Teraz jest 04 gru 2020, 15:16

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 19   [ Posty: 190 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Thane Krios
PostNapisane: 20 lip 2012, 20:09 
Nałogowiec
Nałogowiec

Falka napisał(a):
Osobiście nie wierzę w sukces idei Romance DLC- to nie są kosmiczne simsy. Jeśli już coś zrobią, to raczej w formie osobnych misji typu Shadow Broker. Z tego, co słyszałam, LoTSB wyszedł w wyniku nacisku fanów. BioWare czasem słucha...trochę. Zobaczymy.

Też w to nie wierzę, ale to, wydaje mi się bardziej prawdopodobne niż to, że BioWare zmieni fabułę dla Thane`a. LoTSB został wycięty z podstawowej wersji (potwierdzają to, dialogi, która miała Liara nawet w polskiej wersji językowej) i później sprzedano jako DLC oczywiście przez ten czas BioWare pewnie co nie co w tym DLC pozmieniało. I on nie zmieniał nic w fabule tylko dodawał. Misja z ratowaniem Thane`a mogłaby być ciekawa, bo jeszcze nie odwiedzaliśmy planety hanarów, ale przekonanie BioWare do tego by Thane`a nie uśmiercać byłoby bardzo trudne.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 20 lip 2012, 21:56 
Casual
Casual

Wiem, że to jest trudne, trochę w tym już siedzę. Ale też nie chodzi mi o to, żeby zlikwidować wersję, w której Thane ginie. DLC, w którym byłby uratowany, dodałoby nową opcję, nową ścieżkę. A biorąc pod uwagę to, jak bardzo Thane jest "pamiętany" po śmierci, niewiele by musieli zmieniać.

Shepard może po prostu przekonać Thane'a, aby się jednak postarał o przeszczep. Albo o cokolwiek. Może mu to ułatwić jako Widmo.
"It's difficult. All things worth keeping are." ;)

PostNapisane: 20 lip 2012, 22:06 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dobra, załóżmy że da się Thane'a wyleczyć. Kto w takim razie ratowałby salariańskiego radnego (i dednął przy tym)? Kirrahe? A skąd on się tam wziął tak przy okazji?

Obrazek

PostNapisane: 21 lip 2012, 01:48 
Casual
Casual

Mógłby to być Kirrahe. Nie wiem skąd on się tam wziął, ale jak już w jednej wersji się pojawia to i w drugiej może. Albo nadal Thane, tylko znowu zostałby zraniony. Tym razem by przeżył, jednak nie mógłby dalej walczyć, dlatego nie dołączyłby do drużyny. Nie trzeba wiele zmienić w zasadzie.
Oczywiście chciałabym go w teamie, ale to byłby nadmiar szczęścia, aż takich złudzeń nie mam :(

Są różne pomysły, jak można by to rozwiązać. Ważne, żeby namówić BioWare, aby w ogóle to rozważyli.

PostNapisane: 13 sie 2012, 18:48 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Warcaby :D
Z tego co pamiętam to Kirrahe może dednąć w jedynce, wtedy umiera za niego jakiś przypadkowy Salarianin (?) czy coś w tym guście. W każdym bądź razie - nikt ważny. Więc gdyby Thane nie miałby zostać postrzelony, to ja jestem za wersją że ten 'ktoś-tam-nikt-ważny' może z powodzeniem oddać życie w zastępstwie. Mało to dramatyczne, ale po co w to mieszać Kirrahe? Ale to są dość fantazyjne rozważania - kto tam umiera za kogo, bo wszyscy doskonale wiemy że na wyleczenie Thane'a nie ma co liczyć. Chociaż nie powiem, takie dlc z uzdrowieniem byłoby mile widziane :c

PostNapisane: 25 sie 2012, 17:46 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, TES Skyrim, Wiedźmin 1 i 2
Nieźle by było jakby Thane mógł przeżyć gdyby się wydało mnóstwo kasy na odpowiednie operacje, przeszczepy i zakup krwi. Albo gdyby się znalazło jakiś lek na jednej z misji lub podczas skanowania.
Szczerze - wyobrażacie sobie, jak jakiś salarianin walczy z Kai Lengiem tak jak to zrobił Thane? Chyba że przybyłby na ratunek w jakimś mechu... Ale ja sądzę, że szanse miałby tylko drell, asari lub kroganin.

PostNapisane: 25 sie 2012, 18:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Ale ja sądzę, że szanse miałby tylko drell, asari lub kroganin.

Leng potrafił zabić kroganina, mając tylko nóż...

Obrazek

PostNapisane: 25 sie 2012, 18:48 
Nałogowiec
Nałogowiec

Walka Thane`a z Kai Langiem głupotą dorównuje zakończeniu gry.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

PostNapisane: 26 sie 2012, 11:24 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME3, ME2, TES Skyrim, Wiedźmin 1 i 2
@up - Możesz wyjaśnić nieoświeconym?

PostNapisane: 26 sie 2012, 12:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak. W walce Kai Langa z Thane`em wszystko jest w porządku, aż do samej końcówki. Kiedy Kai Lang zostaje tylko z mieczem, a Thane z pistoletem. I Thane, który jest profesjonalnym zabójcą zamiast stać w miejscu ewentualnie się cofać i strzelać biegnie wprost z pistoletem na kolesia z kataną co go ostatecznie doprowadza do śmierci. Jeden z najgłupszych momentów w ME3, ale nie wina Thane`a tylko tego kto to wymyślił. Pewnie C. Hudson albo M. Walters. Thane jest w prawdzie chory, ale choroba nie wpływa na zdolności umysłowe tylko na ciało, a i tak w pojedynku widać, że Thane jest w niezłej formie.

KP - SWO

KP - TTP

KP - PŻ

KP - UŚ

Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 19   [ Posty: 190 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona