Teraz jest 25 lis 2020, 12:59

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Saren Arterius
PostNapisane: 03 maja 2012, 18:07 
Nałogowiec
Nałogowiec

Tak, ten moment jest naprawdę mocny i nabiera głębi po przeczytaniu książki. Opowieść Andersona nie pokazuje szczegółów tortur Sarena, o czym wtedy myślał. Co innego usłyszeć, że Saren jest odpowiedzialny za śmierć rodzin pracowników rafinerii, a co innego przeczytać i wyobrazić sobie taką sytuację, jak ludzie (i nie tylko) palili się a wręcz topili żywcem i to że Saren był tym niewzruszony. A na koniec ME1 dziękuje człowiekowi, dodatkowo podopiecznej Andersona. Za takie momenty uwielbiam ME.

PostNapisane: 04 maja 2012, 13:18 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
scorch napisał(a):
Stracił ja i ustawili mu protezę albo po prostu za mocno się masturbował :P

Już znalazłem.To ramię getha.Być może masz rację do straty ręki Sarena :P

PostNapisane: 04 maja 2012, 14:36 
Fechmistrz krzyżaka
Fechmistrz krzyżaka

Gra w: inFamous 2, God of War: Collection, Deus Ex: Buntt Ludzkościi, Battlefield: Bad Company 2
Albo wziął udział w programie "Być Pół-Gethem" :P

PostNapisane: 15 maja 2012, 07:32 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: Większość gier :P
Ja stawiam na to , że za wiele się masturbował :P

PostNapisane: 26 maja 2012, 12:21 
Pierwsza zarwana nocka
Pierwsza zarwana nocka

Gra w: seria Mass Effect,Wiedźmin 2,Sacred,seria Assassins Creed,DMC4,Dragon Age i wiele innych
@Tak.Jednak to dzięki temu Saren stracił soją ręke:
http://www.youtube.com/watch?v=KYxCzMvr ... ure=relmfu (początek filmiku)
A biedny Suweren musiał trzymać ich w środku :P

PostNapisane: 23 wrz 2012, 18:47 
Status Widmo

Gra w: Seria Assassins Creed,
Saren musiał w ME być jednoznacznie zły itp żeby odwrócić uwagę od Suwerena i Żniwiarzy .Biorąc pod uwagę książki i komiks Evolution Saren mógłby być troche ciekawszą postacią. Oczywiście W ME poznajemy go już jako w pełni zindoktrynowanego przez Żniwiarzy. Troche szkoda bo byłoby fajniej gdyby jednak rzeczywiście było widać że on kiedyś chciał dobrze. To jego samobójstwo pod koniec byłoby bardziej spektakularne. Porównanie Sarena z TiM'em wychodzi lepiej dla tego drugiego właśnie ze względu na ideały którymi się kierował. Saren przed indoktrynacją to taki Shepard renegat więc szkoda że tego nie widać w samej grze. Po prostu antagonista. Ten 'typowy zły". No moim zdaniem skoro był na chwile w stanie oprzeć się indoktrynacji to był też na tyle silny żeby z nią walczyć.

Sesje RPG - Początkujący Gawędziarz

Kanał na YouTube, Gry, Dragon Ball i Ciekawostki

PostNapisane: 04 sty 2014, 12:20 
Adept analogów
Adept analogów

Dostanę złotą łopatę za odkop?

Właściwie to Saren mi się nawet podobał. Fajny miał głos (tak, w polskiej wersji i tak, podobał mi się właśnie taki), a gdy tłumaczył, że lepiej być ze Żniwiarzami niż przeciw nim to nawet mu uwierzyłam, i dziwiłam się, czemu nie ma opcji żeby go poprzeć. Nie podoba mi się jego wygląd. Dokładniej to, że gdyby mi ktoś podstawił przed grą jeszcze zdjęcia przeciętnego turianina i zdjęcie Sarena, od razu powiedziałabym, że jest "zły". Coś jak podejrzani goście ze Scoobie Doo czy Skaza z Króla Lwa. Strasznie mi się podobało to, gdy popełnił samobójstwo, a za chwilę wstaje i wygląda ]tak. W ogóle się tego nie spodziewałam, myślałam, że to już koniec. :D To zdjęcie miałam też przez jakiś czas na tapecie.

A tak btw, to to mnie rozwaliło zupełnie. :D

Skajp - N7GrzyboweŚwiatło41, GG - 9884858

PostNapisane: 04 sty 2014, 12:33 
Nałogowiec
Nałogowiec

Fakt, poparcie udzielone Sarenowi byłoby równie widowiskowe, co jego brak, ale Cytadela zostałaby wyczyszczona dwie części wcześniej.
Tak już zazwyczaj jest, że nawet największe rpgi nie mają rozpisanego scenariusza w "dwie strony". To wymagałoby dodatkowych kalkulacji w przyszłość, a ekipa BW bodaj jeszcze wtedy korzystała z usług kolesia od "ciemnej energii" (nie pamiętam nazwiska).

Seria mogłaby wtedy wyglądać zupełnie inaczej.

ps. raczej nie jest to odkop. Pewne tematy zachowują świeżość i już.

PostNapisane: 30 lis 2014, 01:02 
Casual
Casual

Jedyne z czym go kojarzę, to za*ebisty głos w polskim dubbingu:P. Nie no, a tak na serio, to bardzo podoba mi się nie tyle jako adwersarz, a jako bezwzględnego co prawda, ale skutecznego agenta, czyli tego, kogo chciała rada. Jeśli chodzi o styl działania, to Shepciu renegat, ma takie same, skuteczne, brutalne i często niemoralne, ale powtarzam, skuteczne. Przed indoktrynacją najlepsze widmo, po indoktrynacji, najlepszy ghet. Dziękuję, dobranoc.

PostNapisane: 24 wrz 2015, 18:54 
Adept analogów
Adept analogów

Gra w: Arcanum: Of Steamwork & Magick Obscura
Saren Arterius. Jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, badass (czyli dla językowych purystów "antagonista" :P ) w historii gier. Wygląd, charyzma, mistrzowski voice-acting, nawet kozacki temat muzyczny - wszystko to składa się na postać wybitną. Od pierwszego pojawienia się Sarena na ekranie (czyli pamiętnej sceny z Nihlusem) miałem nieodpartą ochotę posłać mu kulę prosto między jego turiańskie oczka. I pomimo, że oglądamy go jedynie kilka razy w trakcie całej gry, to zapada głęboko w pamięć. Każda bowiem scena z nim jest genialna - wspomniane już zabójstwo Nihlusa, "rozmowa" z Benezją, posiedzenie Rady, spotkanie na Virmirze. A finałowe starcie na Cytadeli to mistrzostwo świata - jedna z najlepszych rozmów w całej trylogii (obowiązkowo zakończona samobójstwem Sarena) oraz świetna walka na dokładkę. Czego chcieć więcej? Może tylko tego, żeby Illusive Man w trójce miał choć połowę charyzmy Sarena...

PS Saren jest po części postacią tragiczną. Chociaż jego śmierć jest w pełni zasłużona, to przy każdym przejściu jedynki jest mi go trochę żal. Ale czy to nie to po części świadczy o jego genialności jako "tego złego"?

Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 60 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6