Teraz jest 01 gru 2020, 17:39

Napisz wątekOdpowiedz Strona 30 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 27 mar 2013, 19:01 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Liara jest kobietą wyzwoloną i takie szczegóły jak bielizna nie są dla niej ważne. Zresztą z powodu paskudnego okaleczenia piersi, nie musi się obawiać, że coś jej będzie krępująco sterczeć!
Swoją drogą ten obrazek Liary jest straszny i przeczuwam, że wrogie siły próbują mi obrzydzić moją "LI foreva" ale im się to nie uda.

KONDZIOREK07 napisał(a):
Hm, być może jest tak dlatego, że należysz do płci przeciwnej ;) Chociaż również uważam, że pokazywanie sfer intymnych nie jest Mass Effectowi do szczęścia potrzebne, jednak faktem jest, że trochę komicznie wygląda scenka, gdy Shepard (w Cytadela DLC) wstaje z łóżka i razem z LI są w pełni ubrani.

Hmm przypomniał mi się motyw z "Człowieka Demolki", tam w przyszłości też mieli ciekawy pomysł na seks, który nie wymagał zdejmowania ubrań... Może BW poszło tą drogą? :D
W każdym razie podzielam to zdanie - nagość w Mass Effect to jedna z ostatnich rzeczy, na którą przy graniu zwróciłbym uwagę ale te ubrania są lekko absurdalne, można było to zrobić zupełnie inaczej.

I jeszcze wracając do Liary i wcześniejszych postów - ona JEST kobietą ;) To, że nie ma sutków zupełnie tego faktu nie zmienia.

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 27 mar 2013, 19:05 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
Gongu napisał(a):
I jeszcze wracając do Liary i wcześniejszych postów - ona JEST kobietą ;) To, że nie ma sutków zupełnie tego faktu nie zmienia.

No właśnie nie. Asari nie są kobietami, one nie mają płci ;)

EDIT: Jeszcze inaczej: one mają płeć, ale inną niż te które znamy :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 27 mar 2013, 19:09 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Niby tak, ale jednak same o sobie mówią, że są kobietami, co nie zmienia faktu, że teoretycznie nie są kobietami. Nawet sama Liara to powiedziała.

PostNapisane: 27 mar 2013, 19:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Znaczy nie jest u nich rozpoznawana płeć inna niż żeńska.

Obrazek

PostNapisane: 27 mar 2013, 19:15 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie. Asari nie są płci żeńskiej. One mają inną płeć. Ale chrzanić to :P Ważne, że wyglądają jak kobiety i dla mnie są kobietami. I... w większości są ładne.

PostNapisane: 27 mar 2013, 19:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Taaaa.... macki z tyłu głowy to ostatnio hit mody. ;)

Obrazek

PostNapisane: 27 mar 2013, 20:22 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
Nie, nie, nie. Liara jak i reszta asari są płci żeńskiej. Mają kobiece głosy i anatomicznie (poza łuską, kolorem skóry i mackami) przypominają praktycznie w stu procentach ludzkie kobiety. Pod tym względem są najmniej obce ze wszystkich ras. A to, że nie potrzebują osobników płci męskiej, by się rozmnażać, to zupełnie inna bajka.

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 27 mar 2013, 20:26 
Nałogowiec
Nałogowiec

Sam dziennik ME, same asari itd twierdzi, że Asati to NIE KOBIETY. Podobno (w założeniu) każdej rasie przypominają ich osobniki.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 mar 2013, 20:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
W dodatku nie znamy ich anatomii, oprócz tego co widać :)

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 27 mar 2013, 20:28 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Cytuj:
Nie. Asari nie są płci żeńskiej. One mają inną płeć. Ale chrzanić to :P Ważne, że wyglądają jak kobiety i dla mnie są kobietami. I... w większości są ładne.

Czy ja wiem, czy w większości? Spora część wygląda na ostro niedospaną. Właściwie poza Shialą i 3-kową Liarą żadna mi w pamięć nie zapadła.
Cytuj:
Nie, nie, nie. Liara jak i reszta asari są płci żeńskiej. Mają kobiece głosy i anatomicznie (poza łuską, kolorem skóry i mackami) przypominają praktycznie w stu procentach ludzkie kobiety.

Akurat u asari płeć jest konstruktem typowo społecznym, powstałym po napotkaniu innych ras. Tak z wikipedii: "Płeć – (...) w najbardziej podstawowym wymiarze odnosi się do różnicy fizycznej, biologicznej i psychicznej w sferze seksualnej, której podstawowym wyznacznikiem jest rola w funkcjach prokreacyjnych: żeńskich i męskich". U asari nie ma różnic płciowych, więc nie można mówić o nich jako o kobietach.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 30 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 48  Następna strona