Teraz jest 24 lis 2020, 08:38

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 48  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Liara T'Soni
PostNapisane: 04 mar 2012, 13:40 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

michałedek napisał(a):
Podono tak, chyba temacie o spoilerach coś jest na ten temat.
Nie dawno kupiłem komiks Odkupienie i wreszcie skapowałem o co chodzi z tym Feronem i ciałem, wychodzi na to, że wg komixu Liara miała romans z Shepem w ME1, czyżby to było w kanonie?

Podobno tak. Chociaż nie wiem jak to potwierdzić. Kilku ludzi o tym pisało. ;)

PostNapisane: 04 mar 2012, 13:43 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
TheLastRebel napisał(a):
michałedek napisał(a):
Podono tak, chyba temacie o spoilerach coś jest na ten temat.
Nie dawno kupiłem komiks Odkupienie i wreszcie skapowałem o co chodzi z tym Feronem i ciałem, wychodzi na to, że wg komixu Liara miała romans z Shepem w ME1, czyżby to było w kanonie?

Podobno tak. Chociaż nie wiem jak to potwierdzić. Kilku ludzi o tym pisało. ;)

W tym komiksie nie ma nigdzie wspomnianego, że Shep miał romans z Liarą. Po prostu Liara była niesamowicie oddana Shepardowi, nawet jeśli z nią nie romansował. Nie mogła pogodzić się z jego śmiercią, dzięki czemu nasze postaci wciąż chodzą i oddychają :P

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 14:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Callie napisał(a):
@Shartan - i jak to wytłumaczyli? Liara genetycznie dodała sobie włoski na ciele? o.O

Niestety dokładnie tego nie wyjaśnili. Powiedzieli tylko, że jednak asari to mają, a inne nie oraz to, że to nie są brwi. Z tego co pamiętam to Benezja też takie miała, to może jest dziedziczne.

Jeśli chodzi o kanon to słyszałem, że faktycznie Liara jest kanonicznym romansem dla Shepa zarówno dla maleShepa jak i dla femShep.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 04 mar 2012, 14:07 
Status Widmo

Shartan napisał(a):
Callie napisał(a):
@Shartan - i jak to wytłumaczyli? Liara genetycznie dodała sobie włoski na ciele? o.O

Niestety dokładnie tego nie wyjaśnili. Powiedzieli tylko, że jednak asari to mają, a inne nie oraz to, że to nie są brwi. Z tego co pamiętam to Benezja też takie miała, to może jest dziedziczne.

Jeśli chodzi o kanon to słyszałem, że faktycznie Liara jest kanonicznym romansem dla Shepa zarówno dla maleShepa jak i dla femShep.

Cóż, ja uważam, że kanonicznym romansem jest Ash dla maleshepa i Kaidan dla femShep. To w końcu Ash ciągle pokazują w trailera (w dodatku w scence romansowej w Launch Trailerze). Już w ME1 tak było.

Te "brwi" Liary również mnie zastanawiają... :P

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 15:40 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Lubię Liarę ale jest strasznie nachalna. Od samego początku przystawia się do Sheparda nawet pomimo, że w jakiś sposób można ją spławić. Ok ja wiem, że można się przyjaźnić ale bez przesady.
Co do kanonicznego romansu to nie wydaje mi się aby była nim Liara. Moim zdaniem dla menShepa jest Ashley a dla femShep Alenko. Ale to tylko moje zdanie. Fani Liary mają zapewne inne :D

PostNapisane: 04 mar 2012, 21:58 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Grajac w ME2 bez save z ME1 to Liara pomaga Shepowi gasić płonacą Normandię. W wypadku importu zawsze jest to osoba z którą romansowaliśmy. Nie wiem czy to dowód bo nie grałem nigdy w Me2 bez importu i nie wiem jakie jest podejście liary do Shepa na Illium.

Ja jednak myśle że nie ma czegos takiego jak romans naturalny/kanoniczny dlatego właśnie w trailerach są różne opcje. Równie dobrze mozna by się było kłócić czy Shepard to kobieta czy mężczyzna.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:00 
Status Widmo

plebanx11 napisał(a):
Grajac w ME2 bez save z ME1 to Liara pomaga Shepowi gasić płonacą Normandię. W wypadku importu zawsze jest to osoba z którą romansowaliśmy. Nie wiem czy to dowód bo nie grałem nigdy w Me2 bez importu i nie wiem jakie jest podejście liary do Shepa na Illium.

Ja jednak myśle że nie ma czegos takiego jak romans naturalny/kanoniczny dlatego właśnie w trailerach są różne opcje. Równie dobrze mozna by się było kłócić czy Shepard to kobieta czy mężczyzna.

Grałam raz bez save'a femShep. Pojawił się wtedy na Normandii Kaidan ;)

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:06 
Status Widmo

Luelle napisał(a):

No właśnie to tak a propos kanonicznej płci Sheparda. Tym bardziej skłaniam się ku temu że wersja kanoniczna nie istnieje.

Wow już 100 post!

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:10 
Status Widmo

plebanx11 napisał(a):
Luelle napisał(a):

No właśnie to tak a propos kanonicznej płci Sheparda. Tym bardziej skłaniam się ku temu że wersja kanoniczna nie istnieje.

Wow już 100 post!

Teraz już nie chodzi mi o płeć Sheparda tylko o to, kto się pojawia na początku ME2 na Normandii, jeśli nie importowało się gry. Gdy grasz femShep to pojawia się Kaidan, gdy maleshepem to chyba Ash. Wydaje mi się, że Liara pojawia się na początku tylko wtedy, gdy się z nią romansowało w ME1. Słyszałam ponadto, że wersja na PS3 ma różne bugi z tym związane. I w tej wersji zawsze pojawia się Liara.

Obrazek

PostNapisane: 04 mar 2012, 22:17 
Status Widmo

Luelle napisał(a):
Teraz już nie chodzi mi o płeć Sheparda tylko o to, kto się pojawia na początku ME2 na Normandii, jeśli nie importowało się gry. Gdy grasz femShep to pojawia się Kaidan, gdy maleshepem to chyba Ash. Wydaje mi się, że Liara pojawia się na początku tylko wtedy, gdy się z nią romansowało w ME1. Słyszałam ponadto, że wersja na PS3 ma różne bugi z tym związane. I w tej wersji zawsze pojawia się Liara.

Wiem że nie chodziło ci o płeć. Zaraz po przeczytaniu twojego posta sprawdziłem nową grę w ME2. I rzeczywiście w wersji femShep mamy Kaidana a MaleShep Liare. Właśnie to mnie skłoniło do napisania że nie ma opcji kanonicznej ponieważ byłoby to jednoznaczne z naturalną płcią Separda.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 9 z 48   [ Posty: 477 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 48  Następna strona