Teraz jest 03 gru 2020, 20:34

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 19   [ Posty: 190 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Thane Krios
PostNapisane: 07 lip 2012, 16:52 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Do tego dobiła mnie scena, bodaj z Garrusem przy tablicy pamięci. Ani słowem nie wspomniał o nim. Po co w ogóle wprowadzali tyle postaci w dwójce? Może myśleli, że będą mieli czas, by je ogarnąć w ostatniej części? Potem zorientowali się, że jednak nie, więc zrobili marginalne epizody z nimi? Spalili sprawę, niestety. Nawet Javik został potraktowany po macoszemu, a jest przedstawicielem rasy, o której tyle się mówi...

Koszta, poronione terminy narzucone przez wydawcę itp. Wiadomo, że najlepiej się skupić na kilku postaciach (pozdrawiam fanatyków Tali, Garrusa i Liary, zwłaszcza tej ostatniej), zamiast na bandzie innych, która do tego może zginąć...

Obrazek

PostNapisane: 07 lip 2012, 18:46 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Cytuj:
To, że ktoś ma nadzieję, nawet złudną, nie jest powodem do jej wyśmiewania.

Ale ja go nie wyśmiewam. Jedynie ostatnie pytanie było ironiczne, w którym chodziło mi o to, że chciałby mieć dosłownie wszystko pokazane. Komentarz miał mu na celu wytłumaczenie, że Thane nie żyje i to jest jego ogromna złudna nadzieja, gdyż już co najmniej z 5 raz twierdzi, iż Thane przeżył, chociaż dowody są przeciw temu. To nie wszystko, np. z Mordinem także się łudził, że przeżył w wybuchu, bo nie było pokazanych zwłok Mordina (chociaż bez wybuchu może przeżyć, ale to inna sprawa). Też bym chciał żeby przeżyli, ale przynajmniej Marcin będzie wiedział, że tak nie jest, niż żeby nie wiedział i to go dręczyło.

PostNapisane: 07 lip 2012, 19:53 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Cytuj:
..A w szczególności zezłościło mnie jak po śmierci Thane'a Shepardówna jak gdyby nic .. zadowolona z życia rozmawia z Kaidanem, który przecież też go spotkał.

Ano, a jak odniosła klęskę na Thessi choćby, to była przybita. Więc wyszło na to, że śmierć towarzysza to przecież nic... Szkoda gadać...
ME3 dostało noty pewnie za akcję, filmowość, emocjonalność. Nie wiem, może oceniające grono osób nie patrzy na to czy ktoś opłakuje Thane'a czy nie, albo czy wątek romansu z nim jest dobry.

Cytuj:
Wiadomo, że najlepiej się skupić na kilku postaciach (pozdrawiam fanatyków Tali, Garrusa i Liary, zwłaszcza tej ostatniej), zamiast na bandzie innych, która do tego może zginąć...

Jakby wzięli osoby z jedynki bez Kaidana/Ash, Wrexa i Liary, a na ich miejsce dodali trzy czy cztery nowe osoby to w zupełności by wystarczyło, a byłoby bardziej dopracowane.

Cytuj:
Komentarz miał mu na celu wytłumaczenie, że Thane nie żyje i to jest jego ogromna złudna nadzieja, gdyż już co najmniej z 5 raz twierdzi, iż Thane przeżył, chociaż dowody są przeciw temu.

Cóż, ma do tego prawo, tak jak ja mam prawo wierzyć w TI, albo w to, że mojej Shepard szlag nie trafił. Ciężko się rozstać z lubianą postacią. Sama bardzo lubiłam tego drella. ;(

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 07 lip 2012, 20:00 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Nie odpowiem na to nadal mam nadzieje że on żyje. Może i jestem głupi, trudno się mówi.

PostNapisane: 07 lip 2012, 21:28 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass effect 3 , Wiedżmin 2 , KOTOR 2
@up podziwiam Twoją wiarę :)

Wszyscy mamy swoje powody by grać w ME. Tak się składa , że mój ma parę ślicznych oczu.

PostNapisane: 07 lip 2012, 22:28 
Adept analogów
Adept analogów

Marcin - Nie jesteś głupi, jakby mi coś takiego zrobili z Kaidanem to też bym pisała tak jak ty. Jak dla mnie nie ma w tym nic złego. Jak by nie patrzeć na artach, w opowiadaniach i we wspomnieniach Thane wiecznie będzie żywy. Kij tam, że czyjaś "wizja artystyczna" miała inne założenia. Po coś jest wyobraźnia, nie? :)

Swoją drogą mam wrażenie, że BioWare nie wiedząc, co zrobić np. z postacią Thane'a postanowiło pójść na łatwiznę i skorzystać z jego choroby jako prostego środka do pozbycia się go. Już nawet Mordin miał więcej czasu na planie, bo był na Normandii, potem podczas misji na Tuchance.

Mogli się pokusić o skorzystanie z tej wiadomości, którą Shepard dostała w dwójce. Jakaś dodatkowa misja zamiast durnego skanowania planet. Skoro decydujemy o życiu każdego członka załogi to czemu nie Thane? Nosz by ich kosiarki skosiły. ;(

PostNapisane: 07 lip 2012, 22:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Swoją drogą mam wrażenie, że BioWare nie wiedząc, co zrobić np. z postacią Thane'a postanowiło pójść na łatwiznę i skorzystać z jego choroby jako prostego środka do pozbycia się go.

Brednie. Oni dobrze wiedzieli, co z nim zrobić. Więcej info w spoilerze.

Spoiler:

Obrazek

PostNapisane: 07 lip 2012, 23:50 
Adept analogów
Adept analogów

Cytuj:
Spoiler:

Taaak? Tym gorzej dla nich, bo po kiego grzyba w dwójce była wiadomość o możliwości leczenia, skoro niby sobie wydumali, że i tak zginie? Tak sobie dla jaj czy jako ciekawostkę? Oba przypadki to totalny fail. Ginie, nie ginie to nie zmienia faktu, że potraktowali go bardzo marginalnie jako towarzysza i jako LI. To nadal jest słaby sposób na pozbycie się postaci, dla której się nie ma lepszego pomysłu.

P.S. O ile dobrze pamiętam choroba miała wpływ na jego stan zdrowia w szpitalu. Zdaje się lekarz o tym wspominał. Przez syndrom Keprala jego krew nie przenosiła dobrze tlenu, a do tego stracił jej dużo, a poza tym nie mieli zapasów krwi drelli.

PostNapisane: 08 lip 2012, 08:19 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Wiedźmin 2, AC3, Medal of Honor Warfighter
Chcieli mieć wzruszające momenty, albo kłótnie wśród graczy. Mają to, zniszczyli kilka dających się lubić postaci.

PostNapisane: 08 lip 2012, 11:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Mają to, zniszczyli kilka dających się lubić postaci

Kilka? Samą elitę. Nie powiesz mi, że Mordin, Thane i Legion nie byli powszechnie lubiani. Z tej trójki to chyba tylko Mordin miał godną śmierć, Legiona nie bardzo mogę zrozumieć, czemu zginął, a Thane to wiadomo.

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 12 z 19   [ Posty: 190 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19  Następna strona