Teraz jest 24 lis 2020, 10:06

Napisz wątekOdpowiedz Strona 41 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 27 lut 2014, 23:03 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Cóż, nie grałam maleshepam, więc nie wiedziałam dokładnie, jak się sytuacja z Ash ma.
W takim razie przy Liarze niby mamy normalny wybór jak daleko mają zajść nasze relacje z nią, ale mimo to T'soni dalej czuje do Shep miętę, natomiast przy Ashley albo doprowadzamy do niechcianego romansu, albo z przyjaźni nici.
Bioware dało ciała w tych aspektach. Nie wiem, które z nich jest gorsze.

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 27 lut 2014, 23:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

A z Kaidanem nie jest przypadkiem podobnie jak z Ash. Da się z nim zaprzyjaźnić grają femShep nie wdając się w romans? Ja co prawda grałem femShep, ale tego akurat nie sprawdziłem.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 27 lut 2014, 23:15 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shar, to nie do końca tak. Są pewne dialogi, które odblokowują się tylko przy romansie. Zarówno u Kaidana i Ash (nie wiem jak z Liarą, bo z nią trudno nie wejść w romans). Przynajmniej w moim przypadku, tych rozmów nie mogłam odblokować zarówno male Shepem jak i fem Shep, jeśli nie było romansu.

A u Ash nie ma takiej pułapki jak przy Liarze, bo Ashley pyta nas o intencje.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 27 lut 2014, 23:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak są, ale w przypadku Ash dotyczą właśnie jej rodziny. I grając femShep te dialogi będziemy mieć bez problemu jak ją spytamy. Jedyna różnica w dialogach to to, że jak gramy femShep to jej siostra mówi, że Kaidan jest milutki i pytanie femShep przez Ash o Kaidna, a jak gramy maleShepem to Shep siostra Ash mówi, że to Shep jest milutki. Jeśli dobrze pamiętam to jej chyba kwestia czy chce się ją lepiej poznać (chociaż nie dokładnie pamiętam czy taka opcja jest), ale inna odpowiedź zamyka nam wtedy sporo opcji dialogowych i Ash zbyt dobrze nie poznamy. Ostatni mój Shepard w ogóle nie zna historii rodziny Ash. W przypadku Liary jeśli nie mamy z nią romansu jeśli dobrze pamiętam to nie dowiemy się, że jest dziewicą.

Par w jednej z rozmów z Liarą pojawia się opcja zostańmy przyjaciółmi i wtedy ewentualny romans się kończy na tym etapie. Jeśli dobrze pamiętam to jest to środkowa opcja.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 lut 2014, 02:08 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Shartan napisał(a):
Jedyna różnica w dialogach to to, że jak gramy femShep to jej siostra mówi, że Kaidan jest milutki i pytanie femShep przez Ash o Kaidna, a jak gramy maleShepem to Shep siostra Ash mówi, że to Shep jest milutki.

A to zależy, bo gram facetem, a siostra Ashley mówi, że Kaidan jest uroczy. Zdaje się, że to zależy od tego, jakim się było dla Ashley zanim się aktywuje ten przerywnik.

Shartan napisał(a):
Jeśli dobrze pamiętam to jej chyba kwestia czy chce się ją lepiej poznać (chociaż nie dokładnie pamiętam czy taka opcja jest), ale inna odpowiedź zamyka nam wtedy sporo opcji dialogowych i Ash zbyt dobrze nie poznamy.

To też chyba zależy od różnych czynników, bo traktuję Ashley jak szmatę, nie nawiązałem z nią romansu, a i tak mogę poznać całą historię jej rodziny itd., jeśli umiejętnie wybiera się odpowiedzi. Lepiej być dla niej wrednym, bo mogą się trafić dobre dialogi, jak np. ten :D.

Co się zaś tyczy Liary, to najlepszy sposób na to, żeby nie mieć szansy na nawiązanie z nią romansu, to zaliczenie misji na Therum dopiero na sam koniec, kiedy już nic innego nie można zrobić :P.

PostNapisane: 28 lut 2014, 03:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Pottero napisał(a):
A to zależy, bo gram facetem, a siostra Ashley mówi, że Kaidan jest uroczy. Zdaje się, że to zależy od tego, jakim się było dla Ashley zanim się aktywuje ten przerywnik.

To jest druga rozmowa z Ash. Pierwsza jest na pokładzie Normandii po tym uratujemy Eden Prime. Czasem zdarzyło mi się zapomnieć o tym by porozmawiać z Ash czy Kaidanem, a dialog siostry Ash się nie zmienił.

Pottero napisał(a):
To też chyba zależy od różnych czynników, bo traktuję Ashley jak szmatę, nie nawiązałem z nią romansu, a i tak mogę poznać całą historię jej rodziny itd., jeśli umiejętnie wybiera się odpowiedzi. Lepiej być dla niej wrednym, bo mogą się trafić dobre dialogi, jak np. ten :D.

Znam ten tekst Ash. Shep ma zabawny tekst z tymi zombi, a Ash mówi jeśli dobrze pamiętam dokładnie to samo jeśli wybierzemy środkową opcje. W zależności od złego traktowania Ash albo się nie pozna w ogóle historii jej rodziny albo nie opowie ostatniej historii o swojej siostrze. Pamiętam jak dziwiłem się, że nie było opcji by zapytać Ash o rodzinę, bo wcześniejszych grach zawsze była. Tym razem nie chciałem romansować i wcześniej inaczej poprowadziłem jednej dialog i zablokowało mi później kilka opcji w rozmowie z Ash. W tyn dialogu będąc nie miłym dla Ash tracimy jeśli dobrze pamiętam możliwość krótkiej rozmowy o Bogu i Ash chyba by mówiła coś jeszcze o swoim ojcu jak się było dla niej miłym.

Pottero napisał(a):
Co się zaś tyczy Liary, to najlepszy sposób na to, żeby nie mieć szansy na nawiązanie z nią romansu, to zaliczenie misji na Therum dopiero na sam koniec, kiedy już nic innego nie można zrobić :P.

Jednak wtedy nie pozna się zbyt dobrze Liary. Chociaż podobno Liara ma wtedy dialogi jakby brała jakieś narkotyki. Muszę kiedyś polecieć po nią na końcu by sprawdzać jakie ma te dialogi.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 28 lut 2014, 10:58 
Nałogowiec
Nałogowiec

Shartan napisał(a):
W zależności od złego traktowania Ash albo się nie pozna w ogóle historii jej rodziny albo nie opowie ostatniej historii o swojej siostrze. Pamiętam jak dziwiłem się, że nie było opcji by zapytać Ash o rodzinę, bo wcześniejszych grach zawsze była. Tym razem nie chciałem romansować i wcześniej inaczej poprowadziłem jednej dialog i zablokowało mi później kilka opcji w rozmowie z Ash. W tyn dialogu będąc nie miłym dla Ash tracimy jeśli dobrze pamiętam możliwość krótkiej rozmowy o Bogu i Ash chyba by mówiła coś jeszcze o swoim ojcu jak się było dla niej miłym.

Pottero napisał(a):

Jednak wtedy nie pozna się zbyt dobrze Liary. Chociaż podobno Liara ma wtedy dialogi jakby brała jakieś narkotyki. Muszę kiedyś polecieć po nią na końcu by sprawdzać jakie ma te dialogi.

1. Z Kaidanem też tak jest.

2. Te dialogi nie są zbyt ciekawe. Przeciąga się po prostu jej niedowierzanie z tym, że ktoś przybył jej na ratunek. Myśli, że sobie ciebie przywidziała.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 01 mar 2014, 16:36 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: ME, AC, Wiedźmin, NfS
Jako, że Matka Aethyta jest ojcem Liary, o której ten temat, to tu napiszę swoje pytanie.
Powiedzcie jakie są warunki spotkania Aethyty w ME3? Czy to możliwe jeśli nie romansuje się z Liarą i nie grało się w DLC Shadow Broker?

Zrozum różnicę między "bynajmniej" a "przynajmniej" i dopiero wtedy używaj tych słów!

PostNapisane: 01 mar 2014, 17:06 
Adept analogów
Adept analogów

Są jakieś warunki? Mi się zawsze pokazuje. Nie romansowałam z nią zawsze, ale Shadow Broker przechodziłam. No i z Ayehtą rozmawiałam w dwójce na wszystkie tematy jakie miała.

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 01 mar 2014, 17:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, Wiedźmin, KOTOR
Ja z kolei nigdy jej nie spotkałem ... Nie wiem, czemu.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 41 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna strona