Teraz jest 27 sty 2020, 22:50

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 37   [ Posty: 370 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: James Vega
PostNapisane: 30 sty 2012, 14:33 
Status Widmo

Gra w: Skyrim, Mass Effect, AC, DA, Wiedźmin, Fallout
Co wy macie z tym stereotypem " bezmózgiego , napakowanego amerykańskiego żołnierza" ? :D Po pierwsze - żołnierz z założenia nie może być "bezmózgi". Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale kandydaci do armii muszą przechodzić najróżniejsze testy - idiotów i psychopatów raczej nie przyjmują. ;) Napakowany - jasne, bardzo proszę, żołnierze muszą również wyróżniać się kondycją fizyczną. Podejrzewam, że ma to coś wspólnego z noszeniem dziesiątek kilogramów uzbrojenia na sobie i przy sobie.

Ja uwielbiam i podziwiam takich żołnierzy. To że podobają mi się faceci w mundurach to już inna sprawa. :P
Jak tylko Jamesa będzie można "zromansować", to dorwę się do niego przy drugim przejściu. :)

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/ ... 4frfiw.jpg

PostNapisane: 30 sty 2012, 14:46 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
No właśnie,dlatego że chłopak jest wysportowany i dobrze wygląda, oznacza od razu że jest głupi lub bez mózgu ? Vega jest normalnym żołnierzem,którego będziemy mieli przyjemność brać na misje i zbudowana sylwetka wcale nie umniejsza jego inteligencji lub obycia.Plus jeszcze bardzo dobry głos Freddiego Prinze'a Jr.,i mamy bardzo fajną postać,która na pewno zyska naszą dużą sympatię w czasie rozgrywki.

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

Ostatnio edytowano 30 sty 2012, 15:32 przez pawełrzadzi, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 30 sty 2012, 15:00 
Status Widmo

Gra w: greu :P
Przeróbka strony z mini-komiksu Conviction. To tak jeszcze odnośnie "bezmózgiego mięśniaka" :).
Obrazek

PostNapisane: 30 sty 2012, 15:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: DA, ME, TR, Syberia 1 i 2, KOTORy i Tor...
Biedny Vega.............. oceniają go z zewnątrz ;(

PostNapisane: 30 sty 2012, 15:11 
Status Widmo

@jcraft - Hah, dokładnie to miałam na myśli!

http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/f/2 ... 4gej5k.png

PostNapisane: 30 sty 2012, 17:06 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Nie sądziłem, że gdy powiem co mi się pierwsze skojarzyło, gdy zobaczyłem Vegę wzbudzi tyle emocji. Ludzie, czytajcie uważnie. To są tylko i wyłącznie obawy! Nikogo nie oceniam, przecież Vegi jeszcze nie znam. Powtarzam: powiedziałem tylko to, o czym pomyślałem pierwszy raz widząc Vegę i przedstawiłem obawy wobec owej postaci. Po za tym, dodałem przecież, że "nie tyle bezmózgi, co z typowym tokiem myślenia żołnierza". Myślałem, że będziecie wiedzieć o co mi chodzi :) Coś jak ekstremalna wersja Jacoba, czyli sprawa bardzo nieciekawa, nie lubię takich gości. Ten "bezmózgi mięśniak" - ewidentnie wyrwane z kontekstu.
Czuję się lekko urażony. Ech, zostanę znienawidzony na tym forum zanim się jeszcze rozkręciłem ;)

PostNapisane: 30 sty 2012, 17:11 
Status Widmo

@Yankess - Spokojnie, przepraszam, że poczułeś się urażony :) Moja odpowiedź wynika jedynie z faktu iż nie po raz pierwszy czytam podobną opinię o wyglądzie Vegi. Musiałam w końcu powiedzieć co mi leży na sercu, przepraszam, że akurat stało się to po twoim poście. :)

I zachęcam do rozkręcania się na forum!

PostNapisane: 30 sty 2012, 17:18 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Serie:Dragon Age,Wiedźmin,Mass Effect,Gothic,Mount and Blade Warband
Twardym trza być,a nie miętkim ;) .Jeśli chcesz się rozkręcić na forum,musisz się przyzwyczaić i przywyknąć do upokorzeń i tym podobnych :D.Z stereotypowym tokiem myślenia żołnierza,nie za bardzo rozumiem,każdy żołnierz ma zupełnie inną psychikę i osobowość,nie spotkałem się jeszcze z całą bandą żołnierzy-idiotów,"myslących tokiem myślenia żołnierza ",więc nie rozumiem też takiego oceniania Dżejmsa Vegi :).

" Mieć orena,i nie mieć orena...to aż dwa oreny...."
Geralt z Rivii

PostNapisane: 30 sty 2012, 17:42 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Ja również, powtarzam, nie oceniam jeszcze Vegi. Po prostu mówię jak wygląda. A dla mnie wygląda jak zapaśnik bądź typowy futbolista z amerykańskiej szkoły średniej ^^ Ale nie znaczy to, że taki jest!

Obrazek

PostNapisane: 30 sty 2012, 17:46 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

@roelka - Poczułem się lekko urażony, bo mnie strasznie pochopnie oceniliście i te cytaty (wyrwane z kontekstu! ;)), żale mnie zirytowały. Bo nie wynikały raczej z tego, że coś źle napisałem. Przyczyną była nieuwaga z nutą nadinterpretacji. Akurat do Ciebie nie mam żalu, bo Ty nic nie zrobiłaś. Z Twojego postu wyniku, że nie nie chciałaś mnie o nic oskarżać :)
@pawełrządzi - Myślisz, że ja jestem pierwszy raz na forum? Szanujący siebie człowiek, przynajmniej w moim rozumowaniu, nie lubi jak się z niego robi prostaka, co ocenia powierzchownie. Do Ciebie mówić, jak do ściany. Jakiego oceniania? Matko słodka, przeczytaj mój ostatni post jeszcze raz. I swój również, bo w jednym zdaniu trochę pomieszałeś: "Z stereotypowym tokiem myślenia żołnierza,nie za bardzo rozumiem,każdy żołnierz ma zupełnie inną psychikę i osobowość,nie spotkałem się jeszcze z całą bandą żołnierzy-idiotów,'myslących tokiem myślenia żołnierza'". Wcale nie zmieszałem stereotypu żołnierza z głupotą. Bez urazy, ale chyba wiem dlaczego według Ciebie na forum trzeba się przyzwyczaić do urazów. Nie czytasz ze zrozumieniem i oskarżasz mnie o coś, czego nie zrobiłem. :)

Ostatnio edytowano 30 sty 2012, 17:54 przez Yankess, łącznie edytowano 1 raz

Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 37   [ Posty: 370 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Następna strona