Teraz jest 04 gru 2020, 18:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 37 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 19 lut 2014, 20:05 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Hmm zabijanie postaci w edytorze wydaje mi się trochę bez sensu :P
Wybór między Liarą a członkiem drużyny byłby ok, tylko niekoniecznie musieliby być to Kaidan/Ash. Najpierw Virmir, później Mars i atak Cerberusa na cytadele, na prawdę fabuła ich nie oszczędza. Z resztą, twórcy musieli by nam narzucić Liarę i Kaidana/Ash na tę misje, co też nie było by zbyt sensowne biorąc pod uwagę na przykład Javika.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 19 lut 2014, 22:17 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie musieliby, bo Kai Lang miała porwać Liarę jeśli dobrze pamięta, a Kaidan/Ash miała zaskoczyć Shepard/a podczas konfrontacji z Kai Langiem i później chyba jaskinia miała się zawalić i nastąpić miał mieć właśnie ten wybór.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 20 lut 2014, 13:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
paulasaf napisał(a):
Nie jestem pewna, bo dawno z Edytora nie korzystałam, ale chyba nie oferuje on możliwości pozbycia się Liary z gry.
Ale jeśli ktoś coś lepiej w tym temacie wie, to niech się wypowie, sama chętnie się dowiem jak to jest dokładnie.

Nie wiem, czy wszystkie wersje Gibbed oferują tę opcję, ale w tej, z której korzystałem, jest taka opcja. Wystarczy odptaszyć Liarę i nie ma jej w grze. Przy czym to jest tylko takie połowiczne rozwiązanie, bo odptaszyć ją trzeba dopiero po Thessii, kiedy już nie jest w ogóle w grze potrzebna – ja tam sobie ją odptaszam i wyobrażam sobie, że zginęła w świątyni :D. To jest mój kanon i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej :P.

PostNapisane: 20 lut 2014, 14:01 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Hmm nie wiedziałem, że można aż tak nie lubić Liary. :P Ja pewnie nie zrobiłbym czegoś takiego nawet Jacobowi. Mimo wszystko zawsze wybieram opcję w której jak najwięcej postaci żyje. Dziwię się, że gra nie robi żadnych problemów gdy pozbywasz się Liary w taki sposób :D

Mass effect 3 potrafił mieszać w savach nawet bez zabawy edytorem. Pamiętam jak mojej dziewczynie z gry zniknął żywy po misji samobójczej Thane, a w jego miejsce pojawiła się martwa Jack :P

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 20 lut 2014, 14:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
plebanx11 napisał(a):
Dziwię się, że gra nie robi żadnych problemów gdy pozbywasz się Liary w taki sposób :D

Nie robi problemów, bo Liara po Thessii jest potrzebna tej grze jak psu hulajnoga – nie jest do niczego wymagana, więc nic się nie dzieje. Chyba że po Thessii chcesz jeszcze przechodzić wątek fabularny Cytadeli, wtedy ją trzeba na chwilę włączyć, bo BW ją na siłę wepchnęło do tego dodatku. Tak samo zresztą jak na siłę wpychali ją wszędzie indziej.

A tak poza tym, to nie tak, że ja nie lubię Liary. Ja jestem takim liarobronsonem: po prostu jak ją widzę, to życzę jej śmierci :P.

PostNapisane: 20 lut 2014, 19:02 
Nałogowiec
Nałogowiec

A nie mogli zrobić wyboru Liara - dziennikarka? :P Wtedy fanboje Liary mogliby się czuć spokojnie, że w większości przypadków dalej będzie żyć.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lut 2014, 21:12 
Adept analogów
Adept analogów

Może jej jest dość dużo, ale nie widzę innego powodu, żeby jej nie lubić. Moim zdaniem jest najlepszą opcją romansową dla pana Szepa. Mimo to, że w każdej części mam wrażenie, że ona chce go zgwałcić. Mógłby ktoś powiedzieć czemu jest jedną z najbardziej znienawidzonych postaci w ME?

Plebanx11 - Ha, mam coś podobnego, mój żywy Jacob podobno nie żyje.

Pottero - nie wiem jak z hulajnogą, ale mój cyrkowy pieszur umie jeździć na deskorolce. :D

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 20 lut 2014, 21:22 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jest przez wielu nielubiana, bo Bio wszędzie ją wpycha na siłę. Fani innych postaci czują się gorzej traktowani.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lut 2014, 21:31 
Adept analogów
Adept analogów

Ja tam wiem? Nie jestem jej fanem, za to mam świra na punkcie Legiona (który zmarł), Kaidana (którego prawie nie było w dwójce) i Samary (której ogólnie było mało), a nie nienawidzę przez to tych, których było wiecej. Zawsze kogoś jest więcej i kogoś mniej, bo prawie zawsze sami twórcy lubią jakąś postać. :P Poza tym Garrusa też dość dużo było.

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 20 lut 2014, 21:49 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Kazzadorka, owszem, i masz rację, tyle że z Liarą BW postępowało tak, że jakby mogli to by do oczu nam ją wsadzili, jeszcze chwila a z lodówki by mi Liara wyskoczyła.
Tą nachalnością BW i swoja własną, ta postać zyskała sobie niestety wielu wrogów. Garrusa też niby było dużo, ale jakoś nie rzucał się w oczy, tak jak T'soni.
A pozostałe postacie, jeśli chce się mniej pokazywać, to powinno się to robić po równo, a niestety było tak, jak Kazzadorka napisała.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

Napisz wątekOdpowiedz Strona 37 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 48  Następna strona