Teraz jest 27 lis 2020, 05:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 34 z 37   [ Posty: 370 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: James Vega
PostNapisane: 23 mar 2013, 00:33 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Kasumi mówi do Shepa Shep. Ale oczywiście najfajniejsza babeczka w sadze nie jest opcją romansową.

PostNapisane: 23 mar 2013, 00:33 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Ja uważam, że jest dobrze, jak jest. Mój protagonista to Shepard i tak zwracają się do niego przyjaciele, towarzysze i LI, a wszyscy inni per "Komandor". Również myślę, że gdyby do Shepa Tali zwracała się poprzez "darling" czy "my love" to byłoby to dość dziwne i nienaturalne. A mówienie do Komandora po imieniu John/Jane byłoby niesprawiedliwe dla tych, którzy nadali inne imiona dla swoich Shepardów.
Słowem - Shepard to Shepard i już :P

PostNapisane: 23 mar 2013, 00:35 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

"Gwiazdo mojego życia" od razu.
Szczerze to akurat wybór imienia Sheparda jest czymś, co ja bym bez żalu z ME 1-3 wyrzucił. W sumie małe ma to znaczenie dla custmizacji Sheparda, a dialogi mogłyby być bardziej, hmm, osobiste.

Btw, off-topujemy.

"We've got them surrounded, at least from this side!" - Soldier, TF2

PostNapisane: 23 mar 2013, 15:45 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME (wszystkie), Gothic, DA:O, DA:P, DA2
APO braku mówienia do Sheparda po imieniu tak mi się skojarzyło: Shepard, Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ;) Osobiści żałuję, że tylko James mówi do komandora inaczej niż po tytule lub nazwisku.

(Terry Pratchett)

PostNapisane: 23 mar 2013, 16:55 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME 1,2,3, DA 1,2, TB, NN1,2, Skyrim, Oblivion, Morrowind, Mirrors edge...
Najlepiej byłoby gdyby gra nie miała możliwości nadania postaci imienia. Bo faktycznie to ciągłe :"komandorze" i "Shepard" z lekka denerwuje. Jeszcze rozumiem u osób które nie walczą w ramię w ramię, ale u: Kaidana czy Garrusa "trochę" głupio to brzmi. (No i jeszcze jednego z Thanem nie mogę z cierpieć w dwójce mówił do mojej Shepard na początku po nazwisku [jak większość] później do końca "Siha". A w trójce na przemian raz Shepard a drugi raz Siha, niby nic wielkiego ale strasznie mnie denerwuje. No bo w końcu powinien do końca określać moją Shep mianem Siha. [no chyba, że mu się znudziło :D])

Obrazek

PostNapisane: 29 mar 2013, 15:27 
Nałogowiec
Nałogowiec

Dziwne to by było gdyby LI mówiła do Sheparda 'komandorze'... dziwne skojarzenia :P
Wiadomo, że nie dałoby się nagrać dialogów ze wszystkimi istniejącymi imionami dlatego używanie Shepard jest takim 'złotym środkiem'. Możemy nadać jakie imię chcemy, a immersja nie jest zaburzona.
Ale żeby nie było że off-topuję to powiem że 2x robiłam podciągnięcia. Gdy robiłam 182 ruszyło mnie sumienie i zrezygnowałam licząc na jakiś dialog w stylu "Było blisko Lola ale remis też dobry". Ale że tego nie było wpadłam w krogański zew krwi i zrobiłam te 183 podciągnięcia. Tylko przy ME jestem w stanie tak bardzo zmarnować 30 min mojego życia :P

PostNapisane: 30 mar 2013, 04:38 
Nałogowiec
Nałogowiec

"James Vega" - Takie coś widnieje w nagłówkach (niemal) wszystkich postów tego tematu. Z czego ostatnio niezbyt ten wpis pasuje do treści postów. Proszę jakoś ten wątek romantyczny scalić z panem Vegą. Nie dość, że mu wlali w anime, to jeszcze traktujecie go jak powietrze, w temacie jemu właśnie poświęconym..

PostNapisane: 01 kwi 2013, 20:59 
Niedzielny gracz
Niedzielny gracz

Gra w: Trylogia Mass Effect, Faster Than Light, Alan Wake, Diablo II, Portal 2, GTA 4
Ifrexalis, pochlebiłeś mu. :D
http://fc07.deviantart.net/fs71/i/2012/ ... 4mm653.jpg
Hermiona15, miałaś więcej szczęścia niż inni.
http://25.media.tumblr.com/c1481d11c7ce ... o1_400.jpg
Cała prawda. :rotfl:
http://i1184.photobucket.com/albums/z33 ... esvega.jpg

Kochani, w związku z problemami można mnie teraz znaleźć pod nickiem Vis. :*

PostNapisane: 01 kwi 2013, 23:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Cytuj:
Ja uważam, że jest dobrze, jak jest. Mój protagonista to Shepard i tak zwracają się do niego przyjaciele, towarzysze i LI, a wszyscy inni per "Komandor". Również myślę, że gdyby do Shepa Tali zwracała się poprzez "darling" czy "my love" to byłoby to dość dziwne i nienaturalne. A mówienie do Komandora po imieniu John/Jane byłoby niesprawiedliwe dla tych, którzy nadali inne imiona dla swoich Shepardów.
Słowem - Shepard to Shepard i już

Oj tam, gdyby to imię miało faktycznie jakiekolwiek znaczenie w grze.
1st nigdzie, nigdy (nie licząc zaczynania gry) nie występuje imię Sheparda
2nd Kiedy postać z którą romansujesz mówi do ciebie po nazwisku... to jest dopiero nienaturalne.

Słusznie, tylko Vega wyłamuje się ze schematu i bardzo dobrze. Dodatkowym plusem tej postaci jest totalna olewka stopni wojskowych. Komandor, heros we wszechświecie, natchnienie dla ludzkości to po prostu Lola. Ciekawe, nie powiem. Wiadomo, że nie każdej postaci to pasuje, ale jemu akurat z tą bezczelną mordą trafili w 10. Ciężko go nie lubić.

PostNapisane: 09 kwi 2013, 20:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Wiedźmin 3
Vega... Zacznijmy od tego, że ja nazywam go "Karczek". :D Nie przedłużając - Karczek jest flirciarzem, który przechodzi do czynów tylko pod wpływem alkoholu. Ma się za hardkorowego koksa, chociaż moja Shepard pobiła jego rekord podciągnięć na drążku. xD Ogólnie Pan Vega jest postacią pozytywną, reprezentującym postawę beztroskiego bawidamka. Wnosi do ME trochę świeżości. :P

||AG - Szermierz||
Kitajcowe Twory

Napisz wątekOdpowiedz Strona 34 z 37   [ Posty: 370 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Następna strona