Teraz jest 27 lis 2020, 06:17

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jack
PostNapisane: 04 maja 2013, 21:36 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
Z nimi nie przechodzilem, bo przeważnie rekrotuję Jack przed Gruntem, a Legiona rekrutuję jako ostatniego. Po za tym misje Jack maja fajny klimat zwlaszcza misja loyalnościowa na planecie Pragia.

PostNapisane: 04 maja 2013, 21:49 
Adept analogów
Adept analogów

Tak, ale warto o tym wiedzieć.

PostNapisane: 05 maja 2013, 11:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Aniaa napisał(a):
Zdaje się że komentarze Grunta i Legiona są nieco inne.

A jakie?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 05 maja 2013, 23:53 
Adept analogów
Adept analogów

Spoiler:

PostNapisane: 06 maja 2013, 08:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: Mass Effect, Xcom 2, Tomb Raider, Horizont Zero Dawn, Ghost Recon
zdaję się, że Legiona nie możemy rekrutować w tym samym czasie co Jack czy Grunt. Pojawia się taka możliwość po ataku na statek zbieraczy.

Ostatnio edytowano 06 maja 2013, 17:33 przez Andrzej30, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: 06 maja 2013, 11:39 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Andrzej30 napisał(a):
zdaję się, że Legina nie możemy rekrutować w tym samy czasie co Jack czy Grunt. Pojawia się taka możliwość po ataku na statek zbieraczy.

Tak, ale jak to mówią, od czego jest save editor jest. Po którymś tam przejściu gry można z nim kombinować, a wzięcie postaci, które zwykle są na danym etapie niedostępne, często skutkuje dość humorystycznymi wstawkami.

PostNapisane: 09 maja 2013, 10:30 
Adept analogów
Adept analogów

Myślałam, że się da. Wystarczyło zostawić Jack na sam koniec, lecieć po innych w tym po Legiona, a potem wziąć go do rekrutacji wspomnianej dziewczyny.

A tak, żeby nie zbaczać z tematu. Podobała mi się postać Jack. Wydawała się taka bezwzględna, a naprawdę to samotna i zagubiona dziewczyna. W ME3 zmieniła się na lepsze. Wyładniała no i trochę spuściła z tonu.

PostNapisane: 09 maja 2013, 11:58 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Aniaa napisał(a):
Myślałam, że się da. Wystarczyło zostawić Jack na sam koniec, lecieć po innych w tym po Legiona, a potem wziąć go do rekrutacji wspomnianej dziewczyny.

Bez Jack nie uruchomi się Horyzont. Horyzont uruchamia się po rekrutacji Mordina, Garrusa, Grunta i Jack.

PostNapisane: 09 maja 2013, 12:54 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Aniaa - ja tam nie uważam, że jakoś specjalnie wyładniała. Nie wygląda co prawda źle; od szyi do stóp jest super ale nie podoba mi się jej twarz; włosy są ok chociaż równie dobrze wygląda i w ME2 jak i w ME3 ale np jej uszy..mam wrażenie, że jej odstają. Usta ma jakieś takie brzydsze od tych z ME2 i ogólnie rysy twarzy są - co prawda kosmetycznie ale jednak - inne.
No ale tej postaci nie warto oceniać po samym wyglądzie bo jej charakter jest aż nadto interesujący i ciekawy po za tym w ME3 modele postaci ogólnie się zmieniły, chyba niemal każdy przeszedł komputerową operację plastyczną (oprócz np Wrexa, Grunta, Jacoba, maleshepa, postaci wcześniej nie występujących..); mam tu na myśli chociażby Kelly, Jokera, Ashley, Kaidana, nawet Samarę.
I niestety nie zawsze są to dobre zmiany, a już na pewno nie są potrzebne (Chambers chociażby).
Żeby jednak było, że trzymam się tematu : co by nie mówić o Jack lubię ją i podoba mi się ewolucja jej charakteru. Bioware zrobiło to lepiej niż przy takiej Liarze..

A co do misji rekrutacyjnych : przecież jeśli po misji z Legionem nie poleci się na misję samobójczą to ginie załoga Normandii. No tak, jak ktoś napisał : od czego jest gibbed edytor; tylko, że z tego co wiem nie można tam sobie ustawić kolejności misji (żeby np misja Legiona była przed tą od Jack).

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 09 maja 2013, 15:09 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cytuj:
A co do misji rekrutacyjnych : przecież jeśli po misji z Legionem nie poleci się na misję samobójczą to ginie załoga Normandii. No tak, jak ktoś napisał : od czego jest gibbed edytor; tylko, że z tego co wiem nie można tam sobie ustawić kolejności misji (żeby np misja Legiona była przed tą od Jack).

Ale da się dodać sobie Legiona do zrekrutowanych.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 10   [ Posty: 91 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona