Teraz jest 04 gru 2020, 15:10

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 11   [ Posty: 107 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jeff "Joker" Moreau
PostNapisane: 06 sie 2013, 16:04 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Chienne napisał(a):
Spoiler:

Szkoda, że w różnych dyskusjach o ME wymienia się postaci Liary, Garrusa, Tali i Wrexa jako tych, które były i wspierały Sheparda "od zawsze", a nic, albo prawie nic nie mówi się o Jokerze (że pozwolę sobie tak odmienić :P ). Ja stawiam Go na równi z wyżej wymienionymi i jest jednym z najlepszych kumpli mojego Sheparda. W końcu to On wyciągnął Normandię (a wraz z nią nas wszystkich) z kilku największych opresji i to dzięki Niemu Edi zdobyła takie zaufanie u ekipy, że możemy w trójce cieszyć oko sexbotem :D . A właśnie @Chienne - czemu mówisz że zainteresowanie jakie Joker okazuje Edi jest dziwne? Dla mnie jest mniej dziwne, niż romans męskiego Sheparda z męskim załogantem Normandii. Wiem, wiem, zaraz tu na mnie wsiądą i oskarżą o homofobię, ale prawdę mówiąc mi to lotto.

Obrazek

PostNapisane: 06 sie 2013, 16:24 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Gra w: GTA: SA, LoL, ME 3, Wiedźmin, TF 2
Jose napisał(a):
A właśnie @Chienne - czemu mówisz że zainteresowanie jakie Joker okazuje Edi jest dziwne? Dla mnie jest mniej dziwne, niż romans męskiego Sheparda z męskim załogantem Normandii. Wiem, wiem, zaraz tu na mnie wsiądą i oskarżą o homofobię, ale prawdę mówiąc mi to lotto.

A zainteresowanie damskiej Shepard z inną kobietą już dziwne nie jest? :P Cóż, akurat to dla mnie jest jest w pełni zwyczajne. Co najwyżej dziwne mogłoby być zainteresowanie jakiegokolwiek Sheparda Jacobem. A co do Jokera. To raczej kwestia tego czym EDI jest. W końcu do istot organicznych nie należy, to SI, która rozwijała się wraz z postępem gry wykształcając w sobie człowieczeństwo. Ale nadal nie jest kobietą z krwi i kości. Wiadomo, liczy się wnętrze, ale w naszej rzeczywistości trudno stwierdzić czy dziwnej byłoby pójść do łóżka z EDI czy stworzeniem pokroju Turianina albo Kroganina. ^^'

Aedd Gynvael ~ Przybysz na próbie

dahlvald | lastfm | tumblr

PostNapisane: 06 sie 2013, 16:32 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Cytuj:
Co najwyżej dziwne mogłoby być zainteresowanie jakiegokolwiek Sheparda Jacobem.

Aż wyplułam szarlotkę ze śmiechu :P Popieram ^^

Mnie niesamowicie podoba się to, że w związku z kalectwem Jokera nie zrobili z niego jakiegoś słabiaka czy ofiary losu. Rzadko się zdarza by takie osoby dostawały w mediach dobrą reprezentację. Joker zna swoją słabość, ale potrafi się z niej śmiać i pomimo przeszkód jest badassem. Ma silną wolę i determinację, a jednocześnie niesamowite poczucie humoru, mimo nie najweselszego życia :)

Obrazek

PostNapisane: 06 sie 2013, 16:54 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: Mass Effect 3;2;1, Skyrim, Oblivion
Chienne napisał(a):
Wiadomo, liczy się wnętrze, ale w naszej rzeczywistości trudno stwierdzić czy dziwnej byłoby pójść do łóżka z EDI czy stworzeniem pokroju Turianina albo Kroganina. ^^'

No, niektórzy podobno mogą zakochać się w dmuchanej lali z sexshopu ;) A Edi - w kontekście przyszłości po syntezie - przedstawia się dla mnie ciekawiej, niż nawet najseksowniejsza ludzka kobieta z latarką getha zamiast głowy ;)

Obrazek

PostNapisane: 06 sie 2013, 18:01 
Nałogowiec
Nałogowiec

Chienne napisał(a):
Joker spodobał mi się od początku. Jego, nazwijmy to, niepełnosprawność nie umniejsza jego zasług w żadnym rodzaju. W kocu to świetny pilot. Jest przy nas od początku do końca, ratuje nas z wielu opresji i ciągle chodzi w tej nieszczęsnej czapce xd Podoba mi się jego poczucie humoru, nawet jeśli żartuje w sytuacjach całkowicie kryzysowych. A jego zbliżenie się do EDI? Trzeba przyznać, dziwne. Choć to wcale nie znaczy, że złe czy niepasujące, wręcz przeciwnie. Jeff zawsze potrafił zaskakiwać, jak widać. Nie tylko w swoich analizach ciał damskich, ale i sam fakt, że przez moment możemy nim sterować, a potem oglądać jak wywija na parkiecie, tak. To wszystko idzie na jego plusy

Zakochanie w EDI jest możliwe, ale jednak troszkę dziwne.

Jose napisał(a):
Chienne napisał(a):
Spoiler:

Szkoda, że w różnych dyskusjach o ME wymienia się postaci Liary, Garrusa, Tali i Wrexa jako tych, które były i wspierały Sheparda "od zawsze", a nic, albo prawie nic nie mówi się o Jokerze (że pozwolę sobie tak odmienić :P ). Ja stawiam Go na równi z wyżej wymienionymi i jest jednym z najlepszych kumpli mojego Sheparda. W końcu to On wyciągnął Normandię (a wraz z nią nas wszystkich) z kilku największych opresji i to dzięki Niemu Edi zdobyła takie zaufanie u ekipy, że możemy w trójce cieszyć oko sexbotem :D . A właśnie @Chienne - czemu mówisz że zainteresowanie jakie Joker okazuje Edi jest dziwne? Dla mnie jest mniej dziwne, niż romans męskiego Sheparda z męskim załogantem Normandii. Wiem, wiem, zaraz tu na mnie wsiądą i oskarżą o homofobię, ale prawdę mówiąc mi to lotto.

Joker jest świetny i wielu go stawia na równi z innymi ulubionymi.

A romans z komputerem jest dziwniejszy niż z osobą tej samej płci.

Luelle napisał(a):
Cytuj:
Co najwyżej dziwne mogłoby być zainteresowanie jakiegokolwiek Sheparda Jacobem.

Aż wyplułam szarlotkę ze śmiechu :P Popieram ^^

Mnie niesamowicie podoba się to, że w związku z kalectwem Jokera nie zrobili z niego jakiegoś słabiaka czy ofiary losu. Rzadko się zdarza by takie osoby dostawały w mediach dobrą reprezentację. Joker zna swoją słabość, ale potrafi się z niej śmiać i pomimo przeszkód jest badassem. Ma silną wolę i determinację, a jednocześnie niesamowite poczucie humoru, mimo nie najweselszego życia :)

Bo Joker jest świetny i wciąż nie darowałam braku romansu.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 sie 2013, 18:58 
Adept analogów
Adept analogów

Paranormal napisał(a):
A romans z komputerem jest dziwniejszy niż z osobą tej samej płci.

Dziwny? To tak jak flirtować z kimś poznanym przez internet. Dotknąć, poczuć nie można (przynajmniej tak jak organika), ale charakter pozostaje :)

Powracając do tematu - Joker to jedna z moich ulubionych postaci, uwielbiam jego wyluzowanie i poczucie humoru, zawsze tworzy miłą atmosferę na pokładzie. ;)

PostNapisane: 06 sie 2013, 19:03 
Nałogowiec
Nałogowiec

Ale w przypadku EDI wiadomo, że ona nie ma ciała.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 sie 2013, 19:06 
Adept analogów
Adept analogów

Ale ma samodzielny umysł, z którym można nawiązać relację.

PostNapisane: 06 sie 2013, 19:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Owszem, ale większość osób jednak potrzebuje bliskości z partnerem.

Błąd Czasu
Jedz jak oni.
Kochaj to co oni.
I żyj tak jak oni.
Ubieraj się jak oni.
Jedź razem z nimi.
I bądź razem z nimi.

PostNapisane: 06 sie 2013, 19:29 
Status Widmo

Gra w: Mass Effect, DA, Wiedźmin, TES:Skyrim
Z tego co pamiętam, to Joker był... hmm... blisko z EDI. Można to było wywnioskować z rozmowy Jokera z Mordinem (dlaczego to on zawsze poucza wszystkich o seksie? ^^). Z drugiej strony nie wiem jak miałoby to wyglądać ^^

Obrazek

Napisz wątekOdpowiedz Strona 8 z 11   [ Posty: 107 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona