Teraz jest 29 lis 2020, 18:51

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Saren Arterius
PostNapisane: 01 kwi 2012, 18:31 
Nałogowiec
Nałogowiec

Seren to kawał dranie, ale jako npc jest ciekawy i dość interesujący ale trzeba był go wykończyć bo zagrażał ludziom ale wybrałem opcje samobójstwa, a ponieważ bo tym kim on najbardziej gardził czyli człowiek i to którego próbował zabić cały czas a ten mu się nie dał i na dodatek mu nabruździł, okazuje mu aktl litości i myślę że w pewien sposób było to bardzie upokarzające,bo zwykłe zastrzelenie go było by zbyt proste

Stand fast and die like Guardsmen!

PostNapisane: 06 kwi 2012, 20:23 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME1,ME2,AC:B,U2,zbiera na:ME3
Jagbym mógł to bym w granatnikiem strzelił rakietą w ****

PostNapisane: 08 kwi 2012, 10:40 
Pierwszy gamepad
Pierwszy gamepad

Saren był moim zdaniem świetną postacią typowy antagonista, w ME2 brakowało mi kogoś takiego bo Zwiastuna traktowałem jako większe zUo a nie jak przeciwnika a w ME3 TIM nie jest tak epickim wrogiem,
bardziej jest jak boss mafii, przypomina mi trochę Malaka z Kotora szczególnie końcówka (jeśli się go przeciągnęło na Light Side).

PostNapisane: 11 kwi 2012, 09:49 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: Trylogia Mass Effect
mmm Saren wygląda an takiego, który za wcześnie dostał w swoje łapy Widmo, a to uderzyło mu do głowy, i zaburzyło logiczne myślenie... plus ta jego ambicja... a następnie "wola przezycia" która i tak była tylko kłamstwem mmmm...

PostNapisane: 11 kwi 2012, 13:15 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect 1, 2, 3, Wiedźmin I i II
Zaburzyło logiczne myślenie? Nie zgadzam się. Już wyjaśniam dlaczego. Po pierwsze nienawidzi ludzi i w tym celu na misji z Andersonem upozorował wszystko tak, żeby wina padłą na Andersona. Skutek jaki tego był każdy wie. Ludzkość mogła się pożegnać ze statusem Widma. Po drugie jest jednym z najskuteczniejszych Widm w historii Rady, co dowodzi temu, że podczas swoich zleceń nie myli się i doprowadza do końca każde, nawet najtrudniejsze, śledztwo. Dyskusyjna pozostaje kwestia metod, którymi się posługiwał. Tertio - na Eden Prime chciał się pozbyć świadków, żeby nikt nie wiedział, co się stało i kto tego dokonał. Wina spadła by na gethy a sam Saren miałby czyste konto i dalej pracował dla Rady, jednocześnie wypełniając zlecenia Suwerena. Od początku nadania mu statusu Widma do czasu jego indoktrynacji Saren pozostaje w sposób pragmatyczny i nie liczy się z nikim ani niczym, poza wykonaniem zlecenia. Pewnie to też była ważna cecha, która zadecydowała o tym, że status ten otrzymał, więc to nie jego "awans" był przyczyną jego podejścia do sprawy a raczej na odwrót. Poza tym jak to ktoś powiedział Widmem się rodzi, nie można zostać wyszkolonym. Saren się taki urodził. Jakkolwiek "odbijać" mu zaczyna dopiero po indoktrynacji i pozostaje sobie zadać pytanie na ile to jeszcze Saren a na ile marionetka Żniwiarzy.

PostNapisane: 02 maja 2012, 20:20 
Nałogowiec
Nałogowiec

Do tej pory uważałam Sarena za ofiarę indoktrynacji. Ba! Było mi go nawet szkoda. Ale dzisiaj przeczytałam Mass Effect: Objawienie - mój stosunek do Sarena zmienił się o 180 stopni. Mam totalnie gdzieś jego skuteczność, dla mnie jest zwykłym potworem. Zawsze jest inny sposób. Nawet jego motywy okazują się nie do końca szlachetne. Działał na rzecz Rady pragnąc tak naprawdę wywyższenia Turian (czyt. potęgi Turian). Jak mocno kojarzy mi się to z TIM'em...

PostNapisane: 02 maja 2012, 21:13 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
Tak jak ciekawiły mnie te oczy TIM'a tak i ciekawi mnie ta lewa ręka Sarena.Co on nią robił? :P

PostNapisane: 03 maja 2012, 06:24 
Nałogowiec
Nałogowiec

Gra w: ME1,ME2,AC:B,U2,zbiera na:ME3
Stracił ja i ustawili mu protezę albo po prostu za mocno się masturbował :P

PostNapisane: 03 maja 2012, 11:03 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Mass Effect
hermiona15 napisał(a):
Do tej pory uważałam Sarena za ofiarę indoktrynacji. Ba! Było mi go nawet szkoda. Ale dzisiaj przeczytałam Mass Effect: Objawienie - mój stosunek do Sarena zmienił się o 180 stopni. Mam totalnie gdzieś jego skuteczność, dla mnie jest zwykłym potworem. Zawsze jest inny sposób. Nawet jego motywy okazują się nie do końca szlachetne. Działał na rzecz Rady pragnąc tak naprawdę wywyższenia Turian (czyt. potęgi Turian). Jak mocno kojarzy mi się to z TIM'em...

No tak, wystarczy posłuchać opowieści Andersona, dlaczego nie został Widmem. Chociaż akurat skuteczność to duży atut. Rady nie obchodzi JAK jej agenci załatwiają sprawy, ważne żeby były one załatwione.
Nie jeden Saren jest zarozumiałym dupkiem. Turianie niby są bardziej cywilizowani od np. Krogan ale w gruncie rzeczy niewiele się od nich różnią. Byli pierwszymi żyjącymi obcymi, z którymi spotkali się ludzie i od razu zakończyło się to wojną. Na dodatek patrzą na innych z wyższością. Parafrazując temat o quarianach- gdyby nie Garrus miałbym ochotę ich wystrzelać :)
A wracając jeszcze do naszego wroga z jedynki- tak, był niezłym skur....nem ale na końcu okazał się honorowy. I jeszcze podziękował :)

You can fight like a krogan, run like a leopard, but you'll never be better than Commander Shepard!

PostNapisane: 03 maja 2012, 11:32 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: inFamous 2, God of War: Collection, Deus Ex: Buntt Ludzkościi, Battlefield: Bad Company 2
Gongu napisał(a):
A wracając jeszcze do naszego wroga z jedynki- tak, był niezłym skur....nem ale na końcu okazał się honorowy. I jeszcze podziękował :)

To był najlepszy moment w ME1.

Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona