Teraz jest 28 lis 2020, 09:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 16 mar 2013, 17:48 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja również pałałem sympatią do Liary z "jedynki", dla mnie jest to najlepsza z niestety ubogiego wyboru opcji romansowych ME1. W "dwójce" doznała bardzo dużej transformacji, przez co niestety przestałem ją tak lubić. Za to Shadow Broker bardzo dobrze odbudował tą postać i dał jej jakby drugą osobowość, czy lepszą, czy gorszą to już kwestia gustu. Natomiast końcówka SB (Gdzie Liara się po prostu popłakała) dowodzi, że to nadal ta sama, choć już nie taka niewinna Liara z ME1.
W Mass Effekcie 3 po prostu fajnie było mieć ją w składzie, w dodatku scenki z nią wspominam bardzo dobrze (szczególnie ta z tworzeniem plików pamięci o Shepardzie) i właśnie "trójka" sprawiła, że opcja romansu z Liarą na przełomie całej trylogii jest bardzo kusząca.

Muszę jednak przyznać, że Bioware faktycznie zrobiło z niej swoją maskotkę, ale akurat to mi nie przeszkadzało, a już na pewno nie do tego stopnia, aby chcieć ją uśmiercić.

PostNapisane: 16 mar 2013, 18:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chyba nie chodzi o to, że ludzie tak chcą jej śmierci, a o to, że z racji tego, że jest ulubienicą Bio, jako jedyna nie może zginąć.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 16 mar 2013, 18:35 
Nałogowiec
Nałogowiec

Po prostu jej nie lubią. Jakby mogła zginąć to wymyślili by coś innego co im przeszkadza. Poza tym Garrus i Tali niby mogą zginąć, ale za to są stałymi towarzyszami przez 3 części. Choć Tali w ME3 dołącza do drużyny w późniejszej fazie gry niż reszta towarzyszy.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 21 mar 2013, 18:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak wygląd Liary mocno się zmieniał, ale przeszkadza mi ten tylko z ME2, dlatego wypieram go z mojej pamięci. Ale sam fakt zmiany wyglądu w pewnym sensie mi się podoba, bo w trakcie trylogii dojrzewa psychicznie, a wygląd zmienia się odzwierciedlając to.
Dlatego nie mogę powiedzieć, że na przykład podoba mi się bardziej Liara z ME1 niż z ME3. Bo podoba mi się z wszystkich części. Z pierwszej jako niewinna, słodka pani archeolog, w LotSB gdzie jej emocje są wystawione na wszelkie granice wytrzymałości, i w ME3 gdzie jest już dojrzałą kobietą która dalej zachowała swoje elementy niewinności (Jak ja kocham za to DLC Cytadela! Scena z pianinem... ;( ). Uwielbiam też drobne różnice jak fakt, ż jeśli Shepard jest z Liarą przez całą trylogię to ona pierwsza mówi bez wahania "I love you", kiedy w innych sytuacjach to Shepard mówi to pierwsza a ona odpowiada z lekkim 'zatrzymaniem' w głosie.

Właśnie najbardziej boli mnie ten bezpodstawny hejt. Nie mówię tu o konstruktywnej krytyce, tylko na przykład o takich 'osobistościach' jak Seifer z BSN'u który wszędzie spamuje swoje tematy o tym że ME3 jest beznadziejne bo nie dało zabić Liary. (Uwierzcie mi, po przeczytaniu niektórych jego tematów wiedzielibyście o co mi chodzi. Ten gościu ma na jej punkcie jakąś chorą obsesję.) Jestem w stanie zrozumieć na przykład argument, że Liara ma najwięcej "czasu antenowego," mimo że się z nim nie zgadzam, ale są pewne granice.

PostNapisane: 21 mar 2013, 18:11 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Może też dlatego BW lubi Liarę, bo gracze polubili ją pierwsi - kto wie, jak wyglądały statystyki romansowe z ME1. I z tym czasem antenowym bym nie przesadzał. W ME2 co prawda ma własny dodatek, ale jej misja nie jest jakoś specjalnie dłuższa od innych lojalnościówek, albo to ja takie wrażenie odniosłem.

PostNapisane: 21 mar 2013, 18:30 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

hermiona15 napisał(a):
Nie mówię tu o konstruktywnej krytyce, tylko na przykład o takich 'osobistościach' jak Seifer z BSN'u który wszędzie spamuje swoje tematy o tym że ME3 jest beznadziejne bo nie dało zabić Liary.

Może zginąć podczas szarży na promień.

PostNapisane: 21 mar 2013, 18:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

@bakman Jemu to nie wystarcza. Bo przykładowo on chce mieć opcję zastrzelenia Liary... a to jest tylko najłagodniejsza z jego opinii.

@Tallos_HEB, ja się z tobą w zupełności zgadzam. Jak już wiele razy mowiłam, wolałabym żeby nie było LotSB (mimo że to drugie najlepsze DLC po Cytadeli) ale żeby Liara była stałym członkiem drużyny. A w ME2 po Tuchance tak naprawdę kończą się jej dialogi, w jak już są (dotyczy to również cutscenek) to w większości nie różniż się zupełnie niczym jeśli mamy z nią romans.

PostNapisane: 21 mar 2013, 20:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Ja tam Liary nie lubię ale żeby chcieć ją zabić! Za co! Za to, że jest jak to ktoś nazwał: "ulubienicą BW"(i mówi to osoba której Shepard ma romans Thanem ;) więc coś tu nie gra)

Obrazek

PostNapisane: 21 mar 2013, 22:41 
Free Company of Alinor

Gra w: Czeka na Reboot Jaka bądź Gothica.
@anias Cóż za ironia (chodzi o avek)

Liare jako tako lubię, lecz 2 wygląda okropnie, to fakt.
A argument że nie da się jej zabić jest idiotyczny. Vegi tez nie mogę zabić (nie żebym ciał, spoko koleś) i jakoś nie narzekam.
Ocena panny T'soni: 7,5/10

PostNapisane: 22 mar 2013, 07:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
TheBoltxx napisał(a):
@anias Cóż za ironia (chodzi o avek)

Tak... wiem (jesteś już którąś z kolei osobą która to zauważyła :bandyta: )
Co mi się nie podoba w Liarze? Przede wszystkim to, że podlizuje się, robi maślane oczy do niego/(o zgrozo) niej, jest asari (rasą zbyt doskonałą), jest taka no taka bez charakteru i za każdym razem jak przechodzę ME1 chcę ją zwerbować do drużyny jak najpóźniej :p1:.
Ocena: 4/10.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Następna strona