Teraz jest 29 lis 2020, 20:21

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 107 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jeff "Joker" Moreau
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:05 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
No ja to samo, raz tylko nie udało mi się uratować jednej osoby, a tak to zawsze ratuję wszystkich - po tych wszystkim misjach z nimi, nie mógłbym tak po prostu dać im zginąć

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 20 kwi 2012, 15:22 
Mistrz pada
Mistrz pada

Gra w: DA, Mass Effect, Wiedźmin 2, Skyrim
Uwielbiam Jokera i jego wątek miłosny z EDI. Od początku wiedziałam, że są sobie przeznaczeni :P
Jeff jest taki pozytywny, nawet w trudnych sytuacjach potrafi oczyścić atmosferę trafnie powiedzianym żartem. Normandia bez niego nie byłaby Normandią, ba, Mass Effect bez Jokera nie byłby tą samą grą. Cieszę się, że w ME3 było więcej okazji, żeby z nim porozmawiać (w porównaniu np. do ilości dialogów z Kaidanem to można powiedzieć, że rozmów z Jeffem było baardzo dużo). Po każdej misji leciałam na mostek, żeby usłyszeć jakiś komentarz Jokera.

PostNapisane: 20 kwi 2012, 16:56 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: W3/Gwint
Dla mnie trochę przykrym zaskoczeniem było jak podczas rozmowy o EDI, po wyborze czegoś w stylu "a czemu nie ja?" zamiast kolejnego błyskotliwego dowcipu, dostaję niezręcznego kosza. Kubeł zimnej wody, jednak nie wszyscy lecą na Shep :P

W każdym razie sposób, w jaki Joker potrafi zawsze wszystko celnie podsumować jest mistrzowski. Świetnie napisana postać. I to takie miłe, że się martwi o kondycję psychiczną Shep.

PostNapisane: 25 maja 2012, 09:50 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: ME1, ME2, ME3, Wiedźmin 2, TESV, Assassin's Creed
Osoba podkładająca głos Jokerowi nawet wygląda jak on. :D Ech bym mogła się rozpisywać na ten temat. W najgorszej sytuacji jego teksty mogły poprawić humor. Mimo choroby jest super pogodny i czasami wręcz lekko podchodzi do wszystkiego.

Przy okazji znalazłam to: http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/ ... 4ztn89.swf

Barupbaba i brrruuuppp. xD Ja nawet tego w grze nie miałam.
Ulubione słowo Jokera? - Shit! :D

"S: Kaidan... K: Don't Kaidan me."

PostNapisane: 25 maja 2012, 17:45 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Mass Effect, Shogun 2:Total War, Dragon Age, Witcher
Lubie moment w którym Joker opowiada żarty z Garrusem w kokpicie Normandii. Spoko link - naprawdę

Motto Szarej Straży

"Ten świat nie potrzebuję bohaterów, potrzebny jest zawodowiec"
Wiedźmin 3:Dziki Gon

PostNapisane: 25 maja 2012, 18:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Jak myślicie, czy w planie była możliwość romansu z Jokerem?
Bo w sumie, ta opcja wygląda jakby coś miało być... inie ma. Jak w przypadku Vegi.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 25 maja 2012, 18:45 
Adept analogów
Adept analogów

Już o tym wspominałam i w zasadzie wszystkie teksty wskazują na to, że coś wisiało w powietrzu, ale zostało urwane. Tak jakby z opcji nawiązania romansu została tylko ta odmowna "zostańmy przyjaciółmi". Może to tylko wrażenie i dodali to jako smaczek, ale ciągle myślę, że przez brak czasu nie ma tej opcji zarówno dla Jokera jak i dla Vegi. Zważywszy na to, że inne romanse także zostały strasznie spłycone. Poza flagowymi postaciami Ash, Kaidana i Liary.

Z drugiej strony Joker jest jak brat albo kumpel, tak samo Garrus, więc nie chciałabym wymuszonego romansu, bo uważam, że w przypadku turianina jest on taki na siłę. Tak źle i tak niedobrze.

PostNapisane: 26 maja 2012, 00:25 
Casual
Casual

Jak można nie lubić Jokera... Chociaż grając w jedynkę pierwszy raz, mimo że przeszłam 2 i 3 przed :p5: , przy pierwszym spotkaniu wydał mi się on strasznie zarozumiały ;) i chciałam mu pocisnąć renegatem, bo przecież ja tu rządzę na łajbie ale w końcu znam tą postać i wiem, że jest spoko... "włochate macki" :|

A czemu nie ma romansu? .. Może, bo się zabujał w Edi? Żeby nie rozbić uczucia? Bo zakończenie? W końcu jakieś osoby wybrały syntezę dla Edi i Jokera :) może nie miało być żadnego romansu z cyborgiem i nagle ktoś doznał olśnienia - czemu nie facet z kruchymi kośćmi i metalowy robot ;). Ot takie 'szczęście' i ironia w życiu naszego 'dowcipnisia' :P.
Też wydało mi się to strasznie podejrzane w Czyśćcu, ale z drugiej strony zaraz sobie pomyślałam "ale podpucha".. wiecie taka "gra" ze strony kobiety. Czy Joker by chciał? No podchodząc do tego psychologicznie nie wiem czy chuderlawy koleś nie czuł by się zdominowany przez kosmiczną morderczynię, która nosi na sobie pewnie ciężki jak cholera pancerz i broń.
To tylko gra. Zawsze rozwalało mnie jak gracze doszukują się pewnych rzeczy, o których w tym miejscu nawet twórcy nie pomyśleli tak jak np. o tym co napisałam 4 linijki wcześniej.

Ale Vega czemu nie... Wydał mi się fagasem w pierwszej scenie w ME3 i z wyglądu i z zachowania - cwaniak zbyt pewny siebie, który leci na dupy i ma iq goryla i nie ma mowy żeby mi dokopał. Ale to w porządku postać :aniol:

PostNapisane: 26 maja 2012, 10:06 
Adept analogów
Adept analogów

Cytuj:
Zawsze rozwalało mnie jak gracze doszukują się pewnych rzeczy, o których w tym miejscu nawet twórcy nie pomyśleli tak jak np. o tym co napisałam 4 linijki wcześniej.

A przy analizie poezji nie rozwala cię doszukiwanie się tego, co autor miał na myśli? W sumie wychodzi na to samo. Ot naturalna kolej rzeczy. :) Ja bym to wzięła za plus, bo myślimy, a nie bierzemy wszystkiego jak jest nam dane. Oczywiście jeśli doszukiwanie mieści się w granicy rozsądku.

Osobiście wolałabym żeby tego tekstu nie było, niż jak jest w obecnej formie. A tak nie jestem pewna czy to twórca znów coś schrzanił, czy dodał celowy zabieg prowokujący i dodający smaczku do, jakże cudnego, wątku Joker - Shepard. Wolałabym to drugie, ale to tylko pobożne życzenia. Tylko BioW wie jak jest naprawdę.

PostNapisane: 06 sie 2013, 12:45 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: GTA: SA, LoL, ME 3, Wiedźmin, TF 2
Joker spodobał mi się od początku. Jego, nazwijmy to, niepełnosprawność nie umniejsza jego zasług w żadnym rodzaju. W kocu to świetny pilot. Jest przy nas od początku do końca, ratuje nas z wielu opresji i ciągle chodzi w tej nieszczęsnej czapce xd Podoba mi się jego poczucie humoru, nawet jeśli żartuje w sytuacjach całkowicie kryzysowych. A jego zbliżenie się do EDI? Trzeba przyznać, dziwne. Choć to wcale nie znaczy, że złe czy niepasujące, wręcz przeciwnie. Jeff zawsze potrafił zaskakiwać, jak widać. Nie tylko w swoich analizach ciał damskich, ale i sam fakt, że przez moment możemy nim sterować, a potem oglądać jak wywija na parkiecie, tak. To wszystko idzie na jego plusy

Aedd Gynvael ~ Przybysz na próbie

dahlvald | lastfm | tumblr

Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 11   [ Posty: 107 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona