Teraz jest 24 lis 2020, 06:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 25   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miranda Lawson
PostNapisane: 23 sie 2012, 11:16 
Nałogowiec
Nałogowiec

@up - o co chodzi ci z Samanthą lesbijką?

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 23 sie 2012, 11:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
@up

Po tym, jak się okazało, że Miranda w trzeciej części została zepchnięta na dalszy plan i nie można z nią na poważnie nawiązać romansu, chciałem zeswatać swojego Sheparda z Samanthą, ale wylała mu na głowę wiadro zimnej wody mówiąc, że jest les. Co jest w sumie zabawne, bo jak się okazało, że z Samanthą mu nie wyjdzie, to polazł do Kaidana... W każdym razie, Samantha jest ładna, sympatyczna, ma seksowny głos i fajny brytyjski akcent, lubię ją i myślałem, że jest romansem dla obu płci, ale okazało się, że BioWare chyba po prostu nie chciało się pisać bardziej zróżnicowanych dialogów – Samantha flirtuje z komandorem tak samo jak z panią komandor, a jak przychodzi co do czego, to ni z gruchy, ni z pietruchy mówi mu, że woli kobiety. Niby dawała sygnały, że podobają jej się kobiety, ale hej! – poprzedniej „sekretarce” Sheparda też się podobały, a nie była lesbijką. Cortez przynajmniej wyraźnie dał do zrozumienia, że interesują go tylko faceci, a Samantha sprawiała wrażenie biseksualnej.

PostNapisane: 23 sie 2012, 11:25 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
poprzedniej „sekretarce” Sheparda też się podobały, a nie była lesbijką

Kelly chyba wprost gadała, że dla niej rasa i płeć nie ma różnicy...

Obrazek

PostNapisane: 23 sie 2012, 12:19 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
@Repartee, do tego są hermafrodytami jak...ślimaki.
Nie, Asari w ogóle mnie nie interesują. ^^

@Feraverto, Co to jest "barbielca" ? :D

A co do wyglądu Mirandy, to zgadzam się ma figurę która cieszy oko u faceta, ale z twarzą mogli się trochę bardziej postarać, bo czasem przypomina "trollface" :D A przecież aktorka która jej ją użyczyła jest bardzo ładna. :)

Ostatnio edytowano 23 sie 2012, 14:32 przez zindoktrynowany, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 23 sie 2012, 14:09 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

zindoktrynowany napisał(a):
@Repartee, do tego są hermafrodytami jak...ślimaki.

Nie są hermafrodytami, są jednopłciowe. :P

zindoktrynowany napisał(a):
A co do wyglądu Mirandy, to zgadzam się ma figurę która cieszy oko u faceta, ale z twarzą mogli się trochę bardziej postarać, bo czasem przypomina "trollface" :D A przecież aktorka która jej ją użyczyła jest bardzo ładna. :)

Moim zdaniem problem z twarzą Mirandy polega na tym, że została ona przeniesiona zbyt dokładnie.

Jeżeli chodzi o całokształt, to także uważam Mirandę za najpiękniejszą kobietę w trylogii. Nie do końca podobają mi się natomiast jej stroje. Fakt, są ładne i w ogóle fajne, ale trochę niepoważnie wyglądają. Chciałbym zobaczyć Mirandę w takim stroju:
Spoiler:

Albo w takim:
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2011/348/c/c/miranda_lawson_mass_effect_3_by_dwarfvader23-d4j4499.png
Dobry byłby też alternatywny strój Ashley lub Liary z DLC "Z prochów".
Trochę śmieszyły mnie powtarzające się ujęcia typu:
Spoiler:

W kategorii "Twarz" poważną konkurentką Mirandy jest według mnie Jack. Jednak ogolona głowa, paski zamiast koszulki, blizny i nadmiar tuszu na skórze nie są w moim guście, więc panna Lawson prowadzi.

PostNapisane: 23 sie 2012, 14:32 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
Alex93 napisał(a):
Nie są hermafrodytami, są jednopłciowe. :P

Asari czy ślimaki? :D
Alex93 napisał(a):
W kategorii "Twarz" poważną konkurentką Mirandy jest według mnie Jack. Jednak ogolona głowa, paski zamiast koszulki, blizny i nadmiar tuszu na skórze nie są w moim guście, więc panna Lawson prowadzi.

Zgadzam się z tym co do joty. :)

PostNapisane: 23 sie 2012, 17:01 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, TES Skyrim, Wiedźmin 1 i 2
@zindoktrynowany - barbielec, a nie barbielca, to kobieta, która wydaje się okropnie plastikowa i sztuczna. Ja mam tak z Ash. Odpowiednim określeniem u faceta jest "ken" :)
@2up - ja chętnie zobaczyłbym Mirandę bez stroju...

PostNapisane: 24 sie 2012, 08:30 
Nałogowiec
Nałogowiec

Mirandzie urody odmówić nie można i wśród przedstawicieli ludzi jest zdecydowanie najatrakcyjniejsza. Ale wśród wszystkich postaci zdecydowanie Liara. Wystarczy spojrzeć na jej oczy: Obrazek

DEM EYES!
(Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :P)

PostNapisane: 24 sie 2012, 11:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME, DA, AC, Fable, Fallout, TES
Alex93 napisał(a):
Jeżeli chodzi o całokształt, to także uważam Mirandę za najpiękniejszą kobietę w trylogii. Nie do końca podobają mi się natomiast jej stroje. Fakt, są ładne i w ogóle fajne, ale trochę niepoważnie wyglądają.

OK, może wyglądają niepoważnie, ale bez dwóch zdań Miranda ma najlepsze stroje w całej trylogii! :) Zwłaszcza ten czarny. W sumie Kenneth i Gabby mieli ciekawy dialog poświęcony strojom Mirandy.

PostNapisane: 24 sie 2012, 11:53 
Adept analogów
Adept analogów

Liara z tymi piegami pod oczami wygląda trochę jak Morgan Freeman. :P
A co do stroju Mirandy, to niekoniecznie musi on być niepoważny, zależy jak na to spojrzeć.
Oglądaliście filmy z Jamesem Bondem? Na pewno tak. :) Tak więc wiecie że on bardzo często brał udział w różnych strzelaninach, a nigdy nie widziałem go z hełmem na głowie i z kamizelką z kevlaru na sobie. :)
Miranda, to nie żołnierz jak Ash, ona jest agentką Cerberusa, takim właśnie żeńskim odpowiednikiem Agenta 007 w uniwersum Mass Effect. ^^ Tak właśnie to widzę.
Poza tym, nie zapominajcie że cała rzecz dzieje się w przyszłości, więc dlaczego obcisły strój Agentki Lawson nie miałby być wykonany ze specjalnych włókien które dają jakąś ochronę przeciw broni której się używa w uniwersum Mass Effect.
A tak z innej beczki :) Jak ktoś romansował z Ash w Mass Effect a potem z Mirandą w Mass Effect 2 to w Mass Effect 3 mógł od tej pierwszej usłyszeć zabawny komentarz na temat stroju tej drugiej.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 13 z 25   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 25  Następna strona