:47 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
Archealos : a dałoby się u Ciebie wyprosić (ewentualnie wyżebrać ) rysunek Kaidana??:)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 31 maja 2012, 10:31 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Dorzucam nową porcję Ashley- mam nadzieję, że jeszcze nie było tego:
Spoiler:

Plus to co się nie zmieściło w obrazek:
http://www.brucepatnaude.com/images/masseffect/ash_sunrise_dark.jpg
http://img864.imageshack.us/img864/8359/beautifulstretch.jpg

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 10 cze 2012, 21:00 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: w sumie to nic
Jak Ash bardzo lubiłem w jedynce, brałem dość często na misje, miałem też z nią romans wtedy, tak w trójce wcale mi się nie podoba. Pierwsze co rzuca się w oczy - zmieniona fizyczność. Jasne, stała się super gorąca, nie goni w zbroi, tylko bardziej w jakimś uniformie, piersi powiększone (sto procent silikonu, co widać, gdy leży w szpitalu). Ostatecznie wyglądała sztucznie (na ile postać z polygonów może wyglądać naturalnie).

Dodatkowo poczułem dystans między moim Shepardem, a nią - największą bliskość czułem, gdy miała pretensje o wszystko. Wtedy przynajmniej widziałem, że trochę jej na bohaterze zależy. Dodatkowo rozmowy z nią na Normandii zwykle były nudne i nawet nie chciało mi się jej słuchać.

Ogółem, ostatecznie żałuję, że wybrałem Ash na partnerkę i że byłem jej wierny (pomijam wybryki w 2.). Jako postać była dużo ciekawsza w jedynce.

Dodatkowo beznadziejny z niej snajper. :D

PostNapisane: 10 cze 2012, 22:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - wow. Jeden z niewielu facetów którzy nie uważają przemiany Ash za jeden z większych plusów gry :)

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 12 cze 2012, 15:22 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Mass Effect, Wiedźmin
Mi również nie podoba się zmiana wyglądu Ash w ME3.
Pomimo, że za Ashley ogólnie od początku zbytnio nie przepadałem, to i tak wolę tą z jedynki.

PostNapisane: 15 cze 2012, 13:50 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Paranormal napisał(a):
@up - wow. Jeden z niewielu facetów którzy nie uważają przemiany Ash za jeden z większych plusów gry :)

Mnie też dodaj do tej grupy. Zmiany w trójce to żaden plus. Ash w jedynce i dwójce nie była piękna- ot taka chłopczyca o lekko latynoskich rysach. Mimo wszystko bardzo mi się podobała- bo nie lubię sztucznie odpicowanych lalek, a jej uroda była naturalna. W ME3 stworzono jej wizerunek, który zupełnie do niej nie pasuje. Nie wiem czy powiększono piersi Ash, bo w pancerzach z ME1 wszystkie kobiece postacie, w tym i moja Shepardka miały identyczny rozmiar, ot takie równouprawnienie :D

Druga rzecz, o której już kiedyś wspominałem. W jedynce bardzo polubiłem Ashley- z oczywistych względów nie mogłem z nią romansować ale nawet gdyby była taka możliwość, to raczej traktowałem ją jako dobrą kumpelę - choć jak już mówiłem fizycznie też mi się podobała. To była najciekawsza postać na Normandii i z nikim tak fajnie nie gadało mi się jak z Ash. W trójce pod tym względem panna Williams to zwykła porażka. Jedyny fajny moment, to wtedy gdy się nawaliła- reszty szkoda komentować.
Wcześniej Ashley z tym swoim charakterkiem była świetna, teraz jest gorsza od Jacoba, a to straszna obelga :D

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 21 cze 2012, 10:53 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

No cóż, niestety trudno się z przedmówcami nie zgodzić. Fajnie by było, gdyby ktoś zrobił moda (czy ME da się w ogóle modować?) z Ash przypominającą bardziej samą siebie...

Fotki z postępu prac nad moją rzeźbą
nieco starsze, jeszcze bez wszystkich poprawek:

Obrazek
Obrazek

I najnowsze. Włosy zrobione od nowa, przy okazji zrobiłem mały eksperyment z kucykiem zamiast koka (widziałem concept arty do trójki gdzie miała właśnie kucyk i chciałem się przekonać jakby to wyglądało).

Obrazek

PostNapisane: 21 cze 2012, 14:59 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:

I mnie dodaj do tej listy, bo Ash z jedynki była zdecydowanie lepsza a w ME3 na siłę zrobili z niej laskę
co do niej nie pasuje.
Spoiler:

Napisz wątekOdpowiedz Strona 32 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 50  Następna strona