Teraz jest 25 lis 2020, 07:43

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 25   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Miranda Lawson
PostNapisane: 18 wrz 2012, 15:28 
Adept analogów
Adept analogów

a Miranda jest biotyczką... szczerze jak bym miał obstawiać to stawiałbym jednak na Mirandę

PostNapisane: 18 wrz 2012, 18:52 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Zależy od inicjatywy. Ciężko wykonać biotyczne pchnięcie po złamaniu nosa i wykręceniu rąk ;)

PostNapisane: 19 wrz 2012, 06:59 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
@snip88, zgadzam się z tym, poza tym, tak jak wspomniał Feraverto, Ash jest żołnierzem Przymierza i na pewno przeszła odpowiednie szkolenie związane z obroną przed biotyką... czy coś w tym stylu. ^^

PostNapisane: 19 wrz 2012, 15:39 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, TES Skyrim, Wiedźmin 1 i 2
Jestem pewny, że tak ich szkolą, a zresztą mogłaby mieć po prostu tarcze kinetyczne, bo Miranda o ile pamiętam nie ma zastoju, który je omija... choć ma za to przeciążenie.
Choć o niebo wolę Mirandę, to mam wrażenie, że boginią wojny ona nie jest, choć pamiętam również, że w ME2 była wcale niezła.

PostNapisane: 19 wrz 2012, 18:25 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect, Mass Effect 2, Dragon Age Origins + Awakening , Dragon Age 2
A ja o niebo wolę Ash. ^^ Ale zgodzę się z tym że w Mass Effect 2 była bardzo przydatną postacią, no przynajmniej dla mojego żołnierza. :)

PostNapisane: 20 wrz 2012, 07:37 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Jeżeli chodzi o koncept postaci uważam, że Miranda jest bardziej skomplikowana, przez co może wydawać się bardziej atrakcyjna/interesująca. Dodatkowo mamy możliwość odcisnąć piętno na jej życiorysie pomagając jej w ratowaniu siostry, a później idąc śladem jej szurniętego ojca. No i przede wszystkim to pod wpływem naszego Sheparda ulega zmianie jej światopogląd, po tym jak bawimy się w psychoterapeutę i kładziemy nacisk na wiarę w siebie i czyny jako determinant tego, jakim jest się człowiekiem. A gdybym miał wybrać z którąś z wyżej omawianych pań, to musiałbym zorganizować konkurs, w którym któraś po prostu musiałaby mnie przekonać :) (oczywiście łamanie kończyn i ciskanie o ścianę nie wchodzi w grę).

PostNapisane: 23 wrz 2012, 17:27 
Adept analogów
Adept analogów

Na Mirande patrze nie tylko przez pryzmat moze i krzywej szczeki,jej zdolnosci czy doskonalego ciala. Gdy glebiej sie zastanowie nad tym przez co ona przeszla to jest mi zwyczajnie z tego powodu przykro. Faktem jest, ze dzieki temu jak jest wyszkolona czy nawet to jak wyglada, daje jej przewage nad innymi nie tylko na polu walki. Jednak nie jest to cos, czego ona chciala. Przeciez ta dziewczyna nawet sie normalnie nie urodzila.
Wiekszosc z nas jest owocem milosci rodzicow ktorzy nas kochaja, nasze zycie jest w miare normalne, a jesli nad czyms pracujemy ponadprogramowo, to dlatego ze tego chcemy bo mamy jakis cel, mamy mozliwosc wyboru.
Z Miranda bylo przeciez zupelnie na odwrot. Jej przyjscie na swiat raczej ciezko nazwac narodzinami, raczej powstala jako owoc egoistycznych pobudek "ojca", ktory nie chcial córki ale dynastii. Swietny poczatek, do tego jeszcze bez matki, nastepnie juz nie zabawy klockami lego czy wykrecone teletubisie na widach tylko niekonczace sie szkolenie i nauka (osobiscie wolalbym szkolenie niz teletubisie ;)...). Dziecinstwo 1 klasa co? Mysle, ze dosc szybko dowiedziala sie o swojej doskonalosci, mozliwosciach, i o tym na co moze ja byc stac. Mysle tez, ze bardzo szybko miala dosyc tej swojej urody, zdolnosci. Gdyby tak nie bylo nie ucieklaby w koncu od "ojca". Cerberus byl logicznym rozwiazaniem, bezpiecznym schronieniem przed nim. Miranda wydaje sie zadzierac nosa i traktowac reszte z gory, ale to zdystansowanie i obawa zblizenia sie do kogokolwiek, wynika raczej z wyobcowania, poczucia "innosci"- przeciez zostala zaprojektowana-cholera, to prawie jak SI. Jednak wystarczy ze Miranda sie do nas przekona, otworzy sie. Ukazuje sie nam normalny czlowiek o dobrym sercu co nie raz udowodnila.
To nie tak ze jestem jakims jej wielkim fanem-lubie ja i cenie za profesjonalizm, to tyle:).

PostNapisane: 26 gru 2012, 15:27 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, TES Skyrim, Wiedźmin 1 i 2
Obrazek

Znajdź różnice między tą Mirandą a tą oryginalną. Mnie ta się bardzo podoba!

PostNapisane: 26 gru 2012, 15:54 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

@up
Grube krówsko z niej xD

"We've got them surrounded, at least from this side!" - Soldier, TF2

PostNapisane: 26 gru 2012, 19:14 
Adept analogów
Adept analogów

Co ona na tym fan arcie tak spuchła? Lekka przeginka ;)

Napisz wątekOdpowiedz Strona 15 z 25   [ Posty: 243 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Następna strona