Teraz jest 28 lis 2020, 13:33

Napisz wątekOdpowiedz Strona 38 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 20 lut 2014, 21:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie przesadzałbym z tym, że Liara jest najbardziej znienawidzoną postacią w końcu sporo osób ją lubi. Jednak jeśli mówić o osobach, których się nie lubi to Tali też ma niezłą bazę osób, które jej nie cierpią.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Ostatnio edytowano 20 lut 2014, 22:06 przez Shartan, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 20 lut 2014, 22:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ekhem, tali nie ma tylu antyfanów co Miranda czy Jack. Jacob ma najwięcej hejterów, ale to temat o Liarze, więc o niej mówimy.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 20 lut 2014, 22:10 
Nałogowiec
Nałogowiec

No nie wiem wydaje mi się, że ma ich więcej, a wracając do Liary to ciekawe jakie byłyby proporcje wyboru gdyby jednak wprowadzono go gry wybór Liara czy Vs.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 20 lut 2014, 22:14 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Nie twierdzę, że to Liara jest najbardziej znienawidzona, bo raczej tą postacią jest Jacob. Zresztą pewnie każda postać ma hejterów. Tali tak samo, tyle że ci, którzy jej nie lubią, to z własnych pobudek, natomiast Jacoba nie lubią za brak charakteru, ewentualnie za irytujące zachowanie, a Liarę za to, że jest/była wciskana wszędzie, niemal z wielkim transparentem "to mnie macie lubić!". BW swoją sympatią do jednej postaci za bardzo zaczęło ją faworyzować, najbardziej się postarali przy jej romansie (i nie tylko), zapominając trochę o tym, że gracze mogą lubić inne postaci.

EDIT: A proporcje mogłyby być ciekawe. Zależałoby to pewnie od tego, ile graczy romansuje z Liarą a ile z VS.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 20 lut 2014, 22:44 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ja Liarę lubię i nigdy nie miałem wrażenia, że jest wciskana na siłę. Ludzie są różni, więc można jej nie lubić, ale ja żadnego powodu do tego nie dostrzegam. Jest dobrą postacią i dobrą opcją romansową, najbardziej dopracowaną - to trzeba przyznać. Jeśli to ma być jednak powód by jej nie lubić to... to niepoważne :)

Liara jest spoko ;)

PostNapisane: 20 lut 2014, 23:34 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
@up
w pełni popieram!

Obrazek

PostNapisane: 21 lut 2014, 00:17 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Nie, to nie powód, żeby jej nie lubić. Sama ją lubię, dobra z niej przyjaciółka dla mojej Shep. Ale jeśli czegoś W KESTII Liary nie lubię, to własnie tej nachalności i faworyzowania. Gdyby potraktowano wszystkich towarzyszy sprawiedliwie, tylko Liara z Garrusem byliby postaciami reklamującymi, to sprawa miałaby się lepiej.
No ale to tylko moje zdanie. I kilkudziesięciu innych graczy też ^^

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 21 lut 2014, 00:23 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Problem właśnie w tym że jest NAJBARDZIEJ rozbudowaną i NAJBARDZIEJ dopracowaną postacią. Wskaż jedną osobę która ją pod tym względem przebija. A tak naprawdę nie ma powodu żeby to właśnie ona była taką postacią. Cała jej życiowa historia mieści się w 3 latach od poznania Sheparda. Zauważcie że Liara bez Sheparda nie istnieje. Każda inna postać ma swoja własną historię, którą się z nami dzieli. A o przeszłości Liary mamy dwie wzmianki - o tym że koleżanka nauczyła ją grać melodyjkę na keyboardzie a jej matka ubierała się na żółto

A teraz wróćmy do nienawiści do Liary. Chodzi o to że jest świetną postacią bez której moim zdaniem było by pusto w grze. Jest bardzo ważną osobą i przeze mnie bardzo lubianą i naprawdę interesowały mnie jej rozterki i rozważania, więc nie mam jej nic do zarzucenia.

Stawiam za to zarzut w kierunku BW że faworyzują Liarę dając jej więcej czasu na ekranie niż na to zasłużyła. Lub bardziej trafnie, uważam za niesprawiedliwe że inne postacie dostały tego czasu mniej. O ile wiem że bardo trudne byłoby wydać DLC dla każdej postaci tak samo jak dla Liary, to pozostaje u mnie niesmak że reszta dostała tylko po małym komiksie, który stara się na kilku stronach ukazać całą ich historię. To jak dla mnie za mało.

Mogę więc stwierdzić że Liara nie jest obiektem mojej niechęci, ale jej symbolem ;)

PostNapisane: 21 lut 2014, 00:29 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Prdtr - powiem jedno: IDEALNIE przedstawiłeś w swoich słowach to, co ja chciałam. Dokładnie takie samo mam zdanie. Nic dodać, nic ująć.
Liara to fajna postać, dobrze zrobiona. Ale faworyzowana, przez co inne postaci na tym cierpią.

PostNapisane: 21 lut 2014, 00:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli Prdtr pisząc, że Liara bez Sheparda nie istnieje.

Nie dało się dopracować wszystkich postaci towarzyszy. Zawsze będzie tak, że jakaś postać dostanie więcej czasu antenowego w wypadku ME padło akurat na Liarę.

A jeśli chodzi o niesprawiedliwe traktowanie to spotkało to postacie, które akurat dołączyły do nas w ME2. Żadna osoba, która dołączyła do drużyny tylko w ME2 nie była już w nim w ME3, a to wielka szkoda.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 38 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 48  Następna strona