Teraz jest 03 gru 2020, 10:25

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 22 mar 2013, 12:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Moi chciało ongiś przejść pierwszą część w ogóle bez werbowania Liary, ale niestety – to niemożliwe, bo trzeba ją zwerbować. W „trójce” identycznie – BioWare wrzuca ją Shepardowi już na początku i nie pozwala wywalić przez śluzę Normandii w pobliżu Słońca... Ocena postaci: 2/10. Niżej jest już chyba tylko Dżejkob.

PostNapisane: 22 mar 2013, 13:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

W pierwszej części większości nie da się nie zwerbować. Można nie zwerbować tylko Garrusa lub Wrexa. Jednak to nie ma najmniejszego sensu, bo traci się content w grze.

Tylko Jacob. Pottero czyżbyś stawiał wyżej nawet Dianę Allers od Liary?

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 22 mar 2013, 13:27 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Skąd takie niskie oceny, przecież to najsympatyczniejsza postać z całego ME. Stanowi doskonałe uzupełnienie Sheparda renegata (nie chodzi mi tutaj o romans).

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:26 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cytuj:
Co mi się nie podoba w Liarze? Przede wszystkim to, że podlizuje się, robi maślane oczy do niego/(o zgrozo) niej

O, to debilka! Spodobał jej się komandor(ka) i śmie to okazywać! Powinna siedzieć przy swoim biorku i obrywać płatki z kwiatków! To chore! Niech ja dorwę scenarzystów!

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:29 
Nałogowiec
Nałogowiec

@2up

W tym przypadku działa starożytna zasada de gustibus non est disputandum – dla jednych Liara będzie fajną i sympatyczną postacią, a dla innych nie, i nie można powiedzieć, że jedna strona ma rację, a druga się myli. Jak dla mnie najsympatyczniejszymi postaciami w uniwersum są Tali i Kaidan, u mnie Liara na tej liście plasuje się na odległym miejscu, gdzieś pomiędzy Udiną a Kai Lengiem :D.

@Up
Ale scenarzyści trochę przesadzili. Nawet jeśli Shepard wyraźnie da jej do zrozumienia, żeby spływała, to Liara mimo wszystko wciąż będzie starała się do niego/niej przymilać. Inny odpuszczają, kiedy się ich spławi. Chociaż może to po prostu wina niedbalstwa scenarzystów: może uznali, że Liara jest tak zajefajna, że wszyscy z nią romansują i na nią lecą, to im się nie chciało robić bardziej zróżnicowanych dialogów.

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Warframe, Stellaris, czeka na MEA
@Pottero,
z ciekawości - kto jest wyżej ? Udina czy Kai Leng ?
@down,
z twojego postu i z twoim avkiem brzmi to jak sarkazm :D

Polecam gierkę ;)

Shep: Ha!
Kasumi: Znalazłeś próbkę DNA?
Shep: Nie, kartę kredytową.

Ostatnio edytowano 22 mar 2013, 14:38 przez Dragon05, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:36 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Dla mnie Liara może nie istnieć. Dałam jej 4/10 tylko ze względu, że (niestety) posiada ważną rolę do odegrania :lol:

Obrazek

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
Pottero czyżbyś stawiał wyżej nawet Dianę Allers od Liary?

Wybacz, nie zauważyłem wcześniej tego pytania. Nie, nie postawiłbym Diany wyżej od Liary z tego prostego powodu, że Liara chociaż ma jakąś osobowość, a Allers chyba jej zapomniała w domu albo przehandlowała za jakiś materiał :D.

Dragon05 napisał(a):
z ciekawości - kto jest wyżej ? Udina czy Kai Leng ?

Na liście sympatycznych postaci? Udina, bo chociaż jest złamasem i myśli tylko o sobie, to nie był do cna zły i zaślepiony nienawiścią do obcych. No i nie zjadł Andersonowi płatków.

anias napisał(a):
Dla mnie Liara może nie istnieć. Dałam jej 4/10 tylko ze względu, że (niestety) posiada ważną rolę do odegrania :lol:

A to niby jaką? W pierwszej części ma tam jakieś znaczenie, bo może, ale nie musi, odczytać wizję Sheparda. W trzeciej części spokojnie mogłaby nie żyć: jako Handlarz Cieni jest kiepska, na Thessii też spokojnie mogłaby ją zastąpić jakaś inna asari, tak jak Mordina, Tali, Wreksa czy Legiona mogą zastąpić inni przedstawiciele ich ras. W kontynuacjach Liara jest całkowicie zbędna, o ile nie chce się z nią romansować.

Ostatnio edytowano 22 mar 2013, 14:41 przez Pottero, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:40 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Dragon05 napisał(a):

z twojego postu i z twoim avkiem brzmi to jak sarkazm :D

Taaa... Ale nie chce mi się go zmieniać (mimo, że jest na nim Liara to avatar ładnie wygląda ^^ )

Obrazek

PostNapisane: 22 mar 2013, 14:43 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Cytuj:
Ale scenarzyści trochę przesadzili. Nawet jeśli Shepard wyraźnie da jej do zrozumienia, żeby spływała, to Liara mimo wszystko wciąż będzie starała się do niego/niej przymilać. Inny odpuszczają, kiedy się ich spławi. Chociaż może to po prostu wina niedbalstwa scenarzystów: może uznali, że Liara jest tak zajefajna, że wszyscy z nią romansują i na nią lecą, to im się nie chciało robić bardziej zróżnicowanych dialogów.

W sumie wspomnianą "namolność" bardzo łatwo wytłumaczyć - bardzo młoda, a więc niedoświadczona w relacjach z innymi osobami (a tym bardziej z przedstawicielem obcej rasy i to na gruncie uczuciowym), spotyka na swojej drodze człowieka, który nie dosyć, że posiada niezwykle silną osobowość, to na dodatek został naznaczony przez proteańską technologię. Taki trochę chodzący ideał ;). Zresztą gdyby się dobrze rozejrzeć, w realu także można spotkać osoby, które niekoniecznie przyjmują pewne komunikaty do zrozumienia.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 22 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Następna strona