Teraz jest 28 lis 2020, 11:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 43 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Ashley Williams
PostNapisane: 01 paź 2012, 18:01 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

wpisz ze spacją , 'omni tool'
okazuje się, że omniklucz naprawdę jest wielofunkcyjny

PostNapisane: 01 paź 2012, 18:15 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Ludzie, ja was bardzo proszę, jeśli chcecie dyskutować o wielofunkcyjności omni tool-a to zmieńcie wątek, a nie robicie za przeproszeniem burdel w wątku poświęconym mojej ulubienicy. :)
A swoją drogą, gdzie jest do cholery moderator? :p1: Jak jest potrzebny, to nigdy go nie ma. :p4:

PostNapisane: 01 paź 2012, 18:32 
Nałogowiec
Nałogowiec

koker napisał(a):
wpisz ze spacją , 'omni tool'
okazuje się, że omniklucz naprawdę jest wielofunkcyjny

Shepard chyba nie miał zainstalowanego takiego programu do swojego omniklucza zresztą to by było ciekawe jak by shepard podczas sceny romansowej z liarą tak zrobił szkoda że tego nie dodali hehehe ]:->
No ale czas wrócić na właściwe tory bo moderatorze zaczną banować więc czas wracać do tematu u naszej kochanej Ashley Wiliams <3 :P

16GB Pamięc RAM TridentX firmy G.Skill DDR3 2400MHz (2x 8GB)
Płyta główna MSI Z87-GD65 Gaming
Zasilacz Fractal Design Edison M 650W certyfikat 80+ GOLD

PostNapisane: 01 paź 2012, 19:51 
Nałogowiec
Nałogowiec

Żeby więcej w tym temacie nie spamować - jak myślicie, za co Ashley dostała tak nagły awans w ciągu dwóch lat nieobecności Shepard? Podejrzewam, że samo bycie członkiem grupy ścigającej Sarena nie wystarcza, tym bardziej, że Kaidan otrzymał trochę mniejszy awans niż Ashley.
Tak więc... lots of speculation for everyone!

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:17 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Ashley dostała awans za to samo co Kaidan. :P
I wcale nie był on wyższy od stopnia Alenki, ponieważ Ash otrzymała Chorążego a Kaidan, Komandora.
Oczywiście jeśli mówimy o wydarzeniach przedstawionych w ME 2.

PS. Dziękuję ci bardzo za zmianę tematu. :)

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
za co Ashley dostała tak nagły awans w ciągu dwóch lat nieobecności Shepard?

Pewne dwa atuty.

Spoiler:

A na serio - nie wiadomo i jak dla mnie jest to mocno naciągane. Ash w ME1 oficerem nie była, tak szybko nie da się zdobyć aż 5 stopni (czy tam 4, nie pamiętam). Kaidan to samo, aczkolwiek u niego to aż tak nie drażni (bodajże 3 stopnie - ciężko, ale możliwe).

Obrazek

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Przecież nie wiemy jakie misje Ashley albo kaidan wykonywali gdy zgineliśmy od zbieraczy albo gdy byliśmy w areszcie na ziemi nie wiemy co się wtedy działo z kaidanem ashley bo Bioware nie wytłumaczyło tego więc tutaj możemy sobie spekulować nawet do naszej śmierci

16GB Pamięc RAM TridentX firmy G.Skill DDR3 2400MHz (2x 8GB)
Płyta główna MSI Z87-GD65 Gaming
Zasilacz Fractal Design Edison M 650W certyfikat 80+ GOLD

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:37 
Adept analogów
Adept analogów

Jeśli mówi o ME 2, to Ash awansowała z sierżanta na chorążego, czyli nie o 4 czy 5 stopni tylko o 2 i nie są to stopnie oficerskie tylko podoficerskie.
Kaidan, również awansował o 2 stopnie. (Lub 3, nie jestem pewien jaki to Komandor, czy Komandor porucznik czy sztabowy.)
I nie wydaje mi się żeby awans Ash, był naciągany, bo jeśli graliście w ME 1 i rozmawialiście z Ash, to powinniście wiedzieć że jej wyniki służby były wzorowe i już dawno by awansowała, jednak jej nazwisko to uniemożliwiało.

Jeśli macie ochotę, możecie o tym poczytać...
Zgodnie z rodzinną tradycją, Ashley zaciągnęła się do wojska Przymierza po ukończeniu szkoły średniej i została przydzielona na stację szkoleniową w Macapá, w Brazylii. Tam otrzymała certyfikat biegłości w karabinie szturmowym M7 Lansjer i lekkiej zbroi. Zdobyła również certyfikat walki w zerowej grawitacji na Orbitalnej Platformie Rakesh Sharma. Podczas Szkolenia Ataku We Wrogim Środowisku, została przydzielona do Fortu Charlesa Uphama, na księżycu Saturna, Tytanie, gdzie otrzymała wyróżnienie za technikę walki w symulacji ataku na stanowiska Turian. Później została przydzielona na stanowisko dowódcy plutonu, przez sierżanta Elliota, który docenił jej wytrzymałość i agresywne zachowanie. Cały pluton jednomyślnie przyznał jej pozytywną opinię w ostatnich dniach ćwiczeń. Szeregowiec Nirali Bhatia pochwaliła jej skupienie w budowaniu zespołu i "trudną ale sprawiedliwą" dyscyplinę.

Ale później wydało się, że jej dziadkiem był generał Williams, ludzki żołnierz, który w czasie Wojny Pierwszego Kontaktu oddał garnizon na Shanxi Turianom, stając się pierwszym człowiekiem, który poddał się się obcej sile. Uprzedzenia przełożonych do jej rodziny spowodowały, że utknęła na naziemnych posterunkach garnizonowych, co uniemożliwiało jej - pomimo jej świetnych wyników - zdobywanie rzeczywistego doświadczenia bojowego. Wielokrotnie prosiła o przeniesienie na statek, ale jej prośby zostały odrzucone bez wyraźnej przyczyny. Być może z powodu dyskryminacji jaką doświadczyła, Ashley twierdzi, że Williams musi być lepszy niż najlepszy, by zrekompensować Shanxi, oddając się pracy. Jej agresja i skłonność do mówienia bez ogródek nadają się dla pojedynczej jednostki działającej w terenie, ale mogą sprawiać problemy, gdy trzeba nawiązać kontakt z cywilami. Po za tym, jej poglądy polityczne mogą być problematyczne, biorąc pod uwagę skupienie się ludzkości na poprawie stosunków z Cytadelą.

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:41 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Jeśli mówi o ME 2, to Ash awansowała z sierżanta na chorążego, czyli nie o 4 czy 5 stopni tylko o 2 i nie są to stopnie oficerskie tylko podoficerskie.

Sorry, nie doczytałem, że chodzi o okres między ME1 a ME2.

Cytuj:
I nie wydaje mi się żeby awans Ash, był naciągany, bo jeśli graliście w ME 1 i rozmawialiście z Ash, to powinniście wiedzieć że jej wyniki służby były wzorowe i już dawno by awansowała, jednak jej nazwisko to uniemożliwiało.

No dobra, ale sam fakt bycia w ekipie Sheparda to chyba trochę za mało... A z tym awansem to chyba raczej chodziło, że ją przydzielają do jakichś pierdół, a nie do poważnych misji.

Obrazek

PostNapisane: 01 paź 2012, 20:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chodzi mi o okres między śmiercią Shepard a ME3. Wydawało mi się, że już w ME2 TIM (i inni) mówi o Ashley komandor, ale wiem, że pomyliłam to sobie z Kaidanem. Co nie zmienia faktu iż dalej tak duży awans jest trochę dziwny. Samą wzorową służbą ciężko by było przeskoczyć tak szybko kilka stopni wojskowych. Ashley musiałaby się wyróżnić tak jak przykładowo Shepard na Elizjum (w moim przypadku).

Napisz wątekOdpowiedz Strona 43 z 50   [ Posty: 497 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 50  Następna strona